Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

18 sty 2012, 00:24

A muszę się pochwalić- wiecie jak prosto robi się domowy adwokat, myśmy robili taki kremik korzenny i kawowy. Korzenny wymiata :-D
Daj przepis,a nie się chwalisz ;-P

Szkieletorek dzięki za przepis :-) teraz zrobię ten razowy ;-) mąż dziś wziął kanapkę do pracy z tym co wczoraj robiłam i kolega powiedział,że aż pachnie :-D

izuś zaciekawiłaś mnie tymi krążkami :-) zastanawiam się czy po zakończeniu karmienia wracać do tabsów(brałam ponad 3lata przed staraniami), ale te krążki wydają się spoko :-) muszę poczytać o tym :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 sty 2012, 00:24

ech widze żeście sobie poszły
:ico_noniewiem:
a ja sobie suknie przeglądam w allegro
i za 350-450zł są już rózne suknie importowane z Chin, ale dopasowywane na miarę indywidualnie

duzo tego :ico_olaboga:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 sty 2012, 09:41

najlepsza bajka to RastaMysz :ico_haha_01:
niezła bajka :ico_szoking:

izuś_85, piękne i niedrogie sukienki :-D mi się najbardziej podoba nr 5, ta 2 też jest fajna

Super noc za nami, Wiki się nie przebudziła (spała do 6:30, jak na nią to nieźle), a Piotruś wstał o 2, zjadł i spał do 8 :ico_oczko:

[ Dodano: 18-01-2012, 08:43 ]
ja miałam niespecjalną sukienkę, normalnie inną bym wybrała, ale nie miałam dużo czasu, bo po tym jak dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży, to przełożyliśmy datę ślubu, miałam niecałe 2 m-ce

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 sty 2012, 11:28

Hej... cięzko was doczytać, zrobię to poźniej...
póki co robię obiad a potem idziemy na szczepienie....ciekawe ile mała waży?

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

18 sty 2012, 11:48

Hej:)
izus ja właśnie też oglądam te sukienki na allegro. Ostatnio była nawet za 200zł :ico_szoking: Znalazłam kilka aukcji gdzie można w razie czego zwrócić w ciągu 7dni sukienkę jak coś nie pasi i będę właśnie tak zamawiać:)

Zarejestrowałam Oliwkę na 15 do lekarza.. Pójdę sprawdzić ten kaszel dla świętego spokoju:)

Idę też dzisiaj załatwiać dalej z chrzcinami... Bo u nas jeszcze nie było :ico_wstydzioch: Wreszcie załatwiłam zgodę z mojej parafii. Zabieram się za to jak sójka za morze... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 sty 2012, 12:28

hej
Idę też dzisiaj załatwiać dalej z chrzcinami... Bo u nas jeszcze nie było :ico_wstydzioch: Wreszcie załatwiłam zgodę z mojej parafii. Zabieram się za to jak sójka za morze... :ico_wstydzioch:
my robimy chrzciny w dzień ślubu :ico_oczko: w dodatku bedzie to roczek Konrada :ico_brawa_01:
izus ja właśnie też oglądam te sukienki na allegro. Ostatnio była nawet za 200zł :ico_szoking: Znalazłam kilka aukcji gdzie można w razie czego zwrócić w ciągu 7dni sukienkę jak coś nie pasi i będę właśnie tak zamawiać:)
tak widziałam, ale zawsze w razie czego to można przerobić tyle że większość z nich jest dopasowana bo jest z tyłu wiązanie które dopasowywuje sie do ciała :ico_oczko:

niezła bajka :ico_szoking:
niezła, patrze z Mają bo ciekawa jestem kiedy zioło palic będa :ico_haha_01: głos myszy podkłada Borys Szyc :ico_oczko:
a ich kapela nazywa sie Luźny Skład

[ Dodano: 18-01-2012, 11:34 ]
izuś zaciekawiłaś mnie tymi krążkami :-) zastanawiam się czy po zakończeniu karmienia wracać do tabsów(brałam ponad 3lata przed staraniami), ale te krążki wydają się spoko :-) muszę poczytać o tym :-)
poczytaj, zapytaj gina
mój mi polecił a ja byłam sceptycznie nastawiona bo chciałam plastry, ale mi je odradził
powiedziałz ębym spróbowała to ich nie zmaienie na nic innego :ico_oczko: i to mnie przekonało
a ja sobie je chwale bo nie mam przy nich zadnych skutków ubocznych, nie tyłam wręcz schudłam na nich i nie miałam z tym problemu :ico_oczko: no i samopoczucie miałam dobre, nie miałam migreny, libido ok :ico_sorki:
ale każdy musi do siebie dostosować :ico_sorki:
acha, musisz jakby co zapisac w kalendarzu kiedy masz kółko wyjać bo zapomnisz ze w ogóle je masz :ico_haha_01:

[ Dodano: 18-01-2012, 11:35 ]
ps w pierwszym cyklu stosowania miałam plamienie takie bezowe przez cały czas, ale to moze byc normalne, w drugim cyklu (przy drugim kółeczku) już wszytsko wróciło do normy :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 sty 2012, 13:01

Hej wszystkim. U nas nocka może być, ale zanim Alanek zasnął to płakał chyba z pół godziny non stop. No chyba, że nosiło się go na rękach i potrząsało, to się uspakajał. Nie mam pojęcia co mu było, daliśmy espumisan ale dalej płakał, posmarowałam mu też dziąsła żelem, ale pomogło na chwilę. Grunt, że w końcu się uspokoił i zasnął

inia dzięki za podpowiedź o tym tranie, muszę zacząć go łykać, bo zwariuje z tymi choróbskami :ico_zly:

izuś
śliczne suknie, szczególnie podoba mi się 3, 4 i 5

A ja miałam taką suknię:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 sty 2012, 13:15

zirafka, i jak waga Majki?

marcz89, to kiedy się chrzci nie jest takie istotne, w sumie jeszcze Oliwka ma dopiero 4 m-ce
niezła, patrze z Mają bo ciekawa jestem kiedy zioło palic będa :ico_haha_01: głos myszy podkłada Borys Szyc :ico_oczko:
a ich kapela nazywa sie Luźny Skład
he he

nina0226, ładna sukienka, a jaka śliczna panna młoda, chyba pierwszy raz się nam pokazałaś

Fajny spacer zaliczyliśmy :-D Piotruś spał 2 godz. w wózeczku, a ja z Wiki biegałam z sankami. Super pogoda u nas. Błyszczący śnieg, słonko, niebieskie niebo... kocham to! Taka zima to ja rozumiem

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 sty 2012, 13:22

witam,

ja w końcu z kawusia bo do rana sprzątanie i obiadek ale już wszystko porobione jeszcze nawet 5 kilometrów rowerkiem zrobiłam :ico_oczko: jak wstaje o 7 to jakiś taki ten dzień mam długi :ico_brawa_01:

nina0226, sukienka bardzo ładna ale jeszcze ładniejsza pani Młoda :ico_brawa_01:

KocuraBura a gdzie fotka fryzurki ?? :ico_nienie:

Kod: Zaznacz cały

a kto będzie w tym czasie z Izunią?
teściowa i może mój tato przyjedzie na początek do ans aby pomóc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 sty 2012, 13:26

Dziewczyny powiedzcie mi czy jak Mała robi jedną kupę dziennie to powinnam się martwić?
nie powinnaś, bo wystarczy jak dziecko robi tylko jedna kupę dziennie, u nas tak jest od dawna... no choc oststnio na te zęby chyba zrobiła w jeden dzień 4 kupy a w drugi 3. a jak byłam u lekarza to sie mnie tylko pytała czy jest codziennie kupa.
A ja miałam taką suknię:
nooo Nina przepieknie :ico_brawa_01:
Izuś mi najbardziej podoba się 3 i 5.
szkieletorek, to może i ja spróbuję upiec taki chlebek, jeszcze wczoraj naoglądałam się programu jak mało jest chleba w chlebie i się przeraziłam, co my jemy
tez to widziałam i się przeraziłam :ico_szoking:

[ Dodano: 18-01-2012, 12:30 ]
[quoteA tak z innej beczki, to dziś robiłam test ciążowy mąż zaszalał, a ja już sobie wmówiłam, na szczęście nie miałam rac][/quote]
no to dopiero byłoby zaskoczenie wsród nas :ico_oczko:

Kocura Bura napisał/a:
Efekt- kolorek i nowa, krótka fryzurka, spokooo....
może jakaś fota :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość