dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

18 sty 2012, 14:46

Dałam sobie taką granicę do końca 2011 roku i wskoczylabym na pigułki anty, bo jednak miałam mega bolesne miesiączki
to dobrze ze wreszcie zaszłaś w ciążę :ico_sorki: ...i już niedugo bedziesz miałą drugiego synka przy sobie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 sty 2012, 14:46

surtsey, my o Szymonka 8 cykli walczylismy i tez juz mialam mysli,ze jestem za stara :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

18 sty 2012, 14:56

ojojoj, ale napisałyście :-)
Sajurka brat dostał do swojej córki łóżeczko turystyczne.. i powiem Ci że jak uczyła się wstawać i chodzić to było fajne, bo jednak nie obijała się tak jak o drewno.. ale jak zaczęła chodzić to turystyczne schowali i w kącie leży :ico_noniewiem: niby fajne jest, ale chyba na tym się kończy :ico_oczko:
Sylwia super że znaleźli ten pałąk, jednak dobry komis był że nie olali sobie :ico_noniewiem:
a z goleniem to podobnie jak dzwoneczek i Mad- robię to na czuja :ico_oczko: czasem mąż kontroluje bo raz się porządnie zacięłam :ico_wstydzioch:
rybka no to teraz ful relaks, co?? :ico_oczko:
my o Piotrusia 7 miesięcy się staraliśmy, w 8 się udało.. ja miałam myśli że nie będę w ogóle mogła mieć dzieci.. ale udało się :-)
i dotarłam w końcu dziś do lekarza, coby mnie zbadał, bo wieczorem już ledwo mówiłam, w nocy dusiło mnie.. no i osłuchowo wszystko czyste, gardło nawet delikatnie czerwone nie jest, no nic!! stwierdził że to jakaś alergia jest :ico_sorki: i zapisał mi wapno i diphergan, który nawet na kaszel nie jest tylko uspokajający na noc :ico_puknij: raz już tak miałam, z 1,5 roku temu, lekarka powiedziała że symuluję, a ja dusiłam się.. po 1,5 miesiąca kaszlenia przeszło samo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

18 sty 2012, 15:28

i diphergan
przeciwkaszlowy i antyalergiczny, mój syn niedawno przestal go brac

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 sty 2012, 15:29

rybka no to teraz ful relaks, co?? :ico_oczko:
- a jak :-D Ja tylko mierze cukier godzinke przed i po posilkach,a tesciowa pod nos podtyka,kochana jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My kupilismy turystyczne lozeczko dla Zuzi jak miala ponad rok i tylko dlatego,ze wyjezdzalismy czesto ale pozniej tak nam sie spodobalo,ze drewniane schowalismy,a zostawilismy to,Zuzka sie wiercila w nocy,czesto glowka w szczebelki przez sen uderzala i sie budzila z placzem,a w turystycznym nic sie jej nie dzialo,no i fajna byla opcja w turystycznym,bo miala odpinany przod i Zuzka rano sama wychodzila :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

18 sty 2012, 15:48

Asieńka86 napisał/a:
i diphergan
przeciwkaszlowy i antyalergiczny,
tak, zgadza się- doczytałam na ulotce.. lekarz powiedział że bezpośrednio na kaszel nie działa, a jest bardziej uspokajający żeby w nocy nie dusić się.. tylko że do nocy daleko a ja już teraz duszę się i non stop kaszlę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2012, 16:30


My kupilismy turystyczne lozeczko dla Zuzi jak miala ponad rok i tylko dlatego,ze wyjezdzalismy czesto ale pozniej tak nam sie spodobalo,ze drewniane schowalismy,a zostawilismy to,Zuzka sie wiercila w nocy,czesto glowka w szczebelki przez sen uderzala i sie budzila z placzem,a w turystycznym nic sie jej nie dzialo,no i fajna byla opcja w turystycznym,bo miala odpinany przod i Zuzka rano sama wychodzila :ico_oczko:
My kupiliśmy turystyczne dla bartka jak wyjeżdżaliśmy często do teściów.
I jest juz z nami ponad 7 lat, całe zdrowe ;) A od zeszłego lata śpi w nim Milena na stałe. Przed wyjazdem do UK pozbywałam się wszystkiego, i drewnianego się pozbyłam, tylko materac zostawiła.
Łóżeczko przyjechało z nami do UK i Milka nadal w nim śpi, na porządnym materacu.
ja nie widze problemu. Jest nie do zdarcia, a chłopaki zdarza się, że tam wskakują i się bawią :ico_noniewiem:

Dodatkowo ono jest tylko z dolnym poziomem, bez ani jednego "bajerka" bo wtedy takie choćnby otwierane były drogie!!
I nam jeszcze posłuży dlugo. Bo jak maluch wyrośnie z "kosza mojżesza" to przeskoczy do turystycznego, a Milena dostanie łóżko "prawie dorosłe" :ico_haha_01:

W łóżeczku IMO podstawą jest materac, a czy ma szczebelki czy nie- zero różnicy! :-D
I ochraniacza nie potrzeba :P albo inaczej- nie da się zamontować tak łatwo :P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 sty 2012, 17:20

a chłopaki zdarza się, że tam wskakują i się bawią :ico_noniewiem:
- Andrzejek tez wlazil :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 sty 2012, 18:55

Kupiłam dziś smoczek dla Ulci i leżaczek do kąpieli miałam na allegro zamówić ale cena taka sama bez przesyłki :-) .

[ Dodano: 18-01-2012, 18:01 ]
Musze jeszcze pościel kupić dla niuni , pieluszki , kosmetyki i coś do pępuszka i dla siebie gatki do szpitala i te wielgachne podpaski.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

18 sty 2012, 19:16

Pizza mniammmmm :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Du*ka niech rośnie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość