Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 sty 2012, 21:35

Ojojoj ile chorób. Dużo zdrówka dla wszystkich!!!

U nas piekna pogoda. W okolicach zera, ale słoneczko świeciło także długi spacerek mieliśmy.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

19 sty 2012, 21:14

Czesc babeczki :-)
Dzisiaj byłam z chłopakami na kontroli u laryngologa bo chodzimy z nimi co 6 tygodni po tych zapaleniach uszu, Maks ma lekki niedosłuch i musimy kontorlować. I okazało się że Olek ma ostre zapalenie ucha :ico_sorki: a tylko raz powiedział że coś go boli uszko normalnie masakra. Maks ma ostre zapalenie zatok a ja też się rozłożyłam i cały dom choruje :ico_sorki:

A chłopaki mimo że "chore" rozrabiają ąz normalnie :ico_szoking: latają po domu jakby im się bateryjki niegy nie wyczerpywały. Sama nie wiem co z nimi robić bo zaczynają się nudzić w domu i rozrabiać. Biją się i wrzeszczą a mi łepetyna pęka :ico_zly:

Ide ich kąpać może wcześniej pójdą spać :-D
- no nieciekawie z tymi uszkami, ale tak jak piszesz o rozrabianiu swoich dzieciaków, to tak jak u mnie ... mimo że choroba z gorączką dokucza to dzieciaki wariują gorzej. Jak są zdrowi to tak nie dokazują, mojemu Filipkowi się też nudzi :ico_noniewiem: dzisiaj poszedł do dziadków z grą "góra mądrości" czy jakos tak i grał z nimi ... albo z dziadkiem robi karczochy ze steropianowych jajek i bombek :-) no frajdę z tym ma :-D
U nas piekna pogoda. W okolicach zera, ale słoneczko świeciło także długi spacerek mieliśmy.
- zazdroszczę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

21 sty 2012, 21:30

Weekendzik i pustki :-D
Ja dopiero usiadłam mieliśmy gości na obiedzie i cały dzień na nogach :ico_sorki: i chłopaki oglądają baje a ja wreszcie luzik.
Mam nadzieje że szybko padną po dzisiejszych szaleństwach :ico_haha_01:

W poniedziałek mój mężuś idzie do szpitala i już mam stresa co dalej i jak sobie dam rade ze wszytskim. Chłopaki do środy w domu, pies, praca i zmęczona wszytskim moja mama :ico_sorki: chyba normalnie się rozpędze i trzasne głową w ściane. Oby przetrwać następny tydzień.
Jutro leże i nic nie robie :ico_brawa_01:

Miłego weekendziku

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sty 2012, 22:56

magdyś zdrowia dla męża

U nas juz po zimie niestety, chlapa na całego.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 sty 2012, 23:19

A my 2 dni tylko na chałupkach:)
Wczoraj z dziećmi odwiedziłam 3 koleżanki z dziećmi, a dziś wycieczka po prababciach, pradziadkach i u jednego dziadka byliśmy. Oczywiście u teściowej na cmentarzu też.
Potem namówiłam męża na małe zakupki i 400 zł. Ups :ico_szoking: :ico_szoking:
Teraz będziemy pasa zaciskać, ale myślę, że warto było skorzystać z wyprzedaży.
Kupiłam sobie kurtkę w orsay z 300 na 140 także to już sporo. T sobie też z 209 na 99 i najbardziej się cieszę, że Milence kupiłam w smyku dwie kurteczki za cene jednej wyszło. Już na przyszłą zimę. No i obojgu kapciuszki. Do tego kilka bluzeczek i 2 swetry sobie. No to sobie humorek poprawiłam :-D :-D

Dużo zdróweczka dla wszystkich!!!

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

23 sty 2012, 12:03

widzę, że każda z Nas lenia weekendowego miała :-D

U mnie z dzieciakami lepiej, Maciejka ma mokry kaszel taki mocno odrywający :ico_sorki: tak więc choroba zmierza ku końcowi. Podaję obu smykom flegamine, antybiotyki skończone :-D choć jeszcze dzisiaj ostatnia dawka dla Filipa :ico_sorki: :ico_sorki: i można wyniki robić.
Maciusiowi IgE wyszło dobre :ico_sorki: tylko czemu non stop Go gardło łapie?? nie wiem, może rzeczywiście gdzieś tam alergia jest, a badanie nie wykryło :ico_noniewiem:
Podajecie dzieciakom jakies leki po leczeniu antybiotykiem?? jeśli tak to jakie??

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

23 sty 2012, 13:23

Podajecie dzieciakom jakies leki po leczeniu antybiotykiem?? jeśli tak to jakie??
ja przez dwa tygodnie dicoflor30

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 sty 2012, 18:45

PaulinaS ja nie pomogę w antybiotykach, bo Milenka miała tylko raz i to taki 3 dniowy delikatny.
Mam nadzieję, że wszystkie dzieciaczki przyjmujące antybiotyki po prostu muszą je przyjmować. Tzn, że lekarz nie miał innego wyjścia przepisując je.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 sty 2012, 08:51

Witam,
ja dziś siedzę z Zosią w domu, bo ma czerwone oczko i nie przyjęli jej do żłobka. :ico_zly: Dziwne, że mega kaszlące, osmarkane po pas, czy też wymiotujące dzieci przyjmują :ico_noniewiem: No nic, pojadę do lekarza i zobaczymy co nam powie.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

24 sty 2012, 17:43

ja dziś siedzę z Zosią w domu, bo ma czerwone oczko i nie przyjęli jej do żłobka. :ico_zly: Dziwne, że mega kaszlące, osmarkane po pas, czy też wymiotujące dzieci przyjmują :ico_noniewiem: No nic, pojadę do lekarza i zobaczymy co nam powie.
- ale jak to nie przyjęli?? dziwię się skoro piszesz, że zasmarkane itp. dzieci przyjmują, a z zaczerwienionym oczkiem nie chcieli :ico_olaboga: widocznie teraz niczym dzieci nie zarażają tylko oczami :ico_puknij: ... paranoja ...

My siedzimy w domu tzn. Filipek siedzi ... nie daję Go do p-szkola przez najbliższe 2 miesiące ... zobaczymy jak będzia po powrocie w cieplejsze dni :ico_sorki: .... u nas nie przyjmuja z katarem i kaszlem ... jakoś nie wierzę bo jak by same zdrowe dzieciaki dawali to inne by po 2-3 dnia nie chorowały

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość