Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

19 sty 2012, 21:41

teraz już nic się nie płaci.
- a no tak ... te płatne to są na inne choroby

[ Dodano: 19-01-2012, 20:46 ]
- na takie meczace duszace kaszelki dobry jest Supremin :ico_sorki:
- :ico_sorki: a to bez recepty pewnie?? kurde w ciągu 3 dni zostawilismy w aptece 250 zł :ico_zly: ale jeszcze ten syropek kupię ... dzieci ważniejsze :-)

Dzisiaj kupiłam młodemu bloki techniczne kolorowy i zwykły, pap. kolorowy i klej :-) jutro laurki robimy :-D muszę się cofnąć o 22 lata wstecz

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 sty 2012, 22:06

dodatkowo kropelki jakiegoś paskudztwa
to ciekawe czy Hania by tego nie zwymiotowała :ico_noniewiem:
ale to tylko dwie krople na język :ico_oczko: i strasznie gorzkie tylko
teraz już nic się nie płaci.
- a no tak ... te płatne to są na inne choroby
nie do końca. Płaciłaś bo brałaś szczepionki skojarzone i miałaś 5 w 1 albo 6 w 1 i tam miałaś min szczepionki na błonice, krztusiec, tężec. I teraz właśnie na to była szczepionka, jest to pierwsza dawka przypominająca. A do ustna to szczepionka Poliomyelitis czyli na chorobę Heinego-Medina.

Wcześniej też nie musiałyśmy płacić, same zdecydowałyśmy że chcemy dla dziecka szczepionki skojarzone. Teraz coraz wiecej osób odstępuje od tego i szczepią tak jak my byliśmy szczepieni.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 sty 2012, 22:11

PaulinaS, bez recepty :ico_sorki: Ale rownie dobry na kaszek jest syrop prawoslazowy za 3,5 :ico_sorki:

Ja dzis bylam z mlodym,bo kaszle strasznie ale babka nas do alergologa odeslala :ico_olaboga: Znowu krtan u mlodego :ico_chory:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2012, 22:17

ale to tylko dwie krople na język :ico_oczko: i strasznie gorzkie tylko
ona ma bardzo silny odruch wymiotny :ico_sorki:
Teraz coraz wiecej osób odstępuje od tego i szczepią tak jak my byliśmy szczepieni.
my szczepiliśmy normalnie Hanię i Milenkę też :ico_oczko:
Znowu krtan u mlodego :ico_chory:
zdrówka
a właśnie wy mieliście tą wizytę w styczniu tak?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 sty 2012, 22:57

aniawlkp86, u hematologa? To my ,oddalismy krew i 3 tygodnie czekamy na wizyte :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 sty 2012, 13:39

aniawlkp86, u hematologa? To my ,oddalismy krew i 3 tygodnie czekamy na wizyte
a to z krtanią czy węzłami chłonnymi to ta wizyta?

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

20 sty 2012, 14:53

a to z krtanią czy węzłami chłonnymi to ta wizyta?
- wtedy to Iwonka miała z węzłami problemik, a teraz to krtań :ico_olaboga:

[ Dodano: 20-01-2012, 13:54 ]
ale to tylko dwie krople na język :ico_oczko: i strasznie gorzkie tylko
z Filipem żadnego problemu nie ma, wszystko wypije :-D
nie do końca. Płaciłaś bo brałaś szczepionki skojarzone i miałaś 5 w 1 albo 6 w 1 i tam miałaś min szczepionki na błonice, krztusiec, tężec. I teraz właśnie na to była szczepionka, jest to pierwsza dawka przypominająca. A do ustna to szczepionka Poliomyelitis czyli na chorobę Heinego-Medina.

Wcześniej też nie musiałyśmy płacić, same zdecydowałyśmy że chcemy dla dziecka szczepionki skojarzone. Teraz coraz wiecej osób odstępuje od tego i szczepią tak jak my byliśmy szczepieni.
- no tak. Płaciłam za 1 kłucie bo nie chciałam żeby było 5 kłuć :-D przed nami szczepili dziecko tą bezpłatną szczepionką :ico_olaboga: ja bym nie wytrzymała. Kłuli w obie rączki i nóżki potem jeszcze gdzieś w piete ...rozumiem, że nietórych nie stać na te płatne bo to 110 zł sie płaci, ale Ci ludzie to w złocie pływali a dziecko cierpiało dobre 30 minut :ico_zly:
PaulinaS, bez recepty :ico_sorki: Ale rownie dobry na kaszek jest syrop prawoslazowy za 3,5 :ico_sorki:

Ja dzis bylam z mlodym,bo kaszle strasznie ale babka nas do alergologa odeslala :ico_olaboga: Znowu krtan u mlodego :ico_chory:
-no kupiłam ale z babki lancetowej :-) a robiłaś Mu jakies testy na alergię czy nawet IgE, że was do alergologa wysłala?? u nas non stop mają krtań chorą, ale do alergologa nas jeszcze nie wysłali ....

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 sty 2012, 19:00

a to z krtanią czy węzłami chłonnymi to ta wizyta?
- z wezlami hematolog,a na nawracajace zapalenie krtani,dostalismy skierowanie do alergologa :ico_sorki:

Testy mial robione takie skorne i wyszlo,ze zdrowy ale moja pediatra mowi,ze to bzdura,bo go leczy juz tyle lat i ewidentnie ma alergie :ico_sorki: No i teraz mamy robic testy z krwi i testy na alergie pokarmowe :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

22 sty 2012, 17:15

Testy mial robione takie skorne i wyszlo,ze zdrowy ale moja pediatra mowi,ze to bzdura,bo go leczy juz tyle lat i ewidentnie ma alergie :ico_sorki: No i teraz mamy robic testy z krwi i testy na alergie pokarmowe :ico_olaboga:
- z krwi będą penie te co ja Maćkowi robiłam - IgE, u nas wyszły dobre.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

22 sty 2012, 20:25

dołączam :) do was bo moj kuba tez 2007 :) jesli mozna oczywiscie :)

[ Dodano: 22-01-2012, 19:26 ]
moj kuba mial w testach z krwi alergie na bialk oz mleka itp.... ale mial te testy w wieku 2 lat teraz mial skorne i wyszlo ze kot i pies... ;/

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości