Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 sty 2012, 12:59

aneta11, fajnie,że mała tak ładnie Ci śpi :-) Martynka też niby śpi w nocy ale jednak zajada 2 albo 3 razy cyca i czasami się rozbudzi i buszuje jakieś 2 godziny zanim uśnie :ico_spanko: ale tez nie mam co narzekać :-)

aneta11, magda1614, oj, ja też chyba jestem uzależniona,bo jak tylko wstaje to myślę o kawce :ico_haha_01: :ico_haha_01:

magda1614, pochwal się zdjęciami na ścianie :-)
o matko to niezle przymusowe pranko haha a co ona takiego je za taka kupa :-D :-D :-D :-D
Wczoraj jadła pomidorową z kluseczkami i obstawiam,że po tym :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 sty 2012, 14:47

A u nas w końcu przebiła się górna lewa jedyneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a na dniach będzie i druga bo już nie wiele brakuje :ico_brawa_01: stąd te nieprzespane noce :ico_spanko: A z przeczytaniem was już trudniej,muszę później usiąść na spokojnie bo Nadii wszędzie jest pełno :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 sty 2012, 17:13

tabogucka, trzymamy kciuki!! Powodzenia!

baraqada, powodzenia z firmą!
Ala jakie ciemne włoski ma :-) fajniutka

magda1614 dobrze, że wyniki dobre, i fanie, że te badania w Warszawie tez zrobią, będziesz pewna. :ico_sorki:

tabogucka Rany, to mama troszkę widzę z "wyższych sfer", że nie chciała mieć córki kosmetyczki... :ico_olaboga: przecież to też świetny zawód :ico_noniewiem:
ja pewnie po studiach architektonicznych będę sklepową więc też świetnie :-D ale mi to odpowieada :ico_haha_01:

Inuno wow, na zdjęciach nie widzę żadnej różnicy :-D

Aniaaa Ale Ci mała zaczęła szybko chodzić :-D super! Mój parę kroków sam robi i tak niepewnie, jest bardzo ostrożny chłopak;p

aneta11 to masz dobrze, że mała śpi w nocy :ico_sorki: chociaż ja już się nawet przyzwyczaiłam trochę do tego nocnego życia :-P

muszę wstawić to zdjęcie bo jest śmiechowe ;)
Obrazek

[ Dodano: 20-01-2012, 16:25 ]
jak mam się pochwalić kartkami to proszę :P kilka wklejam

tą wczoraj zrobiłam już na walentynki ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu dziecięca
Obrazek
na 18
Obrazek
na ślub
Obrazek

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 sty 2012, 17:58

Dobrusia, piękne kartki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 sty 2012, 18:13

Gwona, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbka :-D
Oby nocki się poprawiły jak już drugi żabek się przebije :ico_sorki:

Dobrusia, też w szoku jestem,że tak szybko zaczęła, przecież jeszcze 10 miesięcy nie ma,a już łazi cały czas :ico_szoking: :-D

Piękny Wituś w tej doniczce :ico_smiechbig:
A kartki świetne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wgrałam jeszcze jedne filmek z dzisiaj :-)

http://outc.wrzuta.pl/film/4N9UErBdnxS/ ... _20.01.12r.

Progi to jeszcze duże wyzwanie ale coraz częściej udaje jej się przejść bez upadku :-)

U nas taka śnieżyca była,że świata nie było widać :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 sty 2012, 19:20

to mama troszkę widzę z "wyższych sfer",
oj Dobrusia bardzo ladnie to ujelas... :ico_sorki:
mnie szkoda slow....wogole mam dolek...placze od rana...to szukanie pracy mnie wykonczy a musze zdazyc przed 1 marca bo zaczynamy placic za nianie :ico_placzek:
Tyle aplikacji wyslalam a odpowiedzi zadnych... :ico_placzek:
Sorry ze tak marudze ale nie daje sobie rady rowniez z ta mysla ze malego bede musiala zostawic...tak mi szkoda :ico_sorki: z jedenej strony chce prace a zdrugiej to wolalbym z Szymkiem siedziec i juz sama prze to warjuje :ico_olaboga:

Dobrusia jestem pod wrazeniem kartek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Witus przesmieszny w tym garnku :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 20-01-2012, 18:25 ]
Aniaaakurcze Ty masz mala wyscigowke w domu :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D

bardzo milo patrzec jak Martynka tak zasuwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 sty 2012, 20:07

Gwona, brawa za ząbki :ico_brawa_01:

Aniaaa, ale zapyla po tym pokoju :-D ale tak zgrabnie upada na pupę, mój jak spada to na rączki i zazwyczaj wtedy płacze :ico_noniewiem:
w ogóle jest taki rozpieszczony mały maruda... ale to dlatego, że tutaj jest dużo osób które się nimi zajmują, noszą itp, gdybym była z nim sama pewnie byłoby inaczej... :ico_zly:

tabogucka, może się w końcu uda :ico_sorki: znajdziesz prace, życzę Ci tego :-)

Fajnie, że kartki się Wam podobają :ico_wstydzioch:

a my przed chwilą robiliśmy z Witkiem kartki dla babci na jutro;p dałam mu farbki i mazał po kartce, mały picasso! haha, wyszły niezłe maziaje...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 sty 2012, 20:18

Dobrusia, powiem Ci,że kilka dni temu nauczyła sie tak upadać na nonono,bo wcześniej to zdarzało się,że poleciała do przodu i buzią o podłogę uderzała :ico_olaboga:
Wcześniej to w ogóle płaczka była,bo co upadła czy się uderzyła to płacz był straszny ale chyba już się przyzwyczaiła :ico_oczko: i jak słyszę,że np. upadła to idę do niej spokojnie i patrze czy oby na pewno wszystko OK i jeśli faktycznie nic takiego się nie stało to leży uśmiechnięta na podłodze i czeka aż ją ktoś podniesie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a my przed chwilą robiliśmy z Witkiem kartki dla babci na jutro;p dałam mu farbki i mazał po kartce, mały picasso! haha, wyszły niezłe maziaje...
Ja z Karolcią robiłam dla dziadków kartki ale Martynce nawet nie pozwalam się zbliżać do kredek,a do farb tym bardziej,bo ona wszystko do buzi wkłada i już nie raz całą buzię miała kolorową,bo najpierw wkłada kredkę do buzi, poślini i później do buzi dotyka i mazia :ico_haha_01: a jak by farby pod nos dostała to pewnie by zjadła :ico_olaboga: była by kolorowa kupa :ico_haha_01:

tabogucka, do marca jeszcze troszkę czasu zostało i na pewno uda Ci się znaleźć to czego szukasz, trzymam mocno kciuki :ico_sorki:
Szymuś to już duży chłopczyk i na dobre mu wyjdzie jak troszkę odpocznie od mamy (żarcik) :ico_oczko: na pewno będzie ciężko na początku i Ty pewnie będziesz bardziej przeżywać niż Szymcio ale dasz radę :-) Twarda babka z Ciebie :-D
Sama pisałaś,że niania fajna,a to już połowa sukcesu :-)
bardzo milo patrzec jak Martynka tak zasuwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękujemy :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 sty 2012, 20:33

Dobrusia Aniaaa strasznie dziekuje za wsparcie :ico_sorki: bardzo mi tego bylo trzeba...
nawet M. mi ostatnio kupil bukiet roz :ico_szoking: bo jestem dobra mama i zebym tak strasznie nie rozpaczala :-D
Ostatnio zmieniony 20 sty 2012, 20:35 przez tabogucka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

20 sty 2012, 20:34

Dobrusia kartki śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Witus oczywiscie tez :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniaaa , Martynka niezle zasuwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 20-01-2012, 19:35 ]
Tabogucka bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość