Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 sty 2012, 23:29

jak by ktos nas widzial to jak nowicjusze to robimy i pokraki
To nie tylko wy :-D

Trzeba dzisiaj powalczyć, nie ma co :ico_ciezarowka:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 sty 2012, 23:30

hihihi ale tutaj temacik :-D :-D
Mad ja Olka też przenosiłam i w poniedziałek tak jak ty miałam iść na wywołanie (10 dni po terminie) a w niedziele wieczorem samo pięknie się rozkręciło i w poniedziałek wczesnie rano Olo był już z nami bez konieczności wywoływania :ico_sorki:
Tobie kochana też tego życzę :ico_oczko:
No i Beatko tobie też oczywiście :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 sty 2012, 23:33

lece do wanny pomecze suty poszczypie brzuch, pozniej zrobie przysiady,
i wskocze do wyrka do M i jutro na porodowke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 sty 2012, 23:36

i jutro na porodowke
Oby ! A w międzyczasie daj znać, że się coś ruszyło ;-)
w poniedziałek tak jak ty miałam iść na wywołanie (10 dni po terminie) a w niedziele wieczorem samo pięknie się rozkręciło i w poniedziałek wczesnie rano Olo był już z nami bez konieczności wywoływania
Chciałabym i ja tak :ico_noniewiem:

A jutro dzień babci, pojutrze dzień dziadka... Może mała zechciałaby najpiękniejszy prezent im zrobić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 sty 2012, 08:23

:-D :-D he he dziewczyny jak tam po tych waszych nocnych zabawach ?????

moje panny mimo ze sobota i z chęcią bym dłużej pospała to te na nogach juz :ico_zly: z reszta mezus tez mi spac nie dał 5 razy mu budzik w telefonie dzwonił co przysnęłam to mnie alarm na równe nogi zrywał :ico_puknij: i to zeby sie jeszcze do mnie przytulił czy cos :ico_oczko: a ten d.... sie odwrócił i dalej śpi :ico_zly:

mad beatka weźcie ruszcie te swoje dziewczyny :-D , bo ja czekam na was :ico_sorki:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

21 sty 2012, 10:23

Witam i ja z kiepskim humorem.
Nie dosc ze sniegu napadalo nie wim po co to jeszcze,zreszta jak co roku, moj zapomnial o moich imieninach :ico_zly: ech te chlopy

No to stawiam :ico_tort: imieninowy

Beatka,Mad- trzymam kciuki zeby sie u Was szybko ruszylo &&&

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

21 sty 2012, 11:27

aaaaaabbbbbbuuuuuuuuuuuu i nic :ico_placzek:
poszalalam wczoraj i chyba robotem jestem
bo pewnie normalna :ico_ciezarowka: by ruszylo
ale nie dam za wygrana dzis powtorka z rozrywki

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 sty 2012, 13:14

%$#@&*^%$$#@ !!
Jestem wściekła, niezadowolona i chyba zaczynam się już oswajać z myślą, że samo się u mnie nie ruszy :ico_placzek:
Jestem tak poirytowana już, że w trajkcie przytulasów rzuciłam przeklenstwami że chrzanię to wszystko, bo człowiek kombinuje jak pod góre by dobra pozycja by poszło raz dwa, a dobrze, a tu nonono. Z płaczem położyłam się. D. się w sumie oberwało i mi głupio z tym... by się nie zraził. Chyba już mi psycha siada :ico_placzek:

Porobiłam przysiady, sutki miętole, gorące kąpiele i na nic się to nie zdaje.
Pic na wodę fotomontaż. :ico_noniewiem:

agaa22, ja do imienin nie przykładam wagi, bo u nas się ich nie obchodzi ;-) nawet nie wiem kiedy swoje mam :-D
Aczkolwiek wszystkiego dobrego :ico_brawa_01:

Psina wykąpana i wyczesana. Pokój na błysk. A dziecka dalej nie ma... Szlag mnie trafi :ico_olaboga:

[ Dodano: 21-01-2012, 12:48 ]
No i dzisiaj Kubuś od eSKi ma już miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 sty 2012, 14:21

Mad., Beatka78, łączę się z wami w bólu bo wiem jak to jest. :ico_sorki:
u mnie było to samo!
i też chciałabym żeby drugi raz nie musiał skończyć się wywoływaniem. :ico_sorki:

trzymam za was kciuki, ale wiem, że to mało i że nerwowo wysiadacie.
a ten olejek czy coś tam na przyspieszenie akcji nie chcecie wziąć? któraś z was pisała o nim. zawsze warto spróbować. jak matka się nie zatruje, to dlaczego dziecko by miało. a jak wątpliwości macie, to może warto zadzwonić do położnej swojej.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 sty 2012, 14:55

tibby, ten olejek może powodować biegunkę. Wtedy sprawa robi się dosłownie przesrana. Tego mi nie trzeba, jako dodatkowy stres.

A napar z liści malin czy ten wiesołek trzeba stosować ze 2 tyg by coś podziałało więc w moim przypadku już za późno.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość