marta85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 07 sty 2012, 13:01

07 sty 2012, 13:35

witam mam takie pytanie !karmie piersia. moj synek ma skonczone 4 miesiace. mam pytanie o kupke niemowlaka. Robi zielonkowate na przemian z zoltymi kupkami, dosc lejace z grudkami kupki. Ale to co mnie martwi to sluz w kupie. podobno jest to najczesciej alergia pokarmowa. czy zawsze z tego powodu trzebaodstawic melgo od piersi. bardzo nie chce tego robic. z wlaszcza ze maly zasypia przy niej. i wnocy musi miec chociaz sutek w buzi.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

07 sty 2012, 17:31

Możesz spróbować wyeliminować ze swojej diety uczulające pokarmy typu czekolada, orzechy, niektóre owoce, ewentualnie nabiał i zobaczysz czy będzie lepiej. Jeśli się poprawie najlepiej później "testować" pokarmy i sprawdzać czy małemu nic nie je.

marta85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 07 sty 2012, 13:01

23 sty 2012, 20:28

niestety lepiej nie jest. Podaje kropelki (probiotyk) bio gaia raz dziennie, troszke sie polepszy ale nie nie ma szalu . wprowadzilam kaszki i sloiczki wiec ta kuba jest gestrza i w niej nie ma sluzu. ale czasem bywa tak ze jedna kupa jest o 7 rano gesta ladna a za 2 h ,wodnista i juz ze sluzem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość