NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 sty 2012, 16:54

Jestem prze szczęśliwa Nadusia będzie mieć kolejnego kolegę. Bo u nas dookoła sami chłopcy. Nadia jest jedyną dziewczynką w tym gronie maluszków :-D
to bedzie miala dziewczyna powodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 sty 2012, 17:11

to bedzie miala dziewczyna powodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nooooo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

u nas jest tak pol na pol prawie chociaz dziewczynek wiecej :ico_brawa_01:


Szymek wyje nie placze tylko sie drze od samego rana... :ico_szoking:
chyba kolejne zabki bo nic nie pomaga nawet spacer...nie chce jesc nie chce spac tylko krzyczy :ico_sorki: juz sie sama poplakalam :ico_placzek:

a pracy jak nie bylo tak nie ma.... :ico_placzek:

kota dostane sprawdzajac tak maila co 5 sekund :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 sty 2012, 01:18

czesc dziewczyny.

Poczytalam troche, widze, ze same klopoty :ico_olaboga:

gwona to co sie u Ciebie dzieje to trudno w ogole do czegos porownac, wspolczuje i bardzo... Jakbyc jeszcze miala skad kase wziasc i sie od tego odciac :ico_sorki: przewaznie tak jest, ze nie ma sie wyjscia i sie czlowiek tak musi uzerac :ico_olaboga:

kaszki Polka tutaj zjada wszystkie, te z kuleczkami to nie o smaku jablkowym czasem? z czekolad tez raz kupilam, ona wlasciwie wszystkie kaszki je ze smakiem... Ja tez bede w kwietniu w PL jakby co :ico_oczko:

Sejana, wszyscy jedziecie? autem?

Ja tyh przepraw nienawidze, a teraz Pola nie lubi ani w wozku, ani w samochodzie, drze sie jak szalona, wiec sama mysl, o tylu godzinach jazdy mnie dobija...

Adwokatka sie cos nie odzywa w sprawie splaty tego wyroku za wypadek mojego meza, wiec mamy chwilowa beztroske, ale zaraz urzad skarbowy itd :ico_puknij: poki co sie nie zale, bo nie mam na co :ico_sorki:

choc dzieci daja popalic, nie powiem :ico_noniewiem:

mamy tez goscia w domu juz trzeci tydzien-moj maj koledze prace znalazl i mieszka u nas do konca miesiaca, szukamy mu wlasnie mieszkania, zeby mogl dziewczyne i jej coreczke tu sciagnac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

24 sty 2012, 08:54

Hej :-)

Gwona, to naprawdę szajbus i cała jego rodzinka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Strach się bać normalnie :ico_olaboga:
Szkoda,że nie możesz się wyprowadzić gdzieś daleko od nich wszystkich :ico_noniewiem:

Fintifluszka, a jak te kaszki się nazywają ??
Fajnie,że Polcia tak wsuwa kaszki, moja to nawet nie patrzy jak chce jej dać :ico_olaboga:
i tylko kręci głową :ico_noniewiem:

Pewnie nie za fajnie z gościem w domu, co !?

tabogucka, jak tam Szymuś dzisiaj ? Mam nadzieję,że już nie płacze biedaczek :ico_pocieszyciel:
kota dostane sprawdzajac tak maila co 5 sekund :ico_olaboga:
oj, takie czekanie to chyba najgorsze :ico_noniewiem:

magda1614, no i jak tam, przełożyłaś tą prowokację mlekiem ??
Trzymam dziś kciuki,żeby Filipek był dzielny na badaniu! Daj znać jak będziecie już po.
Co do pogody to u nas to samo,że w nocy zima, a w dzień wiosna, chociaż teraz łapie mrozik, więc ten śnieżek z nocy zostaje ale ślisko okropnie jest :ico_olaboga:

Blanka26, :ico_brawa_01: dla Mateuszka :-D
Fajnie,że rodzice Ci pomagają, na pewno to Ci dużo pomaga :ico_sorki:
A teściowa cóż... szkoda gadać :ico_puknij: :ico_olaboga:
Wierzę,że uda się Wam pokonać to okropne AZS i Olcia nie będzie musiała tak cierpieć więcej !!!!!!!!

Uciekam na jakieś śniadanko,bo później jadę ze szwagierką i jej synkiem na szczepienie i muszę jeszcze dziewczyny odstawić do teściowej.
Miłego dnia :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

24 sty 2012, 11:07

Witam :)

Gwona :ico_brawa_01: za ząbki :-)
ale rodzina,totalna masakra z nimi :ico_sorki: Jeju ja to bym chyba w ciągłym strachu była o dziecko,trzymam kciuki żeby to sie u Ciebie szybko skonczylo,moze on da wkoncu spokoj teraz Ci robi na złóśc,straszy...nienormalny

Dobrusia ale śmiechowe zdjęcia ;);)
Ładne kartki :ico_brawa_01:

Aniaaa ale juz ladnie sobie radzi Martynka :ico_brawa_01: :-D

tabogucka znajdziesz pracę na pewno :ico_sorki: trzymam kciuki :ico_sorki:

patrycjaaa :ico_brawa_01: za 9 miesięcy :ico_prezent:

magda1614 ojoj współczuje... ale żeby szybe zbić o boziu :ico_sorki:
Moj telefon to juz zostal na czesci połamany mialam z klapka i teraz musialam kupic nowy ale juz malej nie daje . :ico_sorki: i tez mnie wyniosl troche ten telefon :ico_zly:
I wcale nie jesteś zła mama kazda z nas ma gorsze i lepsze dni :ico_noniewiem:

Blanka26 no oby w wiosne cos sie zmieniło,trzeba czekac...
Nie zwracaj uwage na teściów ale jesli nawet cos mowia to niech gadaj to Twoje dziecko i Ty chcesz dla niej jak najlepiej :ico_sorki:

Nie wiem czy wszystko tak dokładnie doczytałam :ico_wstydzioch:

Dałam małej wczoraj soczek przez słomkę ale ślicznie piła i cały wypiła :) myslalam ze nie bedzie umiala a ona szybko podłapała :-D
U nas zeby sie przebija dwie jedynki na gorze ,dlugo sie to przebija a mała grzeczna,duzo gada teraz :-)
bylismy u teściow i tam tez byla siostra D. z 6 miesiecznym synkiem no i D,. wzial go na rece a mała tak zaczela krzyczec zazdrosna była :-D he he

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 sty 2012, 12:06

hej dziewczyny
jakoś ostatnio brakuję mi czasu na wszystko
jak mała śpi rano to wykorzystuje czas na porządki
potem do szkoły
potem obiad i lekcje i jest wieczór i tak wkoło

jeszcze dziś zebranie w szkole mam
śnieg u na prószy ale wszystko zaraz topnieje

w czwartek jadę z moim K na narty
ale się cieszę
tylko martwię się o małą jak ona się będzie sprawowała
echhhhhh

tabogucka, wyluzuj coś się znajdzie napewno,wykorzystaj czas że jeszcze jesteś w domku,bo potem już bedzie go mniej,,,,

Dobrusia śliczne foteczki a W ituś jaki roześmiany...
Aniaaa, jej wspólczuje z tym Azs,a powiedz jest szansa że wogóle z tego wyjdzie?
magda1614, jak tam po badaniach???

Gwona matko,faktycznie jak z filmu,mam nadzieję że wszystko się jakoś ułoży choć łatwo nie będzie....
aneta11, mówisz słomka,też małej spróbuje dać :ico_oczko:

moja oprócz kosi kosi nauczyła się pokazywać na brzuszek "takie dobre" i kiwac główką nie nie nie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-01-2012, 11:09 ]
no i spóżnione za 10 miesiączków
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

24 sty 2012, 12:42

aneta11, ale fajnie,że Majeczka już ze słomki umie pić :ico_haha_01:
Super, że ząbki tak bezobjawowo wychodzą :ico_brawa_01:

aga216, ale Wam fajnie z tym wyjazdem :-D zazdroszczę :ico_noniewiem:

Córcia Blanki ma AZS,a nie moja.

Martynka też nauczyła się jakiś czas temu kiwać główką NIE i TAK :-D i jak kiwa na tak, to mówi przy tym "ta" :ico_haha_01: hehe :-D

U nas mia śnieg sypać,a tu słońce wyszło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 sty 2012, 12:48

Córcia Blanki ma AZS,a nie moja.
ojoj to przepraszam
kurcze tyle informacji narazi i się popatałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 sty 2012, 15:30

Sejana, wszyscy jedziecie? autem?
tak, tak :-D
no i spóżnione za 10 miesiączków
:ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale ten czas szybko leci :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

24 sty 2012, 15:53

aga216, za 10 miesiączków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:
Fajnie masz z tym wyjazdem :-D

Aniaaa, he he fajnie ze rozumie juz tak i nie i w dodatku jeszcze mowi ta :-D :ico_brawa_01:

No Maja robi pa-pa . jak chce cos to tak pokazuje paluszkiem :-) a jak chce sie jej pic to bardzo marudna jest a w domu cieplo to wiadomo.
Juz rozumie jak mowie do niej chodz to przychodzi :-)
Szukam pracy i wiem ze na pewno bedzie mi sie z nia ciezko rozstac ja sie przywiązałam bardzo do niej a ona do mnie :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość