Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

24 sty 2012, 17:33

http://w938.wrzuta.pl/audio/8tpsG3SiEv3/kubus zapraszam :) młody odwazyl sie powiedziec pacież :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 sty 2012, 17:34

agasio, o rany,smoka do 3 lat :ico_szoking: Podziwiam,mi juz moja niespelna 2-letnia Zuzka wydawala sie za duza na smoka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

24 sty 2012, 17:37

jej wkurzaja mnie teksty znajomych typu / nie powinnas jeszcze trzymac i kupowac ubranek dla malej.... bo wywolasz porod... / ehhh to kiedy ja mam kupowac jak bede ledwo chodzic pod koniec ciazy ??
moja kuzynka jak dowiedziała się że w 6 miesiącu ciąży mam większość wyprawki ubrankowej z głowy to powiedziała że za żadne skarby nie powinnam kupować, bo ona też nie kupowała i najlepiej jak już się urodzi to wysłać męża do sklepu, bo teraz to w 1 sklepie wszytsko się kupi i zrobić listę jemu :ico_puknij: teściowa też zakazywała kupna czegokolwiek, najlepiej tak w 9 miesiącu, krótko przed porodem, bo można poronić/urodzić przedwcześnie albo dziecko może umrzeć :ico_puknij: najlepiej kupować wtedy kiedy jest na to ochota i gdy finanse pozwalają :ico_ciezarowka:
wlasnie,ja z Andrzejkiem mialam termin na 7 kwietnia,w swoje 25 urodziny,od lutego slyszlaam,ze urodze wczesniej i sie nastawialam,nawet w marcu pod koniec w szpitalu wyladowalam,mieli robic CC ale ostatecznie nie zrobili i urodzilam 18 kwietnia w 42 TC,porod wywolywany :ico_oczko:

wiem, dzieć i tak sam zdecyduje kiedy wyjść.. ale nadziei na poród w marcu mi nikt nie zabierze :ico_oczko: boję się właśnie tego że naprawdę nie wyjdzie i będzie za duży na poród naturalny...
dzwoneczek na 1 stronie suwaczek się spóźnia.. ja mam termin wg OM na 5 kwietnia, wg 1 usg na 7 kwietnia, a wg połówkowego usg na 25 marca...
Ostatnio zmieniony 24 sty 2012, 17:48 przez Asieńka86, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 sty 2012, 17:43

ja wychodze z zalozenia,ze albo sie wierzy w Boga albo w zabobony i kupuje wtedy,kiedy mi wygodnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 sty 2012, 17:45

matko... jak ja slyszę takie teksty o tym przedwczesnym kupowaniu to mnie strzela. :ico_olaboga:
ja już w 5mcu miałam łożeczko kupione :ico_haha_01: i wiekszość wyprawki zrobionej. co miesiąc kupowaliśmy coś, żeby potem nie było nic na koniec. i tak dopiero w marcu kupilismy wózek, wanienkę i materacyk do łożeczka.

przy drugim na szczęście większość będę mieć, ale na kołyskę planuję odkładać sumiennie pieniążki i kupić jak na 100% dowiem się płci maleństwa.

a zapasy pieluchowe tez zacznę wcześniej z chustkami kupować, bo potem wszystko ucieka szybko, a czasem kasy brak na koniec miesiąca :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

24 sty 2012, 17:49

hej kobiety, ja tylko na chwilę
nie mam kompa, znów coś się popierniczyło i oddałam go do naprawy.
Brzuszki pięknę, :ico_brawa_01: za kolejne tyg.

My byliśmy w piątek u lekarza, wyniki ok, ale w moczu jakieś bakterie mi wylazły
Znów mam powtorkę z rozrywki z ciążą, może jeszcze nie w takim stopniu jak przy Damianie, ale szyjka się skraca i krążek mi będzie zakładał - dziś mi właśnie przyszedł do domu, bo musialąm sobie zamówić - 170 nie moje :ico_noniewiem:
Lekarz stwierdził, że mam wrodzoną niewydolność szyjki i dlatego ma takie akcie
do tego leków pełno, zrę tego tyle, że szok teraz
czuje sie tak sobie... ale też swoje zrobiło to, że się tyle lekarz nagadał i mój mąż panikarz drugi :ico_oczko:

Zmykam, trzymajcie się mamuśki i odezwę się wkrótce

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 sty 2012, 17:51

iw_rybka, moj przed rokiem zrezygnował ze smoka :ico_sorki: SAM! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

24 sty 2012, 18:02

iw_rybka, moze przetrwam jakos ta glukoze nie wiem. Duzo dziewczyn pisze ze ciezka sprawa :ico_placzek: a ja ostatnio mam jeszcze chorobe lokomocyjna - wiec nie wiem jak wroce

A i bede na czczo- bo ide odrazu robic tokso i krew, mocz... Czyli od 6 do 9 gdzies lub dłuzej bez jedzienia

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

24 sty 2012, 18:08

a ja jutro na 9.30 do gina na kontrole boje sie ze z wynikami tej glukozy cos nie tak bedzie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 sty 2012, 18:13

- ale fanie,nasz tez ladnie mowi ojcze nasz,aniele bozy i zdrowas mario,jak dziadkowie teraz byli, to tez go nagrywali :ico_brawa_01:
krążek mi będzie zakładał
- o rany,to ladnie ci sie musi skracac,skoro krazek masz :ico_szoking:
Zmykam, trzymajcie się mamuśki i odezwę się wkrótce
- odzywaj sie koniecznie,a Ty juz jestes na L4 czy nie?
moze przetrwam jakos ta glukoze nie wiem.
- dasz rade,ja mam poprostu taki zoladek wrazliwy,zobacz jestem w 26 TC a zdarza mis sie wymiotowac rano :ico_noniewiem:

[ Dodano: 24-01-2012, 17:13 ]
boje sie ze z wynikami tej glukozy cos nie tak bedzie.
- bedzie git :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość