Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 sty 2012, 23:30

gosia888, współczuję z powodu straty :ico_noniewiem:
Przez chwilę dało mi to do myślenia, bo w nocy zmarł mój wuja i też w środę ma pogrzeb. On był z Kłodzka i rzadko go widywałam, a jego dzieci prawie nie znam....przeszło mi przez myśl że może o tę samą osobę chodzi :ico_noniewiem:

A z tą maścią może zrezygnuj. Wiem że nie można stosować jej dla małych dzieci bo zawiera coś szkodliwego (kamforę??) więc pewnie dla kobiety w ciąży też nie jest wskazana.
Może spróbuj starego babcinego sposobu- smalec :ico_oczko:

Marta z tym szyciem po porodzie...miałaś zastrzyk ze znieczuleniem? :ico_szoking: Bosko :ico_sorki: Z tego co wiem od dziewczyn, to w naszym szpitalu tylko pryskają jakimś środkiem znieczulającym z lidokainą. Pewnie dlatego tak często słychać że samo szycie bywa bardziej nieprzyjemne niż sam poród :ico_zly:

[ Dodano: 28-01-2012, 22:31 ]
Kasiala, trzymaj się z daleka od swojego ślubnego, żebyś się nie zaraziła :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 sty 2012, 23:40

No Quanchita trzymam się ale jak to zrobić dzieląc jeden pokój i łóżko niby drugi pokój wolny ale nie da isę bo za miesiąc remont kuchni i tam wszystkie rzeczy leżą piec, płyta, mikrofla,okap i jeszcze tysiąc innych badziewiów... wiec pozostaje dwie kołdry i soanie w jednym łóżku... ale juz nie ma gorączki wiec dobrze jak żoncia kolacje zrobi to wszystko przechodzi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 sty 2012, 09:44

Gosia ,przykro mi z powodu teścia :ico_placzek:
Qanchita, tak, miałami szycia nie czułam nic a nic, chyba się nawet śmiałam coś tam z dr- jakaś luzna rozmowa ale nie pamiętałam potem o czym gadaliśmy, była ok. 2ga w nocy :ico_haha_01: a ten gin który był przy porodzie to taki fajny facet, delikatny i cierpliwy i naprawdę miło się przy nim rodziło jeśli można poród nazwać miłym :ico_oczko:

jeju zabijcie mnie z tym wózkiem, nie zrobiłam fot a tylko rozpakowaliśmy i sparawdziliśmy czy OK a potem wszystko w pudła bo smyk by go zdemolował :ico_wstydzioch: ale zaraz na necie poszukam jakiejs foty tego wózka i wkleje :ico_sorki:
Madleine, oj faktycznie cię wymeczą te mdłości :ico_placzek:

na usg niunia wsadziła buzie w łożysko :ico_haha_01: także gin obejrzał tył głowki, pomierzył móżdzek i jest OK a na oglądanie twarzyczki umówiliśmy sie za 4 tyg. chodzę do tego dr jakna zaloty- a przystojny jest :ico_haha_01: bo to nie mój gin tylko taki Krakowiak przyjeżdza w soboty, specjalista usg. Pytałam o płeć ale nonono była ukryta. Zapytał czy ostatnio nie mówił , mówię że widział te sławne 3 kreseczki to się zbulwersował że mu nie wierzę bo jak mówił że dziewczyna to dziewczyna :ico_haha_01: :ico_oczko:
torbielka w główce jest malutka, on to nazwał"sprawą kosmetyczną"

[ Dodano: 29-01-2012, 08:55 ]
Obrazek

[ Dodano: 29-01-2012, 08:57 ]
o, udało się- to jest dokładnie ten który kupiliśmy :-D
na zdjęciach wygląda na nowszy bo nie widać niewielkich zabarwien czy zabrudzen. ale w rzeczywistości też fajny :ico_haha_02: przede wszystkim lekki bo aluminiowy :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

29 sty 2012, 10:45

witam wszystkie Panie w ten niedzielny mrozny poranek.
Gosiu również dołączam się do kolezanek i składam wyrazy współczucia

Drogie koleżanki mam do was pytanie odebralam wczoraj wyniki krwi i wynika z nich ze mam anemie:
Hemoglobina 11,5 g/dl 12,0 16,0 L

Hematokryt 35,70 % 37,00 47,00 L
Jednek bardzej zaniepokoil mnie wynik Neutrofile 70,4 % 40,0 70,0 H
Czy wiecie czy to prawidlowe w ciazy?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 sty 2012, 10:54

Mamusia28, przekroczenie o 0,4% to chyba jeszcze nic poważnego, spokojnie.
A hemoglobine teraz mam OK ale w Iszej ciąży miałam taką to miałam przepisane żelazo ale u mnie mdłości powodowało. łykaj folik, jedz buraczki, czerwone mięsko (wątróbke sobie daruj bo ma dużo witA a jej w ciąży nie wolno dużo). Kw.foliwoy jest potrzebny w tworzeniu czerwonych krwinek,

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 sty 2012, 11:28

On był z Kłodzka i rzadko go widywałam
no to nie ten nie ten rejon polski. My z Siedlec jesteśmy. Ale niezły zbieg okoliczności.

Marta26, fajny wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja z wózkiem stoję w punkcie wyjścia nie mam pojęcia jaki :ico_noniewiem:
Mamusia28, przekroczenie o 0,4% to chyba jeszcze nic poważnego, spokojnie.
też mi się tak wydaje.
Marta z tym szyciem po porodzie...miałaś zastrzyk ze znieczuleniem?
ja nie miałam. I czułam kłucie co jakiś czas ale w porównaniu do porodu to pestka.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 sty 2012, 12:28

Mamusia28 - takie przekroczenia to sa wszystko w granicach normy,zwlaszcza,ze w ciazy tez te normy są zmienione i nie ma sie czym niepokoić ;-)

Marta26 - super wozek jaki to model ?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 sty 2012, 12:32

Madleine, X-lander XA :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 sty 2012, 12:33

Madleine, X-lander XA :-)
Tak myslalam - tez chcemy taki kupić ;-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 sty 2012, 13:24

Dziewczyny nie widzę w ogóle zdjęć co może być tego przyczyną?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość