Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

31 sty 2012, 19:14

hejka;)

wreszcie dzis wam nadrobila:)

niezla byla AKCJA z Dzwoneczkiem :ico_szoking: ...hehe wazne ze Patryczek miewa sie dobrze;)

Serniczka
-usmiech Prosze;) nie ma co sie smutać

ale zimno :ico_szoking: :ico_szoking: u nas dzis minus 20 w nocy bylo :ico_chory:

[ Dodano: 31-01-2012, 18:15 ]
Dziewczynki przyszły wkońcu meble dla moich dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: P. właśnie składa powiedział że choćby mu zeszło do rana to jutro już bedą stały bym mogła pożądek zrobić :-) :ico_brawa_01:
superrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

poprosimy FOTY pozniej

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 sty 2012, 19:15

Asieńka o tak 3 trymestr masakra ja zgage mam codziennie i to tak potforną że mało co mi nie wypali gardła :ico_zly: :ico_zly: , w nocy już nie śpie po kilka godzin , sapie jak lokomotywa i wogóle ciężko ale już bliżej końca wielkiego finału :ico_brawa_01: takie pocieszenie :-)

[ Dodano: 31-01-2012, 18:16 ]
poprosimy FOTY pozniej
oczywiście nieomieszkam sie nie pochwalić :-D

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

31 sty 2012, 19:17

Asieńka o tak 3 trymestr masakra ja zgage mam codziennie i to tak potforną że mało co mi nie wypali gardła :ico_zly: :ico_zly: , w nocy już nie śpie po kilka godzin , sapie jak lokomotywa i wogóle ciężko ale już bliżej końca wielkiego finału :ico_brawa_01: takie pocieszenie :-)

[ Dodano: 31-01-2012, 18:16 ]
poprosimy FOTY pozniej
oczywiście nieomieszkam sie nie pochwalić :-D
NO ja MYSLE!! :-D :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

31 sty 2012, 19:23

na youtubie są filmiki chyba, tzn kiedys widziałam.
Wygląda to jak łatwizna.
Jeśli masz na myśli to wiadro to widziałam te filmiki, może i łatwizna tylko ciekawe jak się to ma do praktyki :ico_oczko:

asiab no to :ico_brawa_01: dla P. za determinację i zazdroszczę, ja muszę jeszcze poczekać do 11 lutego za moją szafą.

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

31 sty 2012, 19:28

hejka;)

wreszcie dzis wam nadrobila:)

niezla byla AKCJA z Dzwoneczkiem :ico_szoking: ...hehe wazne ze Patryczek miewa sie dobrze;)

Serniczka
-usmiech Prosze;) nie ma co sie smutać

ale zimno :ico_szoking: :ico_szoking: u nas dzis minus 20 w nocy bylo :ico_chory:

[ Dodano: 31-01-2012, 18:15 ]
Dziewczynki przyszły wkońcu meble dla moich dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: P. właśnie składa powiedział że choćby mu zeszło do rana to jutro już bedą stały bym mogła pożądek zrobić :-) :ico_brawa_01:
superrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

poprosimy FOTY pozniej
się uśmiecham! :-D :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 sty 2012, 19:33

powiedział że choćby mu zeszło do rana to jutro już bedą stały bym mogła pożądek zrobić :-) :ico_brawa_01:
- heh,moj tez sie tak zapalil a potem sie okazalo,ze te meble to jakas mega trudna ukladanka :ico_olaboga: Ale dal rade :ico_sorki: Czekamy wiec na fotczki :ico_brawa_01:
takie pocieszenie :-)
- jakies kiepskie ale ja jestem dowodem na to,ze sie szybko zapomina :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 sty 2012, 19:42

asiab napisał/a:
Asieńka o tak 3 trymestr masakra ja zgage mam codziennie i to tak potforną że mało co mi nie wypali gardła :ico_zly: :ico_zly: , w nocy już nie śpie po kilka godzin , sapie jak lokomotywa i wogóle ciężko ale już bliżej końca wielkiego finału :ico_brawa_01: takie pocieszenie :-)

[ Dodano: 31-01-2012, 18:16 ]
Brodzikowa napisał/a:
poprosimy FOTY pozniej
oczywiście nieomieszkam sie nie pochwalić :-D


NO ja MYSLE!! :-D :-D
no ja tyż czekam :-D

moje dziecie w brzuchu dziś tak szaleje, że masakra
mam wrażenie, że abo pępkiem albo prawym bokiem mi wyjdzie :ico_szoking:
już mnie wszystko boli, już jest taki duży, że czuję go wszędzie jak fika :ico_olaboga:
a tu jeszcze tyle przede mną ojjj :ico_noniewiem:
i szef nie moze mnie zwolnic
Sylwia zaraz po macierzyńskim powinnaś wykorzystać urlop w pierwszej kolejności zaległy a następnie, możesz bieżący możesz to zrobić w ciągu, ale oczywiście musisz poinformować pracodawcę o swoich planach a on jest zobowiązany akurat w tym przypadku żeby przystać na to, możesz też w tym czasie np jak Ci się urlop kończy iśc na L4 lu b opiekę na dziecko

[ Dodano: 31-01-2012, 18:43 ]
a co do wiaderka, widziałam je już jak byłam w ciąży z Damianem, ale mnie też nie przekonało, mimo filmików itp, wolę tradycyjną wanienkę i się binius nie martw na pewno nie zrobisz ani Ty ani Twoj chopek dziecku krzywdy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

31 sty 2012, 19:55

dzieki za Pocieszacze:*

Sylwia-to niezly skur.....z twego Szefa!! :ico_olaboga:
Martalka-moze jednak bedzie Córa a nie Synek!?

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

31 sty 2012, 20:16

Asieńka o tak 3 trymestr masakra ja zgage mam codziennie i to tak potforną że mało co mi nie wypali gardła :ico_zly: :ico_zly: , w nocy już nie śpie po kilka godzin , sapie jak lokomotywa i wogóle ciężko ale już bliżej końca wielkiego finału :ico_brawa_01: takie pocieszenie :-)
oj i tylko myśl o tym finale mnie trzyma :ico_sorki: nie dosyć że ciężko, to wszystko boli, kłuje, spać nie można, chodzić też nie, w łazience to większą część dnia spędzam, ręce popuchnęły, bolą bardzo :ico_olaboga: masakra jakaś.. ale zakończenie będzie piękne i to jest super :-D pochwal się mebelkami, w końcu są :ico_brawa_01:
właśnie na tvn powiedzieli że od 8.02 koniec mrozów :-D jeszcze tylko tydzień i oby zima już nie wróciła :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

31 sty 2012, 20:22

na youtubie są filmiki chyba, tzn kiedys widziałam.
Wygląda to jak łatwizna.
Jeśli masz na myśli to wiadro to widziałam te filmiki, może i łatwizna tylko ciekawe jak się to ma do praktyki :ico_oczko:
no właśnie, ciekawe jak się sprawdza w praktyce.
Bo np. wanienka jest zawsze zawadzająacym gratem :ico_haha_01: My kąpalismy w sypialni (za małą mieliśmy łazienkę), a wynosić wodę jest niewygodnie . Oczywiście wszystko do przejścia, i choć nie planuję Tummy Tub to i wanienki też nie :-D

serniczka, powiem szczerze, że raczej wierzę bardziej w odczyt radiologa na dobrym sprzęcie USG niż w swoją podświadomość :ico_haha_01:
muszę po prostu przywyknąć do myśli, że to chłop. Tzn przywykłam, a te myśli dziewczyńskie to chyba pozostałośc po takim myśleniu dziewczyńskim sprzed 2 lat :ico_oczko:
Chociaż facet robiący USG pokazywał mi siusiaka, ale ja hmmm nie widziałam za bardzo. :ico_haha_01:

[ Dodano: 31-01-2012, 19:22 ]
PS. Dowiem się po porodzie :-D

[ Dodano: 31-01-2012, 19:26 ]
Asieńka o tak 3 trymestr masakra ja zgage mam codziennie i to tak potforną że mało co mi nie wypali gardła :ico_zly: :ico_zly: , w nocy już nie śpie po kilka godzin , sapie jak lokomotywa i wogóle ciężko ale już bliżej końca wielkiego finału :ico_brawa_01: takie pocieszenie :-)
oj i tylko myśl o tym finale mnie trzyma :ico_sorki: nie dosyć że ciężko, to wszystko boli, kłuje, spać nie można, chodzić też nie, w łazience to większą część dnia spędzam, ręce popuchnęły, bolą bardzo :ico_olaboga: masakra jakaś.. ale zakończenie będzie piękne i to jest super :-D
Ja jeszcze nie weszłam w 3 trymetr i boje się co to będzie, bo na tym etapie to ja zawsze jeszcze fruwałam, a teraz tu strzyka, tam kłuje... w nocy mam durne sny, przy przekręcaniu się budzę...
Gęba brzydka.
Jedyny plus jest taki, że włosy na nogach mi nie rosną :ico_brawa_01: Fajnie. Golę raz na 2 tyg i praktycznie nie odrastają- tylko jakieś pojedyncze cienizny! :D
Bo normalnie to dzień po goleniu nóg miałam jeża :D Fajna odmiana.
Ale pewnie wszystko wróci do normy po maju.

Nieźle, wtedy to większość z was już rozdwojona będzie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość