Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 sty 2012, 22:59

Beatka78, ja mam, tak jakby ktos pradem po cycuchach mi przejechal. ale to chwilowe jest. no i mam juz tak ze jak z jednego maly je to z drugiego mleko leci :ico_oczko:

bylam w szpitalu, sciagneli mi szwy i generalnie wszystko jest ok. oczywiscie zanim do szpitala dojechalam to dwa razy musialam zawrocic bo mlody sie darl. wogole jakis niespokojny jest :ico_noniewiem: albo go brzuch meczy albo pupka piecze bo mi sie bardzo nieladnie odparzyl a sudokrem pogorszyl tylko sprawe :ico_noniewiem: mam nadzieje tylko ze uda mi sie cos pospac

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

31 sty 2012, 23:13

o budzeniu na karmienie
mi też przy Kubusiu kazali wybudzać co 3 h ale to z powodu tego aby pobudzać laktację :ico_noniewiem: a własnie jak mały dostał żóltaczki to zasnął tak, że nie było mocy go rozbudzić na karmienie :ico_olaboga: przy Bartku nikt mi o tym nie mówił, ja pozwalałam mu spać ile chciał i przyznam, ze o wiele póxniej dostałam nawału i generalnie był problem z pokarmem :ico_noniewiem:
pupka piecze bo mi sie bardzo nieladnie odparzyl a sudokrem pogorszyl tylko sprawe
Kubus mój miał strasznie odparzone pachwinki i pupcię, stosowałam wszystko a w finale najskuteczniejsza okazała się sucha mąka kartoflana...polecam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
śpijcie dobrze mamusie :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 sty 2012, 23:21

Moja mała w ogóle żółtaczki nie ma ;-) a co do wybudzania to powtarzali to każdej mamie.
no to nie wiem :ico_noniewiem: będę się zastanawiała za pół roku :ico_haha_01:

ale lekarze sami zmieniają co chwile swoje teorie :ico_zly: kiedyś gluten wprowadzany był wcześnie potem koło 10 miesiąca a teraz znowu wcześnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

31 sty 2012, 23:28

Ika Aga dzieki :ico_sorki:
Aga ja tez tak mam ze jak jedna ssie to z drugiej tryska :-D

chyba kupie sobie te nakladki silikonowe
a macie moze zdjecie jak one wygladaja
zebym wiedziala co szukac

czy to cos takiego czy sa tez inne ?

Obrazek

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

31 sty 2012, 23:40

Aga26 nam gdy Igor pupkę odparzał to ulgę przynosił Linoderm zielony Obrazek
ew tormentiol
Amelce też kupiłam ten linoderm ale stosuje właśnie mąkę ziemniaczaną i to nie zasypuje jej za kazdym przewijaniem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

31 sty 2012, 23:41

Beatka78, własnie takie są też okrągłe z canpola
Obrazek
i tt
Obrazek

[ Dodano: 31-01-2012, 22:48 ]
z tego co wiem to i nuk i lovi też maja takie osłonki jednak ja używałam tych z aventu i chyba są najlepsze :ico_oczko: Ale jak widać oferta spora :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 lut 2012, 03:03

no i mam juz tak ze jak z jednego maly je to z drugiego mleko leci
U mnie też się tak dzieje i mnie to wkurza. Wkładki laktacyjne albo są te takie kiepskie albo nie wiem.
albo go brzuch meczy albo pupka piecze bo mi sie bardzo nieladnie odparzyl a sudokrem pogorszyl tylko sprawe
Powiedzieli mi w szpitalu, że kremów z cynkiem w składzie unikać. Stosuje się je tylko na już zaistniałe odparzenia. A tak wystarczy krem pielęgnacyjny czy nawilżający, F18 albo Linomag w tubce np. :-) My nie smarujemy niczym z cynkiem i pupka jak ta lala.

Obrazek
Obrazek

Beatka78, mam dokładnie te silikonowe z Aventu i super się sprawdzają :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

01 lut 2012, 09:13

Witam z rana Gabi, u mnie dziś było -25 st rano :ico_olaboga: :ico_olaboga: dobrze że już dziś nie musimy nigdzie wychodzić bo masakra z tym mrozem

U nas w szpitalu polecali mi smarować bephantenem albo sudocremem dupcie a ja smaruję różnie jak ma zaczerwieniona troszke to lekko sudocremem a tak to albo po prostu bambino albo linomag bobo taki Obrazek
i jak na razie problemów z dupką nie mieliśmy.

Ostatnio kupiłam nawilżane chusteczki w rossmanie te rossmanowskie i stwierdziłam ze są beznadziejne, jakies takie suche są i nie podeszły mi, ale że kupiłam te w pudełku to przynajmniej pudełko mam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 lut 2012, 09:46

Witam z goracym kubiekm :ico_kawa:

U nas nocka taka sobie. Borys co prawda spał ale taki dość niespokojny sen miał :ico_noniewiem:
Co do jego pupki to praktycznie w momencie go odparzylo, tak ze ma az takie krostki. Smaruje go tormentiolem ale chyba jeszcze mezowi powiem zeby kupil linomag i bephanten wracajac z pracy.

Dzisiaj jak wyjdzie sloneczko bede chciala chwilke powerandowac malego.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lut 2012, 10:33

Aga26, im wiecej specyfikow,tym wiekszy koktajl na mlodej pupce,moja pediatra zalecala make ziemniaczana i dwa razy dziennie tormentiol albo inny natluszczajacy kremik :ico_sorki:

Ale czytaja kilka postow teraz,to widac,ze kazdy ma swoja metode :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość