Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 sty 2012, 18:55

jak by same zdrowe dzieciaki dawali to inne by po 2-3 dnia nie chorowały
dokładnie
zasmarkane itp. dzieci przyjmują, a z zaczerwienionym oczkiem nie chcieli widocznie teraz niczym dzieci nie zarażają tylko oczami
bo boją się, że to wirusowe zapalenie spojówek, a to strasznie zaraźliwe. Ale nawet lekarz nam nie potweirdził, że to to. Niestety nie było naszej pediatry, tylko inna babeczka i mówi, że być moze jest to od kataru, bo Zosia lekki katar ma, ale nie daje 100% pewnośc, że nie będzei ztego zapalenia spojówek i jakby pojawiła się ropna wydzielina, to wtedy mamy zakrapiac kropelkami z antybiotykiem, ale ja jak na razie widzę, ze oczko robi sie blade :ico_brawa_01: Jednak do końca tygodnia dam Zosi odpocząc od żłobka :ico_oczko: Babcia ma wolne i moze przyjechać, wiec niech się sobą nacieszą :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 sty 2012, 11:09

U nas odpukać na razie zdrówko.
Wczoraj byliśmy na kontroli u dentysty. Wszystko ok. Pani pochwaliła ząbki.Jak perełki:)
Mati był u fryzjera i Milena potem stwierdziła, że też się obcina także nie mogłam jej odmówić:) Pani podcięła jej grzywkę i włoski z długości.

Dziś mamy troszkę luźniejszy dzień od wycieczek i organizowania ferii:) ale już jutro śmigamy pociągiem do Szczecina do Mcdonalda. Bierzemy z koleżanką kilkoro dzieci:) będzie frajda.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

25 sty 2012, 14:26

bo boją się, że to wirusowe zapalenie spojówek
- faktycznie, nie pomyślałam o tym :ico_puknij:
Dziś mamy troszkę luźniejszy dzień od wycieczek i organizowania ferii:) ale już jutro śmigamy pociągiem do Szczecina do Mcdonalda. Bierzemy z koleżanką kilkoro dzieci:) będzie frajda.
- :ico_brawa_01: co ja bym dała za to by z dzieciakami gdzieś wyskoczyć :ico_sorki: a tu tylko choroby nas się czepiają :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 sty 2012, 09:09

A mojej Milence wyskoczyła ciemieniuszka:) na szczęście mała na czole tylko.Za niemowlaka nie miała, a tu masz:) wczoraj musiałam zakupić oliwkę i miękką szczoteczkę do wyczesywania:)
Wygląda teraz jakby miała cały czas tłuste włoski:) dobrze, że czapkę nosi:)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 sty 2012, 10:33

Witam!!!

Znowu nie bylo mnie pewien czas, ale jakos po przyjezdzie z Pl jak nie sprzatam to cwicze, gram albo ukladam puzzle z coreczka wiecznie nie mam na nic czasu :(

Od wczoraj mam mega placzliwy dzien :( synek mojego kolegii zmarl po przeszczepie szpiku ktory sie udal ale w 7 dobie zapadl w spiaczke i juz sie nie obudzil mial zaledwie 2 latka - ja nie moge sobie tego wyobrazic co oni przechodza, mysle o tym caly czas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 28-01-2012, 09:39 ]
Co do chorob no to u nas jest ok ale w Pl Nicola chorowala takze nie sluzy nam Polska niestety :), ja przed swietami chorowalam 5 tyg i dlugo nie zapomne tego bolu uszu i zatok uffff masakra

matikasia, moj syn mial ciemieniuche jako niemowlak i potam jak mial 3 latka tez mial i najsuteczniejszy byl olej salicylowy mozna kupic w aptece naklada sie 30 min przed kapiela potem szoruje i po sprawie - pisze o tym bo u nas nic innego nie pomagalo :)

Buziaki i pozdrawiam

[ Dodano: 28-01-2012, 09:43 ]
Magdus81 - witaj !!!! kurcze dawno juz nie slyszalam co u Ciebie i chlopaki jacy juz duzi wow :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 sty 2012, 22:08

Sabcia mnie takie informacje dołują na minimum kilka godzin nawet kiedy dotyczą kogoś obcego :ico_olaboga:
Straszne musi być kiedy się traci własne dziecko. Nie wiem czy jest coś gorszego.

Ciemieniucha już prawie zeszła po 1 dniu na oliwce. Na razie przerwałam bo jutro na 8 musimy być w kościele tam gdzie ja pracuje więc żeby nie miała efektu tłustych włosów:) Będę prowadziła to kolędowanie z dziećmi ze szkoły dla mieszkańców 3 wsi. Stresa mam na maksa. Na dodatek muszę jechać z dziećmi bo T na studiach. I już o 7.20 musimy wyjechać. Tempka rano minus 10 stopni więc trzeba powoli jechać.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

31 sty 2012, 18:15

Czesc babeczki :-)
Nareszcie chwilka na necika :ico_brawa_01:
Mężuś juz w domku po szpitalu i operacji :ico_sorki: więc nie musze latać popołudniu do szpitala i posiedzieć chwilke w domku. Chłopaki poszły wreszcie do żłobka a ja do pracy :-D
Magda33, Olek też miał zapalenie spojówek i mnie wzywali żebym go zabrała do domu i siedzieliśmy tydzień, bo jak jedno zeszło to drugie się zaczerwniło.
juz sie nie obudzil mial zaledwie 2 latka
:ico_placzek: straszne

Sabcia, :-D

A dzisiaj zabieram się za pizze znalazłam przepis i już mi ślinka cieknie :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 sty 2012, 21:44

Magduś a co tam mężuś Ci się pochorował???

Ja dziś mam dość. Padam. 10 godzin w pracy. Dzieci po sąsiadach. Już ok.Chwilka na necik i zaraz do wyrka:)

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

31 sty 2012, 23:32

Hej ja też padnięta ... dzieciaki dokazywały cały dzień. Do tego wymarzłam jak diabli, miałam dzisiaj wizyte u dentysty i robione usg piersi - wyniki rewelacyjny, żadnych guzków itp. :-D a wymarzłam w poczekalni mimo, że byłam omatulona po uszy ... do dentysty się spóźniłam bo lekarz na usg się spóźnił, musiałam poczekac, dobre że nie muszę wiecej jeździć :-D dziś już plombę załozył :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 lut 2012, 14:14

hejka

z braku czasu nie zagladam do Was ,ale czasem podczytuję

u nas zdrowo
młody nie chce wołać siku i narazie poddałam się bo nie mam czasu na pilnowanie i chodzenie za nim z nocnikiem ,
od 7,02 ide na kurs więc wogóle mnie nie będzie i nie chcę babci zostawiać ciągłego prania pieluch i spodni zasikanych ,
a i on jest podenerwowany jak ciągle mówi się tylko o sikaniu :ico_noniewiem:

PaulinaS, dobrze że się przebadałąś i wyniki pozytywne

magduś81, zdrówka dla męża,
Ciemieniucha już prawie zeszła
ja włąśnie zauważyłam że u Lolka tez się pokazała , aon ma takie długie włoski że nie wiem jak mu naoliwić :ico_noniewiem:

Sabcia, wkońcu pokazałaś się na fotce i widać pozytywne zmiany :ico_oczko:

a ja zaczełam ograniczać jedzonko , tzn bułki i takie tam ale mam takastraszna ochote na słodycze a szczegolnie na czekolade ,ze nie mogę sobie z tym poradzić , chodze podenerwowana i sama siebi nie poznaję , ale pocieszam się ,że jak pójde na kurs to nie będzie czasu na jedzenie i nie będę w domu , nie będzie obiadków i się trochę zaciągnie żoładeczek :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość