Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 lut 2012, 17:21

hej***
ja na chwilę,mało jestem bo mały ma ferie i w domku siedzimy
śniegu nie ma,zimno jak cholera to się kisimy
do tego dzieciaki katar mają
masakra paula przez to kiepsko śpi w nocy
ale za to chciała się pochwalić że sama usypia
w sumie w tamtym tygodniu zaczełam ją uczyć i z dnia na dień jest coraz lepiej
daję jej mleczko wieczoram wypija kokosi się czasami płacze i potem zasypia
na drzemke popołudniu tak samo
właśnie śpi już od trzech godzin :ico_oczko:
wogóle już tak fajnie bo idzie spać ok 20 i śpi do 6-7 rano czasami wcześniej ale to rzadko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

w przyszłym tygodniu idę z nią do dentysty pokazać te ząbki bo się martwię
one są takie w plamki żółtawo białe i to jakby od środka nie wiem jak to wytłumaczyć,ale niechciałabym żeby jej się z tego nie daj boże próchnica zrobiła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
togobuckaa może ty wiesz od czego takie plamki,ząbki już odkąd wychodziły to takie były :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

tabogucka, mam nadzieję że w końcu coś znajdziesz trzymam kciuki :ico_oczko:

Aniaaa, ja też lubię na kmonsoli pograć czasem z mężem wieczorami gramy :ico_oczko: i jak po wyrwaniu tego ząbka???

tabogucka, za 10 mc

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

NowaSejana, rzeczywiście głupia sytuacja,nie lubię takich sytuacji,też bym się głupio poczuła :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i co masz zamiar zrobic???
Gwona, trzymaj się jakoś to będzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

01 lut 2012, 20:15

Hej :-)

tabogucka, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Szymusia za 10 miesięcy :-D
Dużo zdrówka Ci życzę!!!!

NowaSejana, jak tam zdrówko ??
Tego podobno nie dało się już uratować i tylko wyrywanie zostało. A reszta ząbków, czyli 6 albo 7 :ico_olaboga: do leczenia zostało :ico_noniewiem:
Wszystkie czwórki i piątki jej się popsuły i trzeba to szybko zrobić,bo podobno na mleczakach próchnica robi się błyskawicznie. Na szczęście wszystkie jedynki, dwójki i trójki ma super :-)
Martynka też tak za tatą jest jak przyjeżdża. Nawet się wkurza jak ją przebieram i chciała bym,żeby M. to robił :ico_haha_01: Ma przekichane,bo Karolcia też wisi mu na szyi cały czas :-D

patrycjaaa, dzięki :-) już sobie oglądałam jakie kaszki można kupić i będę zamawiać :-)

magda1614, oj ja też muszę sięzabrać za zdjęcia,bo jeszcze żadnych nie wywołałam odkąd się Martynka urodziła,a jeszcze mam zaległe Karolinkowe :ico_noniewiem: chyba zapłacę majątek :ico_olaboga:
Jak tam po kontroli ??

aneta11, moja też by najchętniej talerz każdemu porwała ale żeby zjeść coś konkretnie to nie, podzióbie i koniec :ico_noniewiem: Chrupki tez lubi i wody dużo pije ale szkoda,że nie zje np. obiadku... Dobrze,że cyca chociaż pije,bo nie wiem co by to było :ico_olaboga: :ico_olaboga: Kupiłam wczoraj mleczko Hipp i będę jej próbowała podać,bo żadnego innego nie chce :ico_olaboga:
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Majeczki za 10 miesiączków!!! :-D

Gwona, niech w końcu mu się dobiorą do tyłka !!!!!
A co do alimentów to porażka... :ico_puknij: :ico_olaboga:

aga216, dla Was też dużo zdrówka!!!!
Super,że Paulinka sama zasypia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja jak ma dobry humor to też sama usypia ale czasem trwa to nawet ponad godzinę :ico_noniewiem:
Faktycznie lepiej pokazać te ząbki dentyście. Przynajmniej będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze!!

Ząbka już nie ma :ico_brawa_01: Trzymamy w pudełeczku,żeby tacie pokazać :-D
Jak wyjeżdżaliśmy wczoraj rano to było -16... myślałam,że zamarzniemy :ico_chory:
Wszystko szło dobrze dopóki nie wbiła jej dentystka igły. Miała posmarowane dziąsełka maścią znieczulającą ale szarpnęła głową,że ją boli i zaczęła płakać. Było drugie podejście ale w tym samym momencie zaczęła płakać,że boli i już później nawet buzi nie chciała otworzyć :ico_noniewiem: Płakała i mówiła,że nie chce mieć wyrywanego, więc wyszłyśmy na korytarz i miała do nas przyjść anestezjolog i powiedzieć jakie mamy zrobić badania przed znieczuleniem ogólnym :ico_olaboga: na całe szczęście wymyślili,żeby podać Karoli tabletkę uspokajającą, coś w stylu głupiego jasia i już po 10 minutach była ledwo przytomna i nawet nie mogła ręką ruszyć :ico_szoking:
Siadłam z nią na fotelu, podali jej znieczulenie i wyrwali. Pod koniec wyrywania zaczęła jęczeć troszkę i głowę odsuwać ale szarpnęli ząbka i wyszedł :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Musieliśmy jeszcze poczekać godzinę aż lek przestanie działać i pojechaliśmy do domku :-)
Teraz tylko zastanawiam się czy przypadkiem nie trzeba tej buzi jakoś płukać, np. szałwią czy czymś czy lepiej zostawić w spokoju !? :ico_noniewiem: bo całe dziąsło ma aż bordowe i widać ropkę, a dodatkowo bierze leki na astmę,a one mogą wywołać stan zapalny i grzybiczy w buzi i się boję,żeby się jej dziadostwo nie zrobiło :ico_noniewiem: Może Ty tabogucka będziesz wiedzieć !? :?:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

01 lut 2012, 21:44

witam
ja na chwilke
u nas po kontroli ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
za miesiąc n abadanie do pedaiatry i psychologa i juz koniec ,rehabilitant powiedział ze rozwija sie bardzo dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nie ma co tu szukac :-D

:-D

Aniaaa, dla Karolci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

uciekam bo ja nie mam czasu na nic jak jest ten mój stary w domu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lut 2012, 22:50

czesc dziewczyny!

Polka maruda jest ostatnio nie daje mi wiele czasu, jak spi to z Gabrielem czasami na facebooku w gry gram, zeby na tylku chwile posiedziec, bo caly dzien latam z kata w kat...

Sejana. Moja tesciowa tez co troche ponawia zagadywanki o comiesieczne wsparcie finansowe, ale to przypadek na dlugie wywody... Rodzicom trzeba pomagac to jasna sprawa, ale sa takie sytuacje kiedy nie mozna z siebie robic frajera i tyle :ico_noniewiem:

Ania, boze, podziwiam, ze sobie dala zeba wyrwac :ico_sorki: Ona to jest gigantka, ,kurcze, przekaz jej wyrazy podziwu :-D dzielna dziewczyna

Tabogucka, troche mnie nie bylo, a widze, ze ciagle pracy szukasz :ico_olaboga: wlasciwie jestem w szoku, ze kobitka z Twoja specjalizacja ma taki klopot ze znalezieniem pracy :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze to juz blizej niz dalej do celu.

Polka ostatnio robi jednego kroka-zaraz sie przewraca, ale probuje dziarsko :-) umie tez odkrecac i zakrecac kran w wannie :ico_haha_01: pomaga mi ladowac zmywarke, a to jest bombowe, ze taka jest sprytna, w szoku bylam jak nagle podeszla z miska plastikowa i wlozyla ja do zmywarki, problem w tym, ze teraz wklada tam czyste gary :ico_oczko:

no i ze spaniem jej sie poprzestawialo, ciezko nam to wychodzi, wlasnie u niej bylam :ico_noniewiem:

Kolega kuby mieszka z nami juz 4 tygodnie, szukamy mu mieszkania, bo jego kobieta chce przyjechac z corka jak tylko dotrze do niej nasz gps, ktory wyslalam w poniedzialek :ico_noniewiem: jesli teraz po tych 4 tygodniach jeszcze i one mi sie do domu wbija na X dni to dostane nonono pospolitego i bede gryzla :ico_puknij:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 lut 2012, 11:11

Tabogucka, troche mnie nie bylo, a widze, ze ciagle pracy szukasz :ico_olaboga: wlasciwie jestem w szoku, ze kobitka z Twoja specjalizacja ma taki klopot ze znalezieniem pracy :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze to juz blizej niz dalej do celu.
kurcze ...bo jako pielegniarka to pewnie bym juz znalazla...a szukam na recepcji a tu ciut trudniej....
juz mam etap zalamki za soba...i zastanawiam sie czy sie nie zarejestrowac od nowa i nie pomeczyc jako pielegniaraka jeszcze troche... :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

02 lut 2012, 12:47

ehh a u mnie moja tez w 3min zasypia kłade ja na łozku poloze sie obok niej i spi tyle ze jej sie cos w nocy poprzestawiało i budzi mi sie chyba z5 razy od tyg zaczeło sie chyba od tego jak przestałam cycem karmic w dzien a wnocy jej jeszcze czasem daje bo jak widzi ze sie butelka zbliza to płacz a nie chce zeby pobudziła wszystkich tesciu rano do pracy a sypialnia na przeciwko ;/ nie wiem co jej jest kiedys ładnie spała ;/
Aniu brawa dla Karolci ze dała sobie ząbek wyrwac i taka dzielna jest ja tez lubie wgierki pograc jak malej nie yło to tez w nocy potrafiłam kilka godzinek posiedziec ;p teraz nie mam czasu
i zamowiłam ten kubek z lovi i niekapek był gratis dzis przyszedł Blanka wiecej sie nim bawi niz pije ale załapała i sie napiła tez troszke
wiecie co bo ja jej teraz gotuje sama obiadki i robie jej tez dania z mrozonek np szpinak mrozony czy płat rybki reszte ziemniaczki czy marchewke na swieo i nie wiedziałam czy moge ale przeczytałam ze wokresie jezienno zimowym to nawet lepiej z mrozonek bo były one zmierano w sezonie i przynajmniej jest urozmaicenie dzis jej rozbie buraczki puure mrozone i do tego ziemniaczek i miesko dodam tylko i w blenderze z masełkiem mieszam wszystko
dobrze ze z Filipkiem juz dobrze i wyniki tez dobre :ico_brawa_01:
i trzymam kciuki Taboguka za znalezienie tej pracy napewno sie uda
Gwona dobrze ze juz cos sie ruszyło ale te alimenty to pozal sie boze co ty masz niby za to kupic ;/

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

02 lut 2012, 13:43

hej

Aniaaa w sumie nie dziwie się, że można się uzależnić od grania, ja sama parę lat temu się wciągnęłam w Gothica i grałam tak długo aż mnie głowa nie zaczęła boleć :ico_olaboga: ale to było przed ciążą... Kiedy miałam na to czas;p
Nie za bardzo nawet wiem co to ten PS3 :ico_wstydzioch: To jest to co reklamują teraz że można przy tym śpiewać, tańczyć i grać w sportowe gry itp?? Bo to jest super sprawa, sama bym chciałam mieć coś takiego bo nie trzeba na aerobik chodzić :-D
podali jej znieczulenie i wyrwali.
no to dobrze że się udało, i bez znieczulenia ogólnego!

Fintifluszka, mój też uwielbia zmywarkę ale on to wyjmować chce a nie wkładać ;p
kran też umie zamykać;p
Oby ci znajomi się wam nie zwalili :ico_sorki:

patrycjaaa, fajnie że z mrożonek robisz, ponoć są zdrowsze nawet od świeżych bo od razu po zerwaniu warzywa są zamrażane a nie pryskane jakimiś chemiami by były długo świeże..

aneta11Gwona brawa za 10 miesiąc! :ico_brawa_01:
My za miesiąc roczek :ico_szoking:

Gwona śmieszne te alimenty dają!! przecież to ledwo na pieluchy Ci starczy!

co do porządków, to też zrobiłam w szafie remanent i wyciągnęłam wszystkie ciuszki na lato :-D
Już się nie mogę doczekać tego ciepełka!!! Wtedy to cały dzień nas w domu nie będzie!!
Bo Witek stał się takim MARUDĄ że aż strach!! A jak w gości z nim jedziemy to ANIOŁ! Wszyscy go tak chwalą że taki grzeczny... A jak z nim w domu siedzę to już mam dość jego skrzekolenia!
Tak jak aneta11 pisze mój też wszystko by chciał a jak mu się nie da albo nie pokarze to ryk!
I w nocy zamiast poprawy to coraz gorzej, tzn już nie ryczy jak opętany (bo mu mleko daje do picia) ale budzi się prawie co godzinę...

a ostatnio nauczyłam Witka pokazywać jaki jest duży :p
http://youtu.be/VAzhUWZJAZw

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

02 lut 2012, 18:03

Ahhh...a ja znowu na policję jadę dziś na 19.30 :ico_sorki: :ico_sorki: bo dalej dostaje sms na ten stary nr. Wywiad środowiskowy dzielnicowy przeprowadzał w terenie gdzie P.mieszka. I stąd już wie,że zgłosiłam go na policje. I zaś zaczynają się jaja. Bo zadzwoniłam do babki która sprawę prowadzi,że nie wysyłali jeszcze żadnych zeznać więc tylko po tym mógł się domyślić. I powiedział,że wszystkich sąsiadów "przerobi" na swoją stronę!!! :ico_olaboga: :514:

[ Dodano: 02-02-2012, 17:06 ]
a z resztą na ch.. ten wywiad śmieszny jak wszystko działo się za zamkniętymi drzwiami. I nikt nic nie widział i nie słyszał ! Więc każdy na dobrą sprawę powie,że nic się nie działo. Trzeba być nie złym kretynem żeby np. własną babę lać przed sąsiadami. To by było jasne,że wtedy ktoś zareaguje. A tak to oni nie mają pojęcia co się działo :/

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 lut 2012, 21:07

Ahhh...a ja znowu na policję jadę dziś na 19.30 :ico_sorki: :ico_sorki: bo dalej dostaje sms na ten stary nr.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oj ty to masz sie z tym nononono

a u nas jak nas ok
czasu mało bo konczymy te niedoróbki domowe :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 lut 2012, 21:56

togobuckaa może ty wiesz od czego takie plamki,ząbki już odkąd wychodziły to takie były :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
jedyne co mi przychodzi do glowy to przebarwienia od nadmiaru flouru...ale Paula za mala na takie rzeczy :ico_olaboga: wiec przykro mi ale nie wiem...bo juz Cie pytalam o antybiotyki...


Dobrusia no olbrzym ten Witus :ico_brawa_01: slodziak :ico_brawa_01:

warzywa mrozonepotwierdzam bo to samo wyczytalam ze zdrowsze niz te "niby"swieze :ico_sorki

Szymek je wszystko jak popadnie :ico_sorki:


Gwonao kurde...Ty to masz przechlapane...podziwiam Cie dziewczyno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: trzymam kciuki zeby jednak sasiedzi cos tam na niego powiedzieli :ico_sorki:


Aniaaaa w co grasz? ja sie nie moge wciagnac ...gralam troche w Sonica :ico_haha_01: potem w CSI...ale mi sie szybko nudzi ...jeszcze w miare wyscigi samochodowe mnie kreca...ale nie na tyl;e zeby grac po nocach :ico_noniewiem:
czasu mało bo konczymy te niedoróbki domowe :ico_sorki: :ico_sorki:
fajno ze konczycie bo u nas tak juz przez rok jakos nic sie nie zmienilo ...a teraz jak maly zaczal latac po calym mieszkaniu to rezczy np. lustro nalezy w koncu powiesic na scianie bo sie robi niebezpiecznie :ico_olaboga:


Ja chora na maxa

dostalam antybiotylk na 10 dni :ico_szoking: miedzy innymi zapalenie migdalkow ,oskrzeli i przewlekle zapalenie zatok ... :ico_placzek:

chlopaki poszli na wieczor do znajomych to w koncu leze sobie na sofie i choruje z wielkim kubasem herbatki z miodem i cytryna :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość