NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 lut 2012, 10:48

i co masz zamiar zrobic???
nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
NowaSejana, jak tam zdrówko ??
a dziekuje, juz obie lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: u malej na szczescie na katarku sie skonczylo :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_brawa_01:
za miesiąc n abadanie do pedaiatry i psychologa i juz koniec ,rehabilitant powiedział ze rozwija sie bardzo dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nie ma co tu szukac :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suppppeerrrrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krolci, dzielna dziewczynka :ico_brawa_01:
Rodzicom trzeba pomagac to jasna sprawa, ale sa takie sytuacje kiedy nie mozna z siebie robic frajera i tyle :ico_noniewiem:
no to fakt, chyba, ze my bylibysmy rowniez ostro na plusie, ale jak u nas czasem tez lipa to nie moge moim dzieciom chleba odbierac
Dobrusia, filmik widzialam na fcb, moja Marcelina tez tak robi :-D sliczny chlopczyk z Witusia
I powiedział,że wszystkich sąsiadów "przerobi" na swoją stronę!!! :ico_olaboga: :514:
:ico_szoking: jak ich zastraszy to ich napewno przerobi, zreszta sasiedzi pewnie swoje zdanie maja, tylko, ktory bedzie mial odwage powiedziec prawde :ico_noniewiem:
mnie moj ex (nie ojciec malych) kiedys lal piescia po glowie, a ze mial okno otwarte a ja sie darlam i jakis koles przechodzil i uslyszal to wezwal policje... :ico_sorki: ale jezyka niemieckiego prawie wogole nie znalam to policji nie wpuscilam i za to wszystko skubany meczyl mnie do 5 rano :ico_placzek: jakbym wiedziala to by go zabrali. Nawet zmusil mnie do seksu, bo powiedzial, ze jak mu nie dam to pojdzie zrobic krzywde dziewczynkom :ico_placzek: od tej akcji w ciagu tygodnia bylam juz w innym miescie i zmienilam numer telefonu :ico_sorki:
dostalam antybiotylk na 10 dni :ico_szoking: miedzy innymi zapalenie migdalkow ,oskrzeli i przewlekle zapalenie zatok ... :ico_placzek:
zdrowka kochana :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 lut 2012, 10:51

Boze, czytalyscie juz o tej "zaginionej" Madzi??? koszmar :ico_placzek:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

03 lut 2012, 11:08

Boze, czytalyscie juz o tej "zaginionej" Madzi??? koszmar :ico_placzek:
no szok!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

03 lut 2012, 11:14

Fintifluszka Szok straszny :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 03-02-2012, 10:14 ]
tabogucka Zdrowia :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

03 lut 2012, 12:05

Dziewczyny spać nie mogłam przez pół nocy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Przeczytałam po północy wiadomości o tej półrocznej dziewczynce co niby została porwana,że nie żyje i normalnie nie mogę uwierzyć w to co robi ta jej matka... :ico_szoking: :ico_puknij:
W głowie mi się nie mieści,że po upadku dziecka na ziemię wyniosła je do parku i zostawiła pod drzewem,bo stwierdziła,że nie żyje.... :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a później wymyśliła porwanie :ico_puknij:
Która normalna i kochająca matka by tak zrobiła !? Pierwsze co to telefon na pogotowie,a nie takie straszne rzeczy... :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ciekawe co z tego wyniknie i czy faktycznie ciałko tej dziewczynki tam gdzieś w tym parku jest :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl :ico_placzek:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 lut 2012, 13:08

Hej
ja dopiero jak tu zobaczylam to doczytalam o malej Madzi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
kurcze...az sie poryczalam ...nie rozumiem kompletnie... :ico_olaboga:


ja natomiast nie spalam z bolu tak mi zatoki zawalilo ze do 3:30rano wilam sie z bolu ...nalykalam sie przeciwbolowych i ciut lepiej ale nie wiem co jest bo dmucham nos z krwia ciagle :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 lut 2012, 15:27

hej dziewczyny
ja nie spałam dziś do 4 30
najpierw mała popłakiwała
potem na mleko wstała
no i jeszcze do 1 w nocy oglądałam tvn 24 o tej Madziulce
spać przez to nie mogłam
jakoś bardzo się tym przejełam
od początku bardzo to jakoś przeżywałam ale czegoś takiego się nie spodziewałam :ico_olaboga:
Dobrusiu bravo dla Witusia :ico_oczko:
tabogucka, zdrówka kochana zatoki to świństwo,a moze podejdz do lekarza jak krwawisz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 lut 2012, 16:27

wiecie co, ja ta Madzie tez tak przezywam, mysle, ze to przez fakt, ze co dzien jej buzie na facebooku widzialam, tak mi przykro, ze nie zyje :ico_placzek:

a co do matki to wiecie, ja mysle, ze Ona sobie pewnie nie radzila... Mysle, ze zrobija jej cos niekoniecznie chcac, zeby jej sie stala krzywda, dlatego sie tak wystraszyla i wyniosla ja, bo zadna normalna matka po upadku dziecka nie pakuje go do torby i nie wynosi z domu... szczerze powiedziawszy to nie wiadomo, czy Ona faktycznie niezyla, moze nia potrzasnela mocno i dziecko stracilo przytomnosc, tak na prawde bedzie wiadomo wiecej jak znajda cialko, ale mysle o tym caly czas :ico_sorki:

ja tez w nocy nie spalam, bo Polka katak ma, splywa jej i kaszel ja dusi jak lezy :ico_noniewiem: poszlabym do lekarza, ale mamy kawalek i teraz w taki mroz z dwojka dziueci sie tarabanic ze 30 minut w jedna strone na piechote to nie wiem czy jej tylko gozej nie zrobie

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 lut 2012, 17:23

Boze, czytalyscie juz o tej "zaginionej" Madzi??? koszmar :ico_placzek:
codziennie patrze w neta, czy sa jakies nowe wiadomosci...
szok to za malo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ciekawe co z tego wyniknie i czy faktycznie ciałko tej dziewczynki tam gdzieś w tym parku jest :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
ja mam jeszcze nadzieje, ze ktos ja znalazl pod drzewem i zabral do domu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

03 lut 2012, 17:27

hej ja tez sledziłam losy Madzi i nie przypuszczałam ze to tak moze wszystko sie zakonczyc mam jeszcze nadzieje ze dziecko jednak żyje ;/
brawa dla Witusia no za troszke roczki sie posypią
a ja znowu dzis co godz wstawałam bo mała sie budziła ale ale pila tylko dwa razy wiec głodna nie była ;/
zdrówka dla Polci i dla Ciebie Tabogucka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość