Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 lut 2012, 14:44

witam ...
a u nas tez w kratke .. nie moge powiedziec ze moj mezulek to rwie sie do sprzatania ale pomaga mi czasami... :-D teraz kiedy jestem w ciazy tym bardziej ... kiedy jedziemy do Arty miasto gdzie jezdzimy czesto i zostajemy sami na 2-3 dni to i poscieli lozko, zaniesie ubrania do pralki, przyniesie pranie, posprzata ze stolu -jedynie czego nie zrobi to :
-mycie naczyn
-prasowanie
-umycie okien :-D ale i tak to ja bylam wieksza balaganiara niz on - w jego rodzinnym domu - wszystko lsni jak psu jaj*a :ico_sorki: a to dzieki tesciowej ktora ma lekkiego bzika na punkcie czystosci :-D :
-codziennie odkurza, myje podlogi, lazienka jest "szorowana" codziennie :ico_sorki: 2-3x w roku pranie dywanow ( w tym ze dywany w grecji sa rozkladane tylko w zimie) :ico_noniewiem: mozna wymieniac i wymieniac aaaa. nawet majtki uklada w kostke i je prasuje

sylwia :ico_brawa_01: za 26 tydzien :-D
dzis rano sie wazylam i mam + 7.5 kg i 97 cm w obwodzie brzuszka czyli +1 cm :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :-D :-D

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

05 lut 2012, 15:55

czesc Babeczki:)

jak mija wekend??

ja musze wam powiedziec ze jestem wczasnieta ta historia Malej MADZI:(:( :ico_placzek: :ico_placzek:

do porodu jeszcze MIESIAC!! :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 lut 2012, 17:15

my po obiadku,kosciele,zimnica jak diabli :ico_olaboga:

Myslalam,ze Dzwoniec zajrzy,a tu cisza...

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

05 lut 2012, 17:28

hejka

nio zimno jak czorcik.....hehe

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

05 lut 2012, 17:45

Hej dziewczynki, dorwalam Netia na chwile, miesiąc leczenia w szpitalu już za mną, lekarz mówi ze jak sie nic nie będzie działo to końcem lutego wyjdę do domku. Mały rośnie, rusza sie ślicznie, jedynie co to ta szyjka, która jest bardzo krotka ale odkąd tu jestem nie skrocila sie bardziej. Każdego dnia sie boje o tego maluszka, ale jakoś daje radę. Mąż mnie bardzo wspiera, rodzinka tez. Nawet mi ten miesiąc zleciła, wstaje tylko do toalety i pod prysznic, ale mówię wam z jakimi przypadkami tu dziewczyny trafiają to zgrozo. Mam nadzieje ze do 32 tygodnia dam radę, zastrzyki na rozwój placek dostałam. Nie nadrobienia w w czytaniu wybaczcie. Zdrowka wam życzę z całego serducha, rosnijcie :-) :-) Odezwę sie jeszcze kiedyś, pozdrowienia

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 lut 2012, 17:45

nawet majtki uklada w kostke i je prasuje

heheh ja tez tak robie - moja mama ma bzika na punkcie czystosci i jakos tak mi w krew weszlo to prasowanie majtek :P

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

05 lut 2012, 17:58

heheh ja tez tak robie - moja mama ma bzika na punkcie czystosci i jakos tak mi w krew weszlo to prasowanie majtek :P
hehe podziwiam mi by się nie chciało :-P

:ico_brawa_01: Martalka brawa za wytrwałość w szkoleniu męża :ico_brawa_01: i mama zuzi trzymam kciukasy za Ciebie

ancurek86, trzymaj się kochana, będzie dobrze, coraz bliżej końca, trzymamy kciuki za Was!!!

[ Dodano: 05-02-2012, 17:06 ]
Ja właśnie opycham się oponkami, wiem grzeszę, ale co tam od czasu do czasu można :ico_oczko:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

05 lut 2012, 18:39

Myszko- wszystkiego najlepsze z okazji imienin, jesli dzis obchodzisz?
Ancurek- trzymaj sie kochana, coraz blizej do końca:)))) :588:
Martalka- bravo!!! kobiety górą!!!
ja własnie wróciłam ze szpitala, gdzie odwiozłam Sylwię, jutro badania, mam nadziję, ze bedzie ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Poza tym to zimnica, u mnie na wschodzie -18 trzyma cały czas.
narobiłyście mi ochoty na te oponki, wiec jak można to i ja przepisik poprosze, bo mój sie gdzieś zawieruszyŁ :ico_noniewiem:

[ Dodano: 05-02-2012, 17:40 ]
od jutra zostało mi do porodu równiutkie 30 dni, sama nie wiem czy to dużó, czy to mało????

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 lut 2012, 19:28

czy to dużó, czy to mało????
- malo :ico_szoking:

Myszka_, dzieki za przepis :ico_brawa_01:

ancurek86, jeju juz miesiac tam siedzisz :ico_olaboga: Masakra :ico_szoking: No ale wiesci dobre,wiec widac wysilek sie oplaca :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 lut 2012, 19:55

ancurek trzymaj sie kcohana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: &&&&
a ja jutro mam wizytke i jedziemy z mezusiem na ZAKUPY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla naszego skarba :-D :-D 2 dni spedzimy u znajmych ktorych nasz ugoszcza :-D bo dojezadzamy do szpitala ok 50 km :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość