Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 lut 2012, 19:53

hej !!

normalnie padam.....młody bardzo marudny.idzie mu 6 zębów na raz a zaden nie przebity.nockie miałam okropna i widze ze dzis bedzie podobnie........

markotka Tymonek tez nie raczkuje.nie potrafi zatrybic......jak dupke podnosi to rece opuszcza i odwrotnie.....Nataszka nauczyła sie jak juz chodziła .młody chyba bedzioe miec podobnie...

emilia
ale z Antosi zdolniacha......moja córa pamietam ze bardzo pozno nauczyła sie pic przez rurke.. :ico_oczko:

jesli chodzi o uzebienie to powiem ze nie mam zadego problemu po ciazy .......włosy mi o dziwo jeszcze nie zaczeły wypadac .a i wyobarcie sobie ze jak wydepiluje sobie nogi to mam jakies 1,5 miesiaca spokój :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

07 lut 2012, 20:43

Zoola pozazdrościć braku problemów po ciąży... mi włosy powypadały że mam zakola zęby też się posypały, potrafił mi się złamać na jogurcie więc to szczyt :ico_haha_01:

[ Dodano: 07-02-2012, 20:22 ]
Miałam wam mówić że od stycznia przychodzi mi prenumerata pisma "Twój Maluszek" podobno wylosowali moją ankietę ze szpitala jako jedną z wielu i teraz dostaję a wam przychodzi coś takiego ???

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 lut 2012, 21:53

Hejka!

Maksia nadal męczy katarek, więc marudny troszkę :ico_sorki: do tego oczko mu ropieje, jutro chyba pojadę z nim do lekarza, akurat jego Pani doktor przyjmuje! Niech go osłucha :ico_sorki: chociaż nie kaszle, ale mimo wszystko :ico_sorki:

Prądu nie mieliśmy od 8 do 14 i myślałam, że tu zakwitne :ico_sorki: posprzątałam, ale nawet obiadu zrobić nie mogłam, bo wszystko na prąd! Kawe piłam o 15 dopiero- myślałam, że padne!

Maksio już śpi- bez kolacji-odmówił! Później dostanie cycoszka jak się obudzi.

Co do zębów, wstyd się przyznać, ale po ciąży jeszcze nie byłam u dentysty :ico_wstydzioch: też się wybieram i wybieram. Nic mnie nie boli, nic nowego tam nie czuje, ale na kontrole wypadałoby iść :ico_wstydzioch:

Włosy wypadały mi jakiś czas, ale już przeszło, ogólnie jest ok :-)

Emilia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tosieńki za słomeczkę. Ja Maksiowi jeszcze nie dawałam pić przez rurkę, muszę spróbować.

Aniu, Makio na szczęście nie zgrzyta ząbkami, też pewnie by mnie to denerwowało.

Idę spać niedługo, bo pewnie nocka będzie zawalona znowu- chociaż wczorajsza zła nie była- dwie pobudki, chwilę cycuś i zasypiał, więc nawet się wyspałam

Dobranoc dzioszki

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 lut 2012, 22:21

Miałam wam mówić że od stycznia przychodzi mi prenumerata pisma "Twój Maluszek" podobno wylosowali moją ankietę ze szpitala jako jedną z wielu i teraz dostaję a wam przychodzi coś takiego ???
_________________
ja dostałam tylko 1 jakoś jak Milena miała koło 3 miesięcy,a powinny przychodzić przez rok co 3 miesiące,pewnie na poczcie zaginęło jak zwykle :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jesli chodzi o uzebienie to powiem ze nie mam zadego problemu po ciazy .......włosy mi o dziwo jeszcze nie zaczeły wypadac .a i wyobarcie sobie ze jak wydepiluje sobie nogi to mam jakies 1,5 miesiaca spokój :ico_szoking:
to tylko się cieszyć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi zęby po 1 i po 2 ciąży się trochę sypnęły,jednak po 2 już bardziej :ico_sorki: szczęście,że włosy w ogóle nie wypadają :-)

Koroneczka, daj znać jak jutro do lekarza pójdziecie :ico_sorki:

ja tylko wpadłam dobranoc powiedzieć,bo dzieci niedawno zasnęły
Milena to w ogóle godzinę się wściekała w łóżeczku,nie dość że siadała to jak leżała to non stop nogami waliła w łóżko,znaczy piętami i ona tak ciągle jak leży :-D normalnie gimnastyka rano i wieczorem,a już jak ma gołe nogi to w ogóle wariacja :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 lut 2012, 09:59

czesc

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: za 9 miesiecy Tosiulki

w przesylce z bobowity dostalam krupniczek po 8 miesiacu i probke kaszki, jeszcze jakis poradnik
a co darmowej gazety to pamietam ze jak urodzilam mklodego dostawalam przez rok, a teraz nie, ciekawe...

a co do wlosow czy zebow to ja tez nie zauwazylam niczego, tzn wypadlo mi troche wlosow, ale juz odrosly :ico_oczko:

Koroneczka znam ten bol, ja tez mam wszystko na prad, tzn piec gazowy ale bez pradu sie nie zalaczy :ico_olaboga:

u nas nocka kiepska, kilka pobudek, nie wiem dlaczego - tak juz mamy od jakiegos czasu :ico_noniewiem:

u nas dzis ocieplenie -12 :ico_oczko:

mlody ma bal w p-kolu - jest przebrany za pirata - autobus zawiezie ich gdzies na sale - ciekawa jestem jak to bedzie :ico_oczko:

a do mnie przyjedzie siostra z mezem i psem, zostana chyba do piatku :ico_brawa_01:
bardzo sie ciesze, bo rzadko oboje maja wolne i moga nas odwiedzac, ale wlasnie wczoraj poklocilam sie o to z P, bo on nie chce zeby przyjechali z psem :ico_noniewiem:
siostra sie pyytala czy moga razem, bo nie bardzo maja komu go zostawic - ja nie widze problemu, ale P tak :ico_noniewiem:
przykre :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
i teraz mam focha na niego :ico_noniewiem:

milego dnia

[ Dodano: 08-02-2012, 09:05 ]
aaa jeszcze poprosze o jakies akyualne zdjecia dzieciakow :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 lut 2012, 10:38

hej

u nas nocka też z pobudkami,ale tylko 3,pobudka po 7 i mała marudzi i chyba spać pójdzie :ico_noniewiem: ale na 2 drzemkę będę ją do 15 trzymać nie ma zmiłuj

na obiad dzisiaj jakiś sosik z piersi zrobię chyba,jeszcze nie mam do końca pomysłu
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: za 9 miesiecy Tosiulki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chętnie poczęstuję się :ico_tort: i :ico_kawa:
u nas dzis ocieplenie -12 :ico_oczko:
u nas -9 :-D
mlody ma bal w p-kolu - jest przebrany za pirata
to czekamy potem na jakieś fotki :-D
a do mnie przyjedzie siostra z mezem i psem, zostana chyba do piatku :ico_brawa_01:
fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a czemu P przeszkadza pies,że w domu będzie czy jak?
mój zreszta jakby ktoś z psem przyjechał to pewnie też by miał jakieś "ale",pewnie by kazał psu na dworze siedzieć albo na korytarzu,do domu by nie wpuścił...

co do psów to przedwczoraj zdechł nasz piesek,tzn pies u moich rodziców :ico_placzek: :ico_placzek: ,kundelek,miał raka,cały puchł znaczy brzuch mu wysadzało a reszta jak go widziałam pod koniec stycznia to normalnie grzbiet się odbijał :ico_olaboga: mój ojciec inteligentny najpierw sam go leczył lekami dla ludzi,a jak poszedł do weta to bez psa :ico_puknij: opisał objawy a tamten mu,że to robaki :ico_puknij: jak ja sama wiedziałam,że to nie to...mąż załatwił lepszego weta co w Gdańsku siedzi ale tu przyjeżdża co jakiś czas bo ma stajnię i tamten go zbadał i mówi,że to rak,że się płyny zbierają itp i raczej nie uda się go wyleczyć...i ojciec zamiast go uśpić to nie miał sumienia...ale patrzeć jak pies się męczy i zdycha na jego oczach to może :ico_puknij: no i jak się zdecydował psa jednak uśpić (po 2 tyg od wizyty) to pies zdążył zdechnąć :ico_placzek: :ico_placzek: aż zła jestem,że kundelek się 2 miesiące męczył :ico_placzek: :ico_placzek:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 lut 2012, 10:44

to czekamy potem na jakieś fotki
hmmm to pokaze jak sie pojawia na stronie przedszkola, bo to bal samych dzieci, bez rodzicow
a czemu P przeszkadza pies,że w domu będzie czy jak?
mój zreszta jakby ktoś z psem przyjechał to pewnie też by miał jakieś "ale",pewnie by kazał psu na dworze siedzieć albo na korytarzu,do domu by nie wpuścił...
tak, przeszkadza mu pies, on jest mlody i jeszcze troche glupiutki, ale czysty, mieszka w mieszkaniu u nich, dzieci go uwielbiaja, zreszta on je tez

[ Dodano: 08-02-2012, 09:45 ]
aniawlkp86, przykre z tym psiakiem :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 lut 2012, 10:45

Witam,
u nas pobudka o 5.30 i teraz mały usnął ale nie wypił całego mleka (od 2 dni je na raty) więc pewnie długo nie pośpi. Na obiad brokułowa, a na 17.45 na ważenie i mierzenie z młodym.
zapomnialam Wam pisac, ze Antosia umie pic przez rurke :ico_oczko: :-D
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: za 9 miesiecy Tosiulki
:ico_brawa_01: , torcik przepyszny, biorę 2 a potem pewnie jeszcze dokładkę poproszę :ico_wstydzioch:
Niekapek mu strasznie nie podchodzi
U nas z każdego zrobił sobie gryzak. Z rurką muszę spróbować, z kubeczka zwykłego zamoczy usta i nie wie co dalej albo językiem ściąga jak piesek :ico_haha_01:
Miałam wam mówić że od stycznia przychodzi mi prenumerata pisma "Twój Maluszek" podobno wylosowali moją ankietę ze szpitala jako jedną z wielu i teraz dostaję a wam przychodzi coś takiego ???
Do mnie nie przychodzi. Patrycja dostawała coś przez ok.6 m-cy (jak dobrze pamiętam) jakąś gazetę bo została wylosowana jej ankieta szpitalna. Potem dostała informację, że jak che dalej to musi zaprenumerować.
Co do zębów, wstyd się przyznać, ale po ciąży jeszcze nie byłam u dentysty :ico_wstydzioch: też się wybieram i wybieram. Nic mnie nie boli, nic nowego tam nie czuje, ale na kontrole wypadałoby iść :ico_wstydzioch:
Idź, idź i to szybko bo to że Ty nic nie widzisz i że Ciebie nie boli nie oznacza, że nic się nie dzieje.
Włosy, co miało wypaść wypadło, odrosło i teraz tyle co zwykle gubię. Ja porządek z uzębieniem zrobiłam jeszcze długo przed ciążą i teraz systematycznie co 6-7 m-cy na kontrolę chodzę. Po ciąży też byłam i za 2 m-ca kolejna kontrola.
Dziewczyny, które wybierają się i wybrać nie mogą :ico_nienie: do dentysty marsz!!!!!!
mlody ma bal w p-kolu - jest przebrany za pirata - autobus zawiezie ich gdzies na sale - ciekawa jestem jak to bedzie :ico_oczko:
Super, mój siostrzeniec rok temu był piratem, teraz Indianin. Czekamy na fotkę młodego pirata.
siostra sie pyytala czy moga razem, bo nie bardzo maja komu go zostawic - ja nie widze problemu, ale P tak :ico_noniewiem:
przykre :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
i teraz mam focha na niego :ico_noniewiem:
P się nie przejmuj, jak Tobie pies nie przeszkadza to dobrze a i zapewne dzieciaki się ucieszą.

[ Dodano: 08-02-2012, 09:54 ]
tak, przeszkadza mu pies, on jest mlody i jeszcze troche glupiutki,
Eee tam, powiedz P niech nie szuka wymówek, taki psiak to jak małe dziecko wszystkiego musi się nauczyć. A jak siostra będzie miała kiedyś problem z psem-komu zostawić bo wyjadą to ja chętnie się zajmę, nam nie przeszkadzają pieski :-D
Aniu, szkoda psiaka ale teraz już się nie męczy. Ciężko uśpić psa ale tu się z Tobą zgadzam, że czasami to lepsze niż męczarnia. Niestety dużo ludzi leczy zwierzęta na własną rękę a nie wszystkie leki dla ludzi można podać zwierzętom.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 lut 2012, 11:07

tak, przeszkadza mu pies, on jest mlody i jeszcze troche glupiutki, ale czysty, mieszka w mieszkaniu u nich, dzieci go uwielbiaja, zreszta on je tez
jak szczeniak to wiadomo,ale te parę dni twój P wytrzyma,nic mu się nie stanie jak z psem posiedzi :ico_oczko: a dzieciaki będą zadowolone :-D
my jak jeździmy do rodziców to oni tego kundelka mieli a u babci obok wilczur w domu i mała się cieszy jak je widzi i się pcha do nich,ale podejść bliżej to się zaraz boi,więc to lubienie na odległość :ico_haha_01: :ico_haha_01: a nasza kotka jak po parapecie łazi to Milena też się do niej wyrywa :-D normalnie współczuję kocicy i suce jak się mała zacznie po podwórku przemieszczać :ico_olaboga:
a na 17.45 na ważenie i mierzenie z młodym.
ciekawe jaki kolosik z niego :ico_haha_01:
U nas z każdego zrobił sobie gryzak. Z rurką muszę spróbować, z kubeczka zwykłego zamoczy usta i nie wie co dalej albo językiem ściąga jak piesek :ico_haha_01:
u nas to mała spryciula jest
jak zobaczyła ostatnio szklankę na ławie z Hani sokiem,niecała połowa szklanki była,a siedziała na fotelu to skubana za obrus tak ciągnęła aż dociągnęła do siebie,złapała za kubek i od razu do buzi :-D :-D trochę wylała ale i się napiła,a potem szklanki oddać nie chciała :ico_haha_01:
z niekapkiem nie wiem jak będzie,bo kupiłam w patece jak kartę wymieniałam z aventu i tam gumka jest ale nie ma dziurek ani nic :ico_noniewiem: więc gumkę wyjęłam i leci jej ciurkiem za szybko więc nie bardzo jej to wychodzi,ale zrobię jakąś szparkę żeby się posiłowała trochę w tej gumce :ico_oczko:
Dziewczyny, które wybierają się i wybrać nie mogą :ico_nienie: do dentysty marsz!!!!!!
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: w końcu się wybiorę :ico_oczko:


Milena jednak zasnęła i już pół godziny śpi :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 lut 2012, 11:14

jak szczeniak to wiadomo,ale te parę dni twój P wytrzyma,nic mu się nie stanie jak z psem posiedzi :ico_oczko: a dzieciaki będą zadowolone :-D
no jasne ze dzieci beda przeszczesliwe
to juz nie taki szczeniak maly, ale duzy, labrador
ale P tylko widzi to, ze on mu bedzie przeszkadzal, wszedzie bedzie siersc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A jak siostra będzie miała kiedyś problem z psem-komu zostawić bo wyjadą to ja chętnie się zajmę, nam nie przeszkadzają pieski
przekaze :ico_oczko: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość