Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 lut 2012, 13:38

ojjj no to rzeczywiscie generalny remont musial byc - ale dobrze ze juz to macie za soba i mozecie sie cieszyc wlasnym ogrodkiem :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 lut 2012, 13:38

Moj tata to jest o tescia zazdrosny i moj maz tez
ale wiesz to tak jak u mnie :) bo mój teść wcale nie wygląda na tyle ile ma i to jest taki złoty człowiek ze złotym serce i aż dobro od niego tryska taki ojciec mi się marzył.... no ale cóz i koleżanki mojej mamy to przeboleć nie moga że ona go zna bo w Krakowie na Hucie jest dość znany bo jest inżynierem środowiska i bada róznę te spaliny normy dopuszczalne i niedopuszczalne w domu nie raz eksperymenty robi :ico_szoking: no i mówią to ten Laska ten? ( tak się nazywamy) :-D więc ja się z tego smieję :)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 lut 2012, 13:41

Madleine, a jak z teściową żyjesz? Czy raczej nie macie za bliskich kontaktów?
Tesciowa mnie wnerwia strasznie i unikam kontaktow z nią,cala rodzina z jej strony jest falszywa i niestety zycza nawet wlasnemu synowi jak najgorzej dlatego ich nie moge strawić. Ona cale zycie nie pracowala,siedzi na nonono i moj maz od malego mial przez babcie wmawiane ze musi utrzymywac matke. Do tego caly czas obrazaja jego ojca ktory poprostu moim zdaniem zachowuje w tej sytuacji niewiarygodną klasę. A matka z babcia tylko obgadują za plecami,obrazaja męża (wlasnego syna :O) mnie,a przy nas liżą nam tyłki . Juz jej kiedys powiedzialam ze ja bede traktowac jak tesciową tą osobe ktora bedzie traktować mojego męża jak syna a nie jak inwestycje w przyszlosc ,a ona i tak nie zrozumiala o co chodzi...to jest tak dluga historia ze ksiazke napisac to malo ;)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 lut 2012, 13:44

ojjj no to rzeczywiscie generalny remont musial byc
o to chodzi że po za dachem to nie. Tylko że jak zrezygnowaliśmy z budowy to stwierdziłam że mogę poszaleć z kuchnią meblami, garderobą itp :-D a teraz jeszcze "tylko" 12,5 roku muszę kredyt spłacać :ico_placzek:
ale wiesz to tak jak u mnie :)
mi teścia nikt nie zazdrościł. Za to teściowa to złota kobieta, tylko że kompletnie się nie nadaje do siedzenia z dziećmi a szkoda bo jak nie pracuje to by mi pomogła. A tak to z Tomkiem siedziała niańka.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 lut 2012, 13:44

Nawet przy slubie byly problemy bo ona od razu powiedziala,ze sie nie doklada - ok nie ma kasy - rozumiemy,ale tak sie wtrącała i strzelała fochy ze masakra - ze zle siedzi na weseul( obok syna!) ze lawki w kosciele za niskie do tego chciala zrobic taki wal ze siostre męża ktora byla swiadkową chciala ubrac w długą białą suknie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale byla awantura o to ...ze my im ubran wybierac nie bedziemy...normalnie szok

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 lut 2012, 13:45

Madleine, no to się trafiła :ico_zly: :ico_zly: dobrze że teść fajny i nadrabia za teściową :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-02-2012, 12:47 ]
lecę na obiad chociaż fajnie tak z wami się na bieżąco pisze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 lut 2012, 13:47

dobrze że teść fajny i nadrabia za teściową
jak jest sam to nadrabia,ale niestety takie baby sobie wybiera ,ze.... uhhh szkoda gadać co jedna to gorsza. Takie typowe karierowiczki co tylko na kase lecą ,a jego dzieci najchetniej by odizolowaly niestety :( Wiec tak na dobra sprawe to maz mowi ze sie cieszy ze ma moich rodzicow bo oni od poczatku go pokochali jak syna i w koncu ma jakąś " normalnosc" w domu bo niestety nigdy tego nie mial :(

[ Dodano: 09-02-2012, 12:47 ]
uuu to zostaje sama ? :( buuu no to smacznego!!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 lut 2012, 13:51

to ja teściową i teścia mam super życze każdemu takich wiadomo jak to z teściową nie zawwsze wszystko mi sie podoba ale pomoc z jej stiorny mam na każdym kroku i od teścia tak samo jak ju z się ich o coś poprosi to choćby mieli noć przy tym spędzić i swoje plany zawalić to spełnią prośbe nie raz mi głupio ale oni tacy już są za to mój mąż na teści amoże narzekać czyli mojego ojca generalnie moja mama w dniu naszego slubu wyrzuciła go z domu i do tej pory go nie wpuszcza on jest alkoholikiem i tyle raz juz okradł moja mamę nawet klamki w okien powukręcął i na złom sprzedał garnki sztućce poprostu pusty dom.... ale to mama znosiła ale jak zaćzął Nas okradac czyli wąłsne dzieci to już za dużo mi nawet telefon komórkowy ukradł... Nie zaprosiłam go na własny słub nie zasłużył na to wiem że się mówi ze to jednak ojciec ale nikt tego nie zrobumie dopóki na włąsnej skórze się nie przekona ojciec od 15 lat albo i dłużej nie pracuje mama sama Nas musiała utrzymac a była Nas 4 więc dlaje chyba pisac nie muszę...

[ Dodano: 09-02-2012, 12:51 ]
Madleine jeszcze ja tu jestem ;P

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 lut 2012, 13:52

Kasiala, kurcze przykro mi ,ze mialas takie przejscia z ojcem :( To musi byc bardzo trudne,ale masz wspanialego meza i tesciow no i najwazniejsze mame ktorzy Cie wspieraja i to jest wazne :) Niektorzy poprost nie zasluguja na miano rodzica i nigdy nie powinni nimi zostac,ale na to juz wplywu niestety nie mamy :(

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lut 2012, 13:54

Madleine, mi sie bardziej ta stara beemka podoba :ico_wstydzioch:
Kasiala, kurcze, wy wszystkie takie "furzaste" jestescie???? :-D niezla bryka, ktora to, a6?

Odnosnie dostawek - ja niezbyt polecam, strasznie niewygodne szczegolnie na polskie chodniki :ico_wstydzioch: ja mialam ta LASCAL starsza, strasznie golenie sobie poobijalismy, ciezko sie prowadzilo :ico_noniewiem: kupilam wozek inglesina magnum, ma z tylu taka fajna "poleczke" i to najlepsza i najwygodniejsza "dostawka" jaka mozna miec :-D
Obrazek Obrazek

i powiem wam, ze jest super hiper wygodny ten wozek, ale kolumbryna olbrzymia :ico_olaboga:

[ Dodano: 09-02-2012, 12:56 ]
ale tempo macie pisania :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość