dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

09 lut 2012, 14:27

A jak starszy braciszek zareagował? szczęśliwy?
bardzo...wciąż go całuje, przytula i mowi ze zakochał sie w braciszku :-D . ja jestem w szoku...pozytywnym jak najbardziej :-D

wklejam te same co na wiosennych:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2012, 16:45 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

09 lut 2012, 14:31

Jaki słodziak
dziękujemy :ico_haha_02:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 lut 2012, 14:48

dzwoneczek cudny synuś :ico_brawa_01: zimowym chłopakom będzie raźniej że mają nowego kolegę :ico_oczko: bo tu tyle małych kobitek że :ico_olaboga: :-D :-D

Nostromo Kubul też czasem się pręży przy piersi, szarpie, czasem nawet płacze i nie wiadomo co mu jest, biorę go wtedy pionowo troche pochodzę aż sobie odbije i potem już jest OK

[ Dodano: 09-02-2012, 13:53 ]
tibby jeśli chodzi o odganianie kobiet od chłopaków to mój synuś już ćwiczy :-D :-D ostatnio do przedszkola nie chciał iść bo go "dziewczyny w przedszkolu całują" :ico_smiechbig: a teraz mówi że on i kolega "walczą z dziewczynami" (tzn strzelają do nich ze statków kosmicznch :ico_puknij: ) Mój mąż się śmieje ze teraz walczy z nimi a za niedługo będzie chciał żeby go całowały :-D :-D

[ Dodano: 09-02-2012, 13:54 ]
a ja wytarłam podłogi i teraz korzystam z ciszy :ico_oczko:
Kubuś śpi a A. z Olkiem pojechał do Hop Siupa żeby się młody wyszalał :-)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

09 lut 2012, 15:05

nostromo20, a Filipek ssie smoczek? Bo może to nie z powodu głodu "wisi" tyle czasu na piersi, tylko ma potrzebe ssania po prostu? Przysypia Ci w czasie karmienia? Bo nasza pediatra mówi, żeby nie pozwalać na spanie przy jedzeniu, zabierac wtedy piers.
Ale powiem Ci, że moja starsza córcia z racji własnie tego, że nie uznawała smoczków też tak wisiała, a w nocy budziła sie co godzine, by sobie troche pociumkać.
o to to!! właśnie tak robi! i szczerze mówiąc, wczoraj mi dopiero przyszedł ten smoczek do głowy. jest tak jak napisałaś - marudzi, więc mu wtykam podajnik :ico_oczko: , a on pociągnie ze 3 razy i śpi :ico_szoking: ja go trochę pogonię, to się ocknie i znowu to samo. muszę spróbować smoczka czym prędzej...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 lut 2012, 15:11

eSKa, to udane akcje macie z synem, nie ma co :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

09 lut 2012, 16:23

dzwoneczek jeszczeraz gratuluje, sliczny chlopczyk :ico_brawa_01:

eska
tak mala sie denerwuje przy cycu, wklada i wyciaga go przy czym sie prezy strasznie, a jak odciagne mleko to z dwoch piersi mam gora 60ml :ico_szoking:

[ Dodano: 09-02-2012, 15:26 ]
dostalam narazie od fotografa dwa zdjecie na pokazanie i odrazu wam sie pochwale

Marcelek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

09 lut 2012, 17:10

Beatka78, :ico_brawa_01: PIĘKNIE !!
Jaka Hania jest bystrzutka w oczkach moja Lenka taka nie jest :ico_oczko: z resztą jej jeszcze wybroczynki z białek nie zeszły i ma takie zmęczone oczka :ico_noniewiem:

kurcze dobrze ,że jutro na tą wizytę patronażową jedziemy bo pare rzeczy mnie niepokoi u niuni :/ , ciągle jej oczko prawe ropieje i gilosek w prawej dziurce od noska ma zielony, mam nadzieję ,że to jeszcze po porodzie się oczyszcza ale wolę żeby lekarka to zobaczyła , no i dziś rozkrwawiła sobie pępuszek i bardzo płakała jak jej wycierałam :ico_placzek: boje się ,że teraz będzie jej się paprał :ico_olaboga:

a co do cycowania to Lenka bardzo różnie ,raz juz po godzinie woła innym razem je jak smok zje z obu i jeszcze sobie ciumka , a innym razem niby głodna ale wypluwa cyca , stęka pręży się i płacze :ico_noniewiem:
mam wrażenie ,że dziewczynki jakoś szybciutko regularnie jadły co 2-3godzinki a Lenka indywidualistka :ico_oczko:


dziewczyny czy wasi męzowie też tacy zakochani w dzieciaczkach ,ja nie wiem czy mój po prostu teraz dorósł do ojcostwa czy go coś strzeliło :-D chodzi pomaga , nosi na rączkach, dzwoni z pracy i o niunie pyta :ico_szoking: jak jeszcze byłam w szpitalu to śniło mu się ,że sprzedałam Lenkę i kupiłam jakiegoś chłopczyka i była na mnie taki zły i koniecznie chciał swoją córcie odzyskać i podobno mnie torturował ,żebym powiedziała gdzie jest jego dziecko, bo on obcych jajek nie chce !!! :ico_haha_01: :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 lut 2012, 17:53

jak odciagne mleko to z dwoch piersi mam gora 60ml
beatka ja mialam tak samo dlatego dawałam raz dziennie butle dopiero potem pani doktor powiedziała ze mały swietnie przybiera i ta butelka nie jest potrzebna to spowodowało że przestałam mysleć że mam mało pokarmu i od tego czasu jesteśmy tylko na cycu :ico_haha_02: Teraz popijam herbatki na laktacje ale wydaje mi się że tu duzo psychika też robi. więc na razie może wprowadź małej butelkę żeby podciągnąć wagę ale ponadto zacznij myśleć pozytywnie, pij herbatki , jak najczęściej małą przystawiaj do cyca i zobaczysz co się będzie ddziać. Trzymam kciuki !!!

Zdjęcia boskie!! Kurcze fajna taka profesjonalna sesja :-)
ja może na dzień matki i męzowi z okazji urodzin zafundujemy sobie taką sesje rodzinną :ico_haha_01: Przynajmniej na razie tak mi się marzy :ico_oczko:
innym razem niby głodna ale wypluwa cyca , stęka pręży się i płacze
no i u nas własnie po odbiciu taka akcja przechodzi i wtedy mały już pije spokojnie

Jadzia ale twój mąż ma sny :-D :-D :-D :-D
a mój zakochany tak samo jak przy Olku wydaje mi się że ani mniej ani więcej :ico_oczko: kąpie, przewija, ponosi, przytuli więc nie narzekam :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

09 lut 2012, 18:44

no i u nas własnie po odbiciu taka akcja przechodzi i wtedy mały już pije spokojnie
też myślę ,że ją brzuszek w tedy boli ,ale u niej w ogóle ciężko z odbijaniem ,już położna w szpitalu zauważyła ,że ma z tym problem :ico_noniewiem: chociaż już teraz w domku o wiele lepiej bekasy jej wychodzą :ico_sorki:
Jadzia ale twój mąż ma sny
a żebyś zobaczyła z jakim on to przejęciem opowiadał :-D

ciekawe co u szyszeczki :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 lut 2012, 19:14

Gabi, z osobistym doręczeniem kaski będzie problem... bo wynajmujemy mieszkanie i tego adresu generalnie do urzędowych spraw nie chcę podawać. Bo dziś tu mieszkamy, a za chwile może nam się przeprowadzka szykować.
Założę sobie drugie konto bankowe, bo skoro są problemy tak jak asiab pisze to niech już na moje przelewają.

Murchison, będę wdzięczna za informację dobra kobietko :ico_sorki:

Beatka78, jej jak ja uwielbiam takie foteczki ! z niecierpliwością czekam na resztę :-) A Hania fajniutka taka okrąglutka jest. A z Marcelka duży facet ;-)
juz do szpitala smoczek zabralam. I dobrze, bo nawet połozne zauwazyły, że Lila ma b. silna potrzebe ssania
Ja też już do szpitala wzięłam i dobrze zrobiłam, bo moja mała uwielbia ciućkać :-) Zasypiać też lubi ze smoczkiem... ale jak zaśnie to wypluwa taka jest mądra już hihi

Jadzia, uśmiałam się tym snem Twego małżowatego :ico_haha_02: Moja chłopina też ma sny takie, że posikać się ze śmiechu idzie. Albo krzyczy w nocy :ico_olaboga: :-D Tak jak tej nocy to zrobił :ico_haha_01:

Załatwiłam zaświadczenie do becikowego od ginki :-) Więc lada dzień złożę wniosek. Chcę się jeszcze starać o te dodatkowe. Może się uda - co mi szkodzi.

Dajecie maluchom witaminę K + D3 ? Udało mi się dzisiaj kupić kropelki w atomizerze. Graniczyło to niemal z cudem ale udało się.

Zobaczcie jak moja psina zaakceptowała Martynkę :-)
Obrazek
Obrazek

A tu obiecana fotka mojego nowego kolorku na łepetynie :-D
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość