Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 lut 2012, 12:46

Aniula, to moze byc siara - mojej kolezance leci non stop od 20 tc ;-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lut 2012, 13:47

Aniula, a mi strasznie się chce spać, a spałam 8,5h może coś z ciśnieniem? A co do kopania energiczne masz dziecko :-D Tomek mnie kopał w brzuchu no i do tej pory energię to on ma :ico_haha_01:
Z Nadia nie mialam tak szybko :ico_szoking:
może przy kolejnym dziecku ma się szybciej :ico_noniewiem:
a co do wicia gniazda u mnie jeszcze nie pora na to no ale Twoja ciąża o 7 tygodni starsza więc masz już prawo :ico_haha_01:

Całe szczęście że dzisiaj piątek i zostało jeszcze 4h w pracy taka jestem zmęczona i taka śpiąca.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lut 2012, 14:14

Ja też jeszcze o wiciu gniazda nie myślę - zaresztą do końca sierpnia jest jeszcze tyle czasu że hej... oj jak długooo.... Czekam już tylko kiedy ta paskudna zima się skończy - ja już chcę wiosnę i ciepełko :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 lut 2012, 14:45

ja w tym roku szykuje się całą rodziną z moimi rodzicami z moją siostrą z rodziną na Węgry
a ja nadal uwazam, ze to zly pomysl, chyba ze masz ochote wakacje sobie uatrakcyjnic pobytem na zagramanicznej porodowce :ico_haha_01: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

I w ogole nie czaje o co wam chodzi z tymi cieplymi krajami, nie ma to jak wakacje na polskiej wsi :-D zapytajcie moje dzieci :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko:

A tak na serio, to teraz jeszcze jakas dominikane mozecie zaliczyc :-D :ico_oczko: Chociaz teraz chyba pora deszczowa sie zaczyna, nie??? :/ Ew Egipt teraz mozna (z tych tanszych kierunkow), gdzies nad morzem czerwonym, bo srodziemne ziiiiimne strasznie tej zimy :ico_noniewiem:

QUanchita, ty masz moze druga dziewczynke ze ruchow nie czujesz??? Na chlopaka mowia ze szybciej jest :ico_oczko: Ja mlodego czulam juz w 14tc, to jest wtedy bylam pewna, ze to ruchy :ico_olaboga: i do tej pory rozrabia tak, ze nie nadazam za nim, szczegolnie jesli chodzi o wizyty na pogotowiu od "nadmiaru ruchu" chyba :ico_zly: Carmen zaczelam czuc w 18tc, a tak naprawde wiedzialam ze "to to" tydzien - dwa pozniej :ico_sorki:
ostatnio zauwarzylam przy sciaganiu stanika plamki czy to moze byc juz siara??
pod prysznicem sobie sprawdz :-) zrob masaz ciepla woda, nastepnie delikatnie scisnij sutek i zobaczysz, czy ci cos leci, a jesli tak - to rozpoznasz siare :ico_oczko: jest lekko kleista i slodka w smaku, wiec moze mezulka do sprawdzania namow :-D A dlugo karmilas mala? przy tak malej roznicy wieku prolaktyna pewnie jeszcze nie opadla za bardzo i stad szybkie wzbieranie pokarmu, tym bardziej, ze zapewne sporo sie tulicie jeszcze i organizm reaguje nietypowa produkcja :-D Ja mam wysoka prolaktyne i tez szybko mi lecialo, mimo ze roznica wieku ponad 3 lata. Nie ma co sie stresowac :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 lut 2012, 14:48

no dominikana to troche droga impreza. Co polskiej wsi to sie zgadzam - cale zycie jezdzilam na wies do babci,ale teraz juz tego domku nie ma i niestety nie ma juz gdzie...
Egipt o tej porze super bo jest za 25 stopni,tyle ze my wlasnie bedziemy mieli kaske dopiero w maju ,a to juz 3 trymestr i troche bym sie jednak bala jechac...a tak bardzo potrzebuje slonca i wody...

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

10 lut 2012, 15:06

O SIARA:) Ja też już od tygodnia mam, nie mocno, ale przy ucisku się pojawiła... Co do wakacji, to nie wiem czy się uda nam gdzieś pojechać w 4:/ Może choć na weekend się wybierzemy nad pobliskie jeziorko...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

10 lut 2012, 15:28

Ja jestem z Krakowa :)

co do wakacji uwielbiam ciepłe kraje dwa razy z rzędu byliśmy w Turcji raz na początku lipca póxniej na początku sierpnia i w sierpniu było 40 st :-D uwielbiam upały gdy mam możliwość napicia się zimnego drineczka i wskoczyć do basenu lub morza ja chcę wakacje!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w tym roku to chyba nigdzie się nie wybierzemy po za działeczką w sumei nie jest w rewelacyjnym miejscu bo 1 km od lotniska ale boróweczki amerykańskie rosną w gigantycznych iloścaich miam!! :ico_haha_02: one się chyba nie zaliczają do cytrusów :-D jejku jak ja uwielbiam lato kiedy jest tyle pysznych owoców czeresni gruszek, malin, borówek, poziomek truskawek, czernic jerzyny aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koniec koniec koniec nie oisac o lecie i o jego plusach :)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

10 lut 2012, 16:04

ja też jestem z Krakowa:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lut 2012, 16:04

boróweczki amerykańskie rosną w gigantycznych iloścaich miam!!
uwielbiam je :ico_brawa_01: i cieszę się że na lato mam termin że skorzystam z owoców, truskawek czereśni itp. Bo tak na wiosnę rodzić to się za bardzo nie skorzysta.

Ja też uwielbiam upał i lato mi ciągle jest zimno :ico_zly: :ico_zly:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 lut 2012, 16:34

Osita w sumie to Nadia karmilam bardzo krotko bo 3 miesiace mala sie nie najadala zbyt szybko usypiala noi co jakis czas dostawala butle a pozniej juz tylko butle ale nie cierpimy jakos specjalnie z tego powodu drugiego dziecka tez nie zamierzam karmic dlugo :ico_noniewiem:
Z ta siara zrobie jak mowisz zobaczymy :ico_sorki:
Widzialam ze pokazywalas super wozki a moze orientujesz sie w wozkach dla blizniakow lub dzieci rok po roku bardziej sklaniam sie ku spacerowce


Piszecie o owocach ja strasznie uwielbiam czeresnie ale niestety w tym roku nie bedzie mi dane ich posmakowac :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość