Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 lut 2012, 18:48

Wy sobie już teraz odmawiacie, a niepotrzebnie hihi :-) Cieszcie się z normalnego jedzonka póki nie karmicie. Niby wszystko wolno ale jednak sumienie gryzie czy to co zjadłam nie zaszkodzi maluchowi.

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

18 lut 2012, 19:10

hej:) żeczywiście rozpisałyście sie;p


Aniula - dużo miłości z okazji rocznicy:) :ico_brawa_01:

mam prośbę... opiszecie jeszcze raz ten ból spojenia? bo tak czasami mi przechodzi taki silny ból że przez chwilę się ruszyć nie mogę :ico_olaboga:

a dzisiaj też wróciłąm z jazd i spałam:D a kursant tak mi podniósł ciśnienie że miałam ochotę wysiąść z samochodu... masakra... z jakimś nowym miałam i myślał że od razu wszystko będę umiała... ;/ a chyba po to chodze na kurs żeby mnie nauczył a nie krzyczał jak idiota...ehhh...

co do imion to ja dla chłopczyka mam Stasiu:) troszkę stara i niemodne ale po zmarłych dziadkach Dzidziusia z obu stron

[ Dodano: 18-02-2012, 18:11 ]
stare* miało być a nie stara

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 lut 2012, 19:39

właśnie Aniula wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
opiszecie jeszcze raz ten ból spojenia?
mnie to boli przy gwałtownych ruchach wstawaniu, przekręcaniu z boku na bok, szybszym kroku. To tak jakby krocze boli. Ale nie boli jak się nie ruszasz. Przynajmniej u mnie tak jest.

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

18 lut 2012, 19:47

gosia888 - no włąśnie przy ruchach boli... ale jak czytałam to spojenie boli jak się rozchodzi ale to dopiero na koniec ciąży... a nie w 14 tyg;(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 lut 2012, 21:05

ale jak czytałam to spojenie boli jak się rozchodzi ale to dopiero na koniec ciąży.
moja ciąża tylko 3 tygodnie starsza od Twojej i do końca jeszcze daleko. Mnie wcześniej wiązadła bolały tak kłuło.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 lut 2012, 21:44

Quanchita, mój Mąż ma imię na B :ico_oczko:

Malinowa, Staś - ładnie. To co że stare? A które jest nowe? Każde utrwalone imię ma jakąś tradycję, a obecnie coraz częściej słysze jak ktoś woła małego Stasia :ico_oczko:
My nazywając Synka mieliśmy głównie dwa typy - Dawid lub Igor. Stanęło na Dawidzie :ico_oczko: I fajnie - nie wyobrażam sobie żeby mógł jakoś inaczej się nazywać - to imię do niego pasuje.
Teraz dla chłopca mam inne typy - Leon, Max i Mikołaj , ale póki nie wiem kto jest w brzusiu nie rozmyślam za bardzo w tej kwestii :ico_oczko: Żeby nie wyszło że przyzwyczaję się do któregoś i będzie Leonilia :ico_haha_01: Ogólnie dziwne to jest - w pierwszej ciąży od zrobienia testu wiedziałam/czułam że będzie chłopak i koniec i nawet nie musiałam mieć podtwierdzenia z USG. A teraz nic kompletnie - żadnego przeczucia. Mąż mówi że będzie niewiasta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

19 lut 2012, 10:03

witam się niedzielnie
wczoraj był dzien pomidorowej jak widzę bo i my jedliśmy :ico_haha_01:
oj, czekam nas wiosne żeby kupić jakieś ciążowe rybaczki bo nie mogę żadnych grubszych spodni upolować a nie dam 120 zł na 2-3 miesiące (a jak będzie gorąco to ani tyle w nich nie pochodzę) :ico_noniewiem:
najadłam się wczoraj pizzy i jestem dziś ociężała że hej, już na pewno z kg wiecej na wadze od ostatniego ważenia :ico_haha_01:
a arbuza to jak się karmi to chyba można ,co? Toż to sama woda :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: chyba najbardziej mi bedzie szkoda truskawek i fasolki szparagowej :ico_noniewiem: nawet kupiłam nasiona do zasiania -smyk chciał je oczywiście zjeść :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Stanęło na Dawidzie
ładniusie imię :ico_brawa_01:
Staś też fajne tylko np. Stachu mi nie leży :ico_oczko: ale to z wiekszością imion tak można powymyślać że coś pasuje a coś nie...

piszecie o bólu spiojenie. u mnie młoda chyba w górę poszła bo ciężko mi sie oddycha :ico_szoking: toi co bedzie za parę- parenaście tyg :ico_olaboga: za to w nocy potrafię nie wstać ani razu na siusiu :ico_sorki:
w ogóle to chyba długa panna bo wczorajna wieczór tak się ułożyła że czułam ją centralnie między nogami swoimi a druga część sporo nad pępkiem :ico_szoking: miałamwrażenie że sie przeciąga- dowcipnisia, nie wie że w brzuchu sie przeciągać nie wolno bo mamusi niewygodnie?! :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 lut 2012, 11:53

truskawek i fasolki szparagowej :ico_noniewiem:
ja fasolkę też uwielbiam. Ciekawe czy się załapię na nią :ico_sorki: taki obiad fasolka szparagowa z bułką tartą jajko sadzone i ziemniaki.

A teraz opycham się bananami w cieście. Tylko mleka mi brakuje a do mamy nie chce mi się iść.
za to w nocy potrafię nie wstać ani razu na siusiu :ico_sorki:
ja tak samo :ico_sorki: ale zawsze miałam dobry pęcherz.
w pierwszej ciąży od zrobienia testu wiedziałam/czułam że będzie chłopak i koniec i nawet nie musiałam mieć podtwierdzenia z USG.
ja w pierwszej ciąży nie wiedziałam co będzie, chciałam dziewczynkę i tak na nią się nastawiałam. Z drugą od razu wiedziałam że chłopak.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

19 lut 2012, 13:30

ja w pierwszej na początku też bardziej babę chciałam bo jakoś tak mi się bardziej "swojska" wydawała- mam siostrę i dwie siostrzenice :ico_haha_02:
teraz przed zajściem w ciążę bardzo mi zależało na babeczce- dlatego celowaliśmy na 2-3 dni przed owulką. Ale już jak się okazało że w ciąży jestem to "parcie na płeć" zupełnie mi przeszło :ico_sorki: teraz nastawiłam się na Agatkę więc pewnie byłby szok jakby Hubert wyskoczył ale radość nie byłaby mniejsza :ico_nienie: :ico_haha_01:

ależ spanie mnie meczy :ico_szoking: nawet się drzemnęłam pół godz ale nie pomogło. Kawa też nie działa.
Idę zrobić babeczki z DrOetkera, zasłodzę się :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 lut 2012, 13:34

Gosia, czyli rozumiem że Ty już wiesz że będziesz miała drugiego Mężczyznę, tak? :-)

Ja choć najdłużej muszę czekać na Maleństwo, to chociaż z truskawek, fasolek itd. skorzystam ile wlezie :ico_oczko:
Co do arbuzów - teoretycznie nie powinny zaszkodzić, ale te przywożone do nas z daleka mogą być wspomagane chemią i jeśli już coś może zaskodzić/uczulić to nie arbuz sam w sobie, a te właśnie dodatki. Trzeba obserwować Malucha i tyle :ico_oczko:

Ze zdrobnieniami każdy ma swoją jazdę. Dla mnie Staś - ładnie, Stachu - neutralne. Swoją drogą bardzo podoba mi się imię Jan, ale czy ktokolwiek woła Janie? Ciągle jest Jasiu, a Jaś kojarzy mi się wyłącznie z fasolą i już. Dlatego do wszystkich znanych mi Janów mówię Janku - nawet już wolę przesłodziałe Janciu bardziej niż Jasiu :ico_haha_01: Każdy na tym gruncie chyba ma swojego "schiza" :ico_haha_01:

U nas dziś cisza spokój - obiadek mamy od Teściowej (wspaniała kobieta - daj jej Boże zdrówka) :ico_oczko: Ja jakaś senna jestem - chyba pójdę się kimnąć z Syniem, a potem może gdzieś wybędziemy na miasto :-)

[ Dodano: 19-02-2012, 12:39 ]
Marta, my staraliśmy się o drugą Dziedzię ok pół roku, bo też na początku "celowaliśmy" w dziewczynkę, a jak już nic z tego nie wychodziło - wrzuciliśmy na luz i teraz jest wielka niewiadoma :ico_haha_01: Z moich obliczeń wynikałoby że nawet teraz są większe szanse na chłopca, ale to różnie bywa... Moja znajoma zaszła w ciążę praktycznie w dzień "niepłodny" bo ma bardzo regularne okresy i wiedziała dokładnie że do owulacji hen hen daleko - wszyscy byli święcie przekonani że będzie dziewczynka, ale okazało sie że chłopak! :ico_oczko: Dlatego nie nastawiam się narazie na żadną płeć, ale każda oczywiście będzie mile widziana :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość