Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lut 2012, 09:59

Pisze do Was z telefonu bo nie mam sil wlaczyc kompa! Od 22 do 6 rana maks budzil sie co 20 minut doslownie, musialam go przytulic polulac, odkladalan i spal dalej. W nocy dostal jeszcze goraczki wiec juz w ogole byl hardkor, poduszka do wyniany tak sie slinil!!
Ale zabek jest! On juz wesoly i radosny bawi sie a ja padam :ico_sorki: :ico_sorki:
Jade niedlugo do mamy bo ma urlop to moze u niej sie zdrzemne :ico_sorki:
markotka, my tez wlasnie chcemy kupic wiekszy fotelik ale jeszcze sie.nie rozgladalam , Maksio moze z miesiac jeszcze w tym pojezdzi. My to w ogole musimy kupic 2 do dwoch aut :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 lut 2012, 10:04

Koroneczka, nie zazdroszcze nocki, ale fajnie ze chociaz zabek wyskoczyl :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lut 2012, 10:04

Emilka, przepis poprosze :-D moze rzeczywiscie sprobuje

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 lut 2012, 10:06

Emilka, przepis poprosze :-D moze rzeczywiscie sprobuje
Babeczki Snickerdoodle - Rudolfy, na swieta robilam w pelnej werski a wiele juz razy same muffinki - pyszne sa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-02-2012, 09:08 ]
na urodziny mlodego planuje jeszcze te upiec, zobaczcie jakie cudo
Babeczki bananowo - miodowe z pszczółkami

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2012, 10:58

witam

u nas chyba 3 pobudki były,ale to pewnie dlatego,że za ciepło w pokoju było bo chyba przesadziłam z paleniem w piecu :ico_wstydzioch:

śnieg sypie i wieje a ja do sklepu muszę iść...

mała już śpi to zaraz wyskoczę,a Hania sobie bajeczkę ogląda :-)

Koroneczka ciasto nie dotarło,chyba kurier zjadł :-D nocki współczuję,ale gratuluję zębuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
na urodziny mlodego planuje jeszcze te upiec, zobaczcie jakie cudo
Babeczki bananowo - miodowe z pszczółkami
fajne :-D


co do fotelika to nie wiem jeszcze jaki kupimy :ico_noniewiem:
Hani kupiła moja mama z wyprzedaży za 100 zł,ale trochę kijowy się okazał bo nie za bardzo on do rozkładania,ale na szczęście my w dalekie podróże nie jeździliśmy to Hania nie spała w foteliku,czasem przysnęła na moment ale daliśmy radę,on jest od 9 do chyba 36 kg,tak więc że później zostanie już sama podstawka
Milenie to nie mam pojęcia jaki kupić,ale będzie trzeba się za jakimś rozejrzeć w końcu :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2012, 11:07

Ja myślałam o większym foteliku 9-25 albo nawet 36. A gdzie kupiłaś? A ten tobi rozkłada się?
Rozkłada się-5 pozycji zmiany położenia fotela, ma 6 pozycji wysokości zagłówka. Takiego 9-25 ja osobiście nie polecam bo następny jaki będziecie musieli kupić i tak jest w zakresie 15-36, nie ma fotelików 22-36kg. Jak chcesz taki 9-36kg to cybex(najbezpieczniejszy), tylko czy Krzyś wysiedzi w taki bo po pierwsze do 15kg będzie jeździć z tym bezpiecznym pasem-stolikiem (nie wiem jak to się nazywa) z przodu, no i te najczęściej nie są rozkładane. Kupiony w mulan (namiary wysle Ci na pw). Teraz się zastanawiam gdzie go schowam bo Mateusz jeszcze trochę pojeździ w tym co ma.
Murchinson, jakie muffiny pieczesz? ja bardzo lubie je robic, ale warto miec do nich ta specjalna forme, bo w samych papierowych foremkach sie rozjeżdżają
Mam, takie silikonowe-kupiłam ostatnio w lidlu-12szt. za 19.99 (wcześniej piekłam w blaszanych w które wkładałam te papierowe foremki). Jeszcze dokładnie nie wiem, na pewno jakieś z bloga ale chyba te z żurawiną :-D
Murchinson, jaki kolor foteika zamowilas?
Intense red. Chciałam lapis blue ale już nie ma bo to kolor z ubiegłego roku. A Tosia jaki ma? A, mam pytanie właściwie to do Twojego męża-jak to jest bo dziecko do 12m-ca powinno jeździć tyłem nawet jak zmienia się fotelik to powinie dać się tak zamontować. Nigdzie nie znalazłam paragrafu na to (chyba że podciąga się ten mówiący ogólnie, że w odpowiednim foteliku). Nasi znajomi w grudniu dostali 500zł mandatu bo jechali z córką 10m-cy w foteliku zamontowanym przodem, drudzy jeżdżą i nie raz mieli kontrolę i nie dostają mandatu ani nawet ustnego upomnienia-to można czy nie można wozić takiego malucha w tym większym foteliku ale nie montowanym przodem?

Koroneczka, współczuję nocki i oby u mamy udało się zdrzemnąć. Mimo iż mały sapał to ja jakoś nie mogłam a teraz ten z góry robi remont, chyba kuchni :ico_zly: Nie możecie przekładać jak będzie taka konieczność? Łatwo i szybko się montuje te foteliki-trzeba tylko dobrze naciągnąć pas samochodowy by nie latał po kanapie.

[ Dodano: 21-02-2012, 10:11 ]
Aniu, ostatnio jakieś foteliki 9-36 były w biedronce za 149zł i miały testy zderzeniowe robione w Przemysłowym Instytucie Zderzeniowy.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 lut 2012, 11:16

my tez mamy Tobi, rozklada sie do pozycji polezacej, jest bardzo fajny, Tolka lubi w nim jezdzic, tak wyzej sie siedzi i wszyst
a on jest też w większym przedziale wagowym?
Ale zabek jest! On juz wesoly i radosny bawi sie a ja padam
najważniejsze, że ząbek jest :ico_brawa_01: dzisiaj się już pewnie wyśpisz :-)
My to w ogole musimy kupic 2 do dwoch aut
to ładny wydatek :ico_sorki: a nie możecie przekładać?
śnieg sypie i wieje
u mnie tylko wiatr, śniegu nie ma.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2012, 11:19

a on jest też w większym przedziale wagowym?
Nie ten fotelik jest tylko do 18kg. Jedyny maxi cosi z większym przedziałem to mobi ale nie ma testów zderzeniowych.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 lut 2012, 11:21

Murchinson dzięki za pw :-) muszę poczytać o tych fotelikach

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2012, 11:25

Markotka, nie ma za co. Miłej lektury :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość