Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 lut 2012, 19:07

I tak w sumie do 6 miesiąca karmiłam a potem na zmianę ze sztucznym przetrwaliśmy do 8 miesiąca.
oj to ja też przeplatałam już z butelką potem bo ja mam głodomorrrre od urodzenia. Spalanie ma po tatusiu czyli ile by nie zjadł i tak szczupły :ico_oczko: wyobrazcie sobie że on w pierwszych tyg życia potrafił przybrać w tydzien 450 g :ico_noniewiem: dr pytała czym ja go karmie a on po prostu non stop mnie ssał- stąd te moje -20 kg w 3 miechy po porodzie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 lut 2012, 19:52

Marta26, tylko pozazdrościć :ico_sorki:
Moje biedactwo na początku nie przybierało wcale a wciąż traciła :ico_olaboga:
W wieku 3 miesięcy miała 4900 a urodziła się z wagą 3580g więc mała nie była.
Wszystko mleczko przelatywało przez nią w postaci licznych kupek ze sluzem. Potem dopiero się okazało że jest uczulona na laktozę, białko mleka krowiego i jaja.
A teraz dziewczyna jak się patrzy;)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 lut 2012, 11:17

kurde Asiab wczoraj z nami pisała o tym planowaniu płci a dziś biedna do szpitala się szykuje
o kurde współczuję, idę poczytać w takim razie. Bo zimówki to czytałam wiosennych jakoś nie.
mi kilka dni jakoś ciężko się oddychało
i mi wczoraj coś uciskało że ciężej się oddychało i w szoku byłam bo to przecież za wczesna ciąża na takie objawy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2012, 13:09

Wszystko mleczko przelatywało przez nią w postaci licznych kupek ze sluzem
smyk też mi tak robił i sie skonczyla jak we jednym ze szpitali kazali mi podawać Lacidobaby pół saszetki dziennie :ico_szoking: ale on tył jak szalony.
W ogóle ja mam dziecko które łamie wszelkie normy i reguły bo on miał żółtaczke 3 miesiące i wszystkie dr mi mówiły że powinien być ospały i nie mieć zbyt dużego apetytu a on był żywotny i non stop głodny. Dodam że z anemią jak 150 bo miał hemoglobinę 8.4 w pewnym momencie- groziła mu transfuzja krwi ale uchronił się od niej własnie dzięki temu że był żwawym dzieckiem z apetytem :ico_olaboga: jak sobie przypomnę te pierwsze 3 miechy jego życia to :ico_placzek:

w ogóle to co tak słabiutko z frekwencją tu dziś :ico_nienie:

ja byłam w mieście, odebrałam wypłatke i zaszalałam z jedzonkowymi zakupami. Mam śliwki, winogrona, gruszki, kiwi , jabłka,- to z owoców
na obiad łosoś pieczony w piek. w ziołach prowansalskich z ziemniaczkami i sałata lodową, już pochłonęłam :ico_haha_01:

na deser krówki, jogurt piernikowy- jakaś nowość, zobaczymy czy jadalna.
jak ostatki to ostatki :ico_haha_01:
jak będę narzekała na wagę to mi tego posta przypomnijcie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 lut 2012, 13:23

jak ostatki to ostatki :ico_haha_01:
to zaszalałaś :ico_brawa_01: a ja taka nijaka dzisiaj jestem. Nie wiem czy dziecko żołądek uciska czy co ale tak mało komfortowo się czuję.
bo on miał żółtaczke 3 miesiące i wszystkie dr mi mówiły że powinien być ospały i nie mieć zbyt dużego apetytu a on był żywotny i non stop głodny.
To Tomek też miał długo żółtaczkę z dwa miesiące co najmniej to on był rzeczywiście ospały. W szpitalu kazały budzić na jedzenie bo najchętniej by spał. Ale do tej pory słabo u niego z jedzeniem. Potem miał anemię dostawał żelazo i już bardziej przytył :-)

[ Dodano: 21-02-2012, 12:26 ]
jak jest taka cisza to wkleję wam mojego Tomka jak się zmieniał od porodu do 6 urodzin.

pierwsze zdjęcie
Obrazek Obrazek

roczek
Obrazek

dwa latka
Obrazek Obrazek

trzy latka
Obrazek Obrazek

4 latka
Obrazek Obrazek


5 latek
Obrazek

6 lat
Obrazek

Powiem wam że nie mam pojęcia kiedy to zleciało :ico_olaboga: dzieci tak szybko rosną :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 lut 2012, 14:42

gosia888, slodki szkrab :-) :-) :-)
U mnei od wczoraj potworny bol kregoslupa - i nie wiem dlaczego bo brzuch malutki :ico_noniewiem: Ciezko mi usiedziec.
A tak pozatym to pojawila sie dzisiaj ciemna kreska na brzuszku :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 lut 2012, 15:08

Gosia, słodziutki ten Twój Tomuś :ico_brawa_01:

Madleine, a dużo odpoczywasz? Nie nadwyrężasz kręgosłupa? A może pływanie dobrze by Ci zrobiło?
Ja właśnie robie rozeznanie w swoim mieście bo chce się zapisac na basen i na aquafitnes dla kobiet w ciąży :ico_oczko: A co tam - coś mi się od życia należy :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 lut 2012, 15:11

i nie wiem dlaczego bo brzuch malutki :ico_noniewiem:
ale to nie boli Cię pewnie z obciążenia tylko z tego całego rozchodzenia. Mnie też pobolewa zwłaszcza jak wstaję ale to przez to że teraz bardziej w takiej ciążowej pozycji chodzę brzuch do przodu. A z tym basenem to nie głupi pomysł :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 lut 2012, 15:15

a dużo odpoczywasz? Nie nadwyrężasz kręgosłupa?
Ja wlasnie caly czas odpoczywam i tak sie zastanawiam czy to nie przez to,ze tyle śpie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Bo boli mnei odcinek piersiowy kregoslupa.
Basen to dobry pomysl,chyba tez sie zapisze,chociaz energii brak totalnie :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 lut 2012, 15:28

Bo boli mnei odcinek piersiowy kregoslupa.
to nie mam pojęcia dlaczego akurat ten. Mnie to lędźwiowy pobolewa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość