Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

21 lut 2012, 10:33

eSKa, :ico_brawa_01: dla Kubusia za 2 miesiac
dzwoneczek82, pochwaliłabyś się nowym zdjeciem Patryczka :-) hehe mnie też się zdarzy zasnąć przy nocnym karmieniu :ico_oczko:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

21 lut 2012, 10:52

a wcześniej to co ile sie budził???
z reguły w nocy tak co 3,5 godz a nad ranem zdarzało się że i co godzine
hehe mnie też się zdarzy zasnąć przy nocnym karmieniu
hihi dlatego ja nawet w nocy karmię na siedząco :ico_oczko:
pochwaliłabyś się nowym zdjeciem Patryczka
jestem ZA :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lut 2012, 11:07

hej

Kaja wszystkiego naj :ico_prezent:

eSKa
całuski dla Kubusia , ale ten czas leci :ico_szoking:

dzwoneczek82, moja Lenka też ma takie nocki ,ze co godzinę potrafi cycowa :/ dziś na przykład usnęła o 22 a obudziła się po 2 ale później już po 4 i przed 6 ryk był .

Ale wydaje mi się ,że boli ją gardełko i ma zapchany nosek :ico_placzek: chociaż nic ściągnąć nie mogę :/ muszę ją poobserwować i jak coś to do lekarza pojadę ,z resztą sam mam kaszel Julka ze szkoły przytargała ,niby z daleka się od nas trzymała ,ale przy takim kaszlu ciężko unikną zarazek :ico_placzek:

Beatka ja bym się nie zdecydowała ,chociaż nie w głowie mi kolejne dziecko :ico_nienie: ale może mi się jeszcze w coś uroi :ico_oczko: ja chyba plastry sobie sprawię ew.prezerwatywki będą w pogotowiu :ico_sorki:


nostromo
Filipek cudowny :ico_brawa_01:

Mad. daj znac po wizycie ,mam nadzieję ,że dałaś sobie radę z tym wózeczkiem :ico_oczko:

ach no i dołączam do klubu zdołowanych mamuś :ico_placzek: ja nie wyściubiam nawet nosa z domku ,nie mogę na siebie w lustrze patrze :ico_zly: już bym chciała ,żeby się cieplutko zrobiło i wszystko się poukładało :ico_sorki:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

21 lut 2012, 11:13

:ico_kawa: ??
KajaWszystkiego Najlepszego :ico_buziaczki_big:
Obrazek
eSKa :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Kubusia
Beatka a ja bym chyba się zdecydowała bo wiecej dzieci już nie chcę ale w PL tego nie robią
ja wizytę u ginka mam w następny poniedziałek ale kurcze od ok 2 dni jeszcze krwawię czy to już @?? miała któraś z was tak??

no i stawiam Obrazek za 6 tyg mojej Gwiazdeczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

21 lut 2012, 11:17

eSKa, Borys czasem lubi dłużej cycowac więc nie usmiechalo by mi się siedziec z godzinę i czekac aż zje. Leżąc daje mu cyca w miedzyczasie mnie się zdrzemnie a jak się przebudze to chowam cyca i idę spać dalej :ico_spanko:
Jadzia, a aplikujesz małej przed czyszczeniem wode morską ? Oby Lenka nic nie lapnela od siostry :ico_sorki:

Ogarnęłam mieszkanko i zaraz zabieram się za obiad i

[ Dodano: 21-02-2012, 10:18 ]
margolcia, u mnie od ponad tygodnia jest spokój z plamieniami

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lut 2012, 11:30

Jadzia, a aplikujesz małej przed czyszczeniem wode morską ? Oby Lenka nic nie lapnela od siostry :ico_sorki:
tak u mnie jest dość suche powietrze i często jej przepłukuje nosek, teraz właśnie niby śpi ,ale chrząka co chwilka i jakoś dziwnie przełyka ślinkę :ico_noniewiem:

margolcia, :ico_brawa_01: za szósteczkę Amelki

co do krwawienia miałam tak przy Julci równe 6tyg i znów krwawiłam to już niby była @ gin tak powiedział
ja już nie krwawię ,ale mam dziwną wydzielinę koloru zółtego i czasem z różowym odcieniem i z dość nieprzyjemnym zapachem,martwię się troszkę tym smrodkiem a wizytę ma dopiero 19 marca :/

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

21 lut 2012, 12:14

Zreszta ja w ogole długo krwawiłam, po obu porodach, ponoc to ma zwiazek ze słaba krzepliwoscia jakos mi tak lekarka mówiła.
to może i ja tak mam?? :ico_noniewiem:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

21 lut 2012, 13:22

Dzień dobry:)

U mnie tez szaro i smutno za oknem...choc 12 stopni na termometrze...ale wieje dosc mocno...dzisiaj chyba spacerek sobie odpuscimy, boli mnie gardlo, kaszle, a pracy do szkoly tyle, ze az strach chorowac...

usiluje Haniutke uczyc juz stalego porzadku ale cos nam nie wychodzi...moze jeszcze za malutka, choc pamietam, ze filip wlasnie po 6 tygodniu zalapal...no nic, bede próbowala dalej...

jesli chodzi o plamienia to ja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: juz mam czysciutko i mam nadzieje, ze sie to nie zmieni...w czwartek mam umówiona wizyte u lekarza, ma mi zrobic cytologie i porozmawiamy wlasnie o spiralce...

Beatka, ty pytalas ile godzin opiekunka bedzie zostawac z dziecmi...no wiec 4 godziny we wtorek po wieczorem i dwie godziny w czwartek...to wtedy kiedy mój maz w pracy jest a ja w szkole...wczoraj pogadalysmy i juz dzdsiaj bedzie miala swój pierwszy raz:)))
a jesli chodzi o antykoncepcje, to wiesz, nie ma metody w 100% bepiecznej, no poza celibatem:))) zawsze istnieje ryzyko...
eSKa, Borys czasem lubi dłużej cycowac więc nie usmiechalo by mi się siedziec z godzinę i czekac aż zje. Leżąc daje mu cyca w miedzyczasie mnie się zdrzemnie a jak się przebudze to chowam cyca i idę spać dalej :ico_spanko:
ja tak robilam na poczatku ale zdarzylo sie pare razy poddusic Mala moim ogromnym biustem i teraz zawsze karmie na siedzaco...w ogóle zawsze jak karmie to musze lekko uciskac piers palcem zeby HAnia mogla oddychac , bo inaczej piers przyslani jej nosek i sie dusi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Jesli o nocne pobudki idzie to mam wrażenie - nie zapeszajac - że coraz dłuzsze przerwy sobie Lila robi.
to wielkie brawa!!!! u nas tez juz odrobine lepiej, widze, ze katarek ustepuje i juz tak czesto jej w nocy nie przeszkadza..i potrafi tak 3-4 godziny pospac....
jedyny problem jaki mam od kilku dni, to to, ze wydaje mi sie ze mam mniej pokarmu albo jakis kryzys laktacyjny bo Mala potrafi lezec godzinami na cycu i ciagle wydaje sie byc glodna..ale kiedy wczoraj podalam jej butle z mieszanka to wypila tylko 30 ml...

Kaja-wszystkiego najlepszego!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ja musze sie zabrac za jakąś prace...udalo mi sie uspic Mala, teraz ide poczytac troche notatki do szkoly....ble...nie chce mi się...
dziewczyny, Wy pijecie kawe????bo ja mam takie mieszane doswiadczenia...kiedys bylam z kolezanka na kawie w kawiarence i wypilam cappuccino i wszystko bylo ok, a niedawno wypilam w domu kubek maxwell house i Mala ewidentnie to odczula...kupilam sobie saszetki nescafe cappuccino ale nie daja mi takiego kopa jakiego bym potrzebowala po niedospanej nocce :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 13:25 przez martam21, łącznie zmieniany 1 raz.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 lut 2012, 13:23

Cześć dziewczynki,
My już po wizytce u lekarza. Dostałyśmy skierowanie na bioderka, zapisałam mała i dopiero na 29 marca idziemy. Waży 4100g czyli przybrała :ico_brawa_01: od ostatniej wizyty która była 2 dni po wyjściu ze szpitala ważyła 3700g :ico_brawa_01:

Na ten brak kupeczki mam podać jej pół czopka glicerynowego i zobaczymy czy ją odetka.

Z wózkiem sobie poradziłam, nie było źle. Tak jakby swój rower znosiła, a kiedyś z 4 piętra musiałam znosić i dawałam rady :ico_haha_02: Pogoda cudowna ! Ładnie słonko przygrzewało, ale jak wracałyśmy to brzydki wiaterek się zaczął.
Od razu lepiej jak się dotleniłam i jakaś w ogóle taka usatysfakcjonowana jestem :-)
Martysia śpi po spacerze w gondoli już ponad 1h... tylko ją porozpinałam ;-)

Po skończonych 6 tygodniach mamy stawić się na szczepienie. No i nie wiem co robić... Bo lekarka powiedziała że szczepionka z jednym wkłuciem kosztuje 195zł ! I trzeba 3 razy ją dać w pierwszym roku życia dziecka, a potem po skończonych 18 miesiącach czwarty raz.
Myślałam że są jeszcze jakieś inne te płatne... poradźcie coś kobietki :ico_sorki:

:ico_brawa_01: za 2 miesiączki Kubulka i 6 tygodni Amelci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

21 lut 2012, 14:05

Witam was dziewczyny my w końcu w domu i mam już dosyć ,co prawda wróciliśmy wczoraj po 19:00 ale nie miałam już siły :ico_sorki:
malutka jest cudowna ,najukochańsza na świecie :ico_haha_01:
Jak wychodziliśmy to Panie z intensywnej aż płakały że ich księżniczka już idzie i dały jej prezenciki ,a tatuś jest tak w niej zakochany że w szoku jestem z niego zawsze był śpioch a teraz w nocy mała tylko zapłacze to pierwszy przy niej jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poród to dla mnie horror po którym byłam w kiepskim stanie psychicznym ,ale ważne że żyje i malutka jest zdrowa i teraz tylko muszę oo tym horrorze zapomnieć i będzie super :ico_oczko:
a i oczywiście stawiam za tydzień mojej królewny :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość