Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

23 lut 2012, 20:00

No właśnie Gosia coś sztucznie wygląda :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

23 lut 2012, 20:20

jestem przelotem, zaraz juniora kładę
Gosia- a to może za dużo tego seksiku jednak było co??? :ico_nienie: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: a serio to dobrze że już leki masz i od soboty antybiot zapodasz :ico_sorki:
ja nie mam fb :ico_noniewiem:
jutro powysyłam wam nr tel ,w razie draki jedna ma :ico_oczko:
ja z kąpieli zrezygnowałam całkiem bo to właśnie też infekcjom sprzyja że już nie wspomnne że ja w takiej temp się kąpię że bym miałam w brzuchu chyba ugotowaną Agatkę. Ostatnio po prysznicu we wrzątku zastanawiałam się czy jej nie ugotowałam. Ale jak leję chłodniejszą wodę to się z zimna trzęsę- tak mi się w ciąży porobiło.

Mój syn jak zwykle dał czadu- przyszło znajome małżenstwo na kawkę , wypili a mały zgasił światło i mówi że teraz idziemy do sypialni :ico_szoking: kolega pyta co tam będziemy robić a on "poleżymy sobie". nie musze wam mówić że przeżyłam moment grozy co też to moje dziecko zaproponuje :ico_haha_01: chociaż nigdy nas nie "nakrył ":ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 lut 2012, 20:37

Marta26, wesolutko masz z tym synkiem :ico_haha_01:
ja nie mam fb
Kochana...minuta i już będziesz miała :-D Wystarczy sie szybko zarejestrować :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

23 lut 2012, 20:50

Dziewczyny, może rzeczywiście macie rację z tym przepajaniam w nocy :ico_noniewiem: Muszę spróbować - chociażby ze względu na ząbki :ico_oczko:

A swoją drogą z kąpielami uważajcie - ja na czas ciąży zrezygnowałam bo lubię bardzo gorące, a mój gin twierdzi że bezpieczna temperatura wody dla Maleństwa to nie więcej niż 37C

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 lut 2012, 20:59

bezpieczna temperatura wody dla Maleństwa to nie więcej niż 37C
Brrr...chyba bym zamarzła :ico_szoking:

Ja w wannie nie leżę tylko dlatego że nie mam czasu :ico_szoking: Tylko szybki prysznic mi pozostał.
Ale jak jeszcze nie miałam Jolki to lubiłam poleżakować w gorącej wodzie.
A w ciąży zaawansowanej jak uwielbiałam...wieloryb w kapieli czuje się najlepiej :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 lut 2012, 21:15

lekarz przpiesał mi dhupalac
a to na receptę jest? Co prawda ja nie mam zaparć. Znaczy ja nigdy nie latałam codziennie do toalety no i w ciąży nie pogorszyło się ale idealnie to ja nie mam.
Tylko gosia888 jakas drewniana, co nie? :ico_haha_01:
haha chyba dodam sobie jakieś zdjęcie.
Gosia- a to może za dużo tego seksiku jednak było co???
no właśnie zakaz przynajmniej na 5 dni :-D
"poleżymy sobie"
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no ładnie haha.
Brrr...chyba bym zamarzła :ico_szoking:
ja też bym zamarzła ja jestem straszny zmarźluch i uwielbiam gorącą wodę :ico_sorki:

[ Dodano: 23-02-2012, 20:27 ]
Dziewczyny co można stosować na katar w ciąży? Mam strasznie zapchany nie da się wysmarkać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

23 lut 2012, 21:30

Gosia duphalac nie na receptę to zwykłą laktuloza czyli słodki jak nie wiem co syropek do poruszania jelitami... i jak go biorę to przeijam herbatą z cytryną bo wczoraj to nie właściwą droga wyszło tak mnie zasłodziło... ja nie wiem jak tą glukozę wypiję :ico_chory:

a wiecie my mamy celibat od zajscia w ciąże... to znaczy ja to jak bym się dorwała to rozszarpała bym chłopa mego :ico_wstydzioch:
ale on coś chyba się boi... ale mówiłam mu że bez obrazy ale nie śięgniesz do dzidziusia :ico_nienie: no ale narazie cisza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 23-02-2012, 20:31 ]
Dziewczyny co można stosować na katar w ciąży? Mam strasznie zapchany nie da się wysmarkać :ico_placzek:
Prenalen syrop i herbatka z sokiem malinowym lub miodem i cytryną a dla bardziej wytrzymałych mleko z czosnkiem i miodem :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 lut 2012, 21:53

Prenalen syrop i herbatka z sokiem malinowym lub miodem i cytryną a dla bardziej wytrzymałych mleko z czosnkiem i miodem :-D
a to nie jest tylko na przeziębienie? Bo mnie katar bardziej męczy a nie czuje się słabo przeziębieniowo. Ten prenalen ostatnio wypiłam cały bardzo dobry był :ico_sorki:

[ Dodano: 23-02-2012, 20:53 ]
Gosia duphalac nie na receptę to zwykłą laktuloza
czyli coś takiego jak lactulose co Tomkowi dawałam.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 lut 2012, 22:40

Dziewczyny co można stosować na katar w ciąży? Mam strasznie zapchany nie da się wysmarkać
Znam ten ból... ja co chwile mam zatoki zawalone. Ostatnio pomogły mi homeopatyczne tabletki do ssania Coryzalia.
Muszę znów je kupić bo też od wczoraj mnie męczy :ico_zly:
I do tego boli coś w prawym boku :ico_zly:
a wiecie my mamy celibat od zajscia w ciąże
Znam takich facetów...boją się że krzywde dziecku zrobią :ico_oczko:
Szkoda że mój tak nie ma. Móglby bo moje libido poszło na dłuuuugi spacer razem z libido Marty :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 lut 2012, 22:45

mierzyłam się w brzuchu 95cm to Aniula rzeczywiście masz spory brzuszek jak Ty niewysoka jesteś. Wklej zdjęcie :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość