Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lut 2012, 21:13

Aniu, gratulacje dla brata.
dzięki w jego imieniu :ico_oczko:
:ico_haha_01: no to Ci powiem, że to frajda dla maluchów-ja podobno wymazałam sobie całą buzię ale nie sikami-fuj, jaka okropna maseczka, blee :ico_oczko:
no frajda to wiem,choć nie rozumiem dlaczego :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no ale ty to wybitna byłaś :ico_smiechbig:
juz Cie odnalazlam
a ja muszę zaraz poszukać :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lut 2012, 21:36

no frajda to wiem,choć nie rozumiem dlaczego :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ja też nie rozumiem :ico_noniewiem: może dlatego, że to coś innego. Mateusz jak zrobił pierwszy raz to zajrzał tylko i skrzywił nos ten mój mały pedancik i go więcej nie ciągnie do zaglądania.
no ale ty to wybitna byłaś :ico_smiechbig:
Dziękuję za słowa uznania g;) Dzieci mają czasem dziwne pomysły :diabel2:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 lut 2012, 22:03

a podobno wymazałam sobie całą buzię ale nie sikami-fuj, jaka okropna maseczka, blee :ico_oczko:
ehhehe niezle :-D
skrzywił nos ten mój mały pedancik i
heh, moj mlody to tez pedancik, nigdy nic z podlogi do buzi nie wlozyl, jak ma czyms sie pobrudzic przy jedzeniu (czyt.paczkiem) to nie zje, albo nabije go na widelec i obgryza :ico_oczko:
a Tolka to zupelnie inaczej, wszystko laduje w buzi :ico_olaboga:
ostatnio mlody mnie wola i mowi, mamusiu, Tosia przed chwila zjadla z podlogi kawalek mojej babeczki co mi wypadla z dziobka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 lut 2012, 22:13

witam się wieczorową porą :-D

ja też gram, ale w uciekającego zbójnika :ico_oczko: mój mąż też się wciągnął i jak tylko wrócił, zjadł obiad i komputer :ico_oczko:

Serek philadelfia o ile dobrze kojarzę, to coś takiego jak koluś czy inne serki kanapkowe, ale nie tak puszysty jak almette. Ja nigdy nie jadłam i nie piekłam ciasta marchewkowego, więc dajcie znać czy dobre :ico_oczko:

Koroneczka bardzo ładny avatarek :ico_brawa_01:

Ania gratulacje dla brata :-D kuzyn mojego męża (on 20, ona 21) już wie, że będzie miał synka, więc ubranka po Krzysiu akurat im się przydadzą, daliśmy im już jakiś czas temu jak nie znali jeszcze płci, też nie są w łatwej sytuacji, tyle że oni starali się o to dziecko :ico_noniewiem:

Murchinson ładna agentka z Ciebie była :ico_haha_01:

NOWA położna środowiskowa przychodzi po porodzie, a później pielęgniarka środowiskowa. U mnie była już trzy razy i mówiła ostatnio, że wg nowych zaleceń do drugiego roku życia ma przychodzić.

dziękuję za komplementy w imieniu Krzysia :-D

[ Dodano: 24-02-2012, 21:14 ]
moj mlody to tez pedancik, nigdy nic z podlogi do buzi nie wlozyl
to zupełnie inaczej niż u nas, Krzysiu lubi sobie pogryźć dywan, albo laczki jak nikt nie widzi :ico_haha_01:

[ Dodano: 24-02-2012, 21:15 ]
Tosia przed chwila zjadla z podlogi kawalek mojej babeczki co mi wypadla z dziobka :-D :-D :-D
jak brat nie chciał się podzielić, to chociaż z podłogi sobie skubnęła :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 lut 2012, 22:25

Witam sie :ico_haha_01:

Aniu gratulacje bedziesz ciotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja nie gram w zadne gry na fb ani na naszej klasie, wiem ze sa wciagajace, zreszta nie cierpie jak wysyłąja mi zaproszenia do grania.

Koroneczko śliczny avatarek :-D

Nova ja tez nie moge małego na chwile zostawic, ciagle za mna chodzi i wisi na nodze. Nawet jak jest Filip to mały zalicza upadki, bo wszedzie go pełno.

Murchinson super ze mozesz wyspac sie w nocy, u nas nie ma szans, pobudki sa nawet co godzine, zeby ida jeden za drugim teraz mamy 6 i ciagly płacz jest, zreszta itak jak nie zeby to inna choroba wiec nie ma szans na spanie.

Drzemki w dzien tak po godzince ok 11 i 15 ale zdarza sie coraz czesciej ze idzie tylko raz spac taki koło 12.30 no i wtedy nawet 2 godziny pospi.

markotka, tez nigdy nie piekłam marchewkowego ciasta, ale słyszałam ze jest dobre, no zreszta ja nie lubie piec, robi to tyko na urodziny, czy na jakas wazna okazje, wole zajmowac sie gotowaniem to uwielbiam :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lut 2012, 23:11

heh, moj mlody to tez pedancik, nigdy nic z podlogi do buzi nie wlozyl, jak ma czyms sie pobrudzic przy jedzeniu (czyt.paczkiem) to nie zje, albo nabije go na widelec i obgryza :ico_oczko:

Ooo, to lutowe forumowe chłopaki chyba wszystkie tak mają ;-) Pytam się mojego siostrzeńca "czemu nie chcesz malować farbkami?" albo "Porysujemy może razem kredkami? a ten "no coś Ty ciociu przecież się ubrudzę". Jak ma wymazane ręce to od razu biegnie do łazienki i myje. W przedszkolu ma 2 koleżanki, które za niego robiły jak to sam określił "brudne rysunki".
Mateusz to oprócz smrodku nie znosi jak coś mu się po brodzie leje, ma umazane ręce (najczęściej bananem albo tłuste od jedzenia bo lubi w nie wsadzić paluszki i rzucać na podłogę)-podnosi i mi pokazuje że brudne i jak miał brudną pieluszkę (bo teraz tylko do nocnika robi).
albo laczki jak nikt nie widzi :ico_haha_01:
Mateusz próbuje ciapów D, ten mówi nie wolno a młody się chichra i znowu próbuje do buzi, no ale nigdy mu się nie udało. Dywanu i z dywanu nic nie je, za to książeczki i gazetki reklamowe uwielbia czytać (czytaj "zjadać').
Tosia przed chwila zjadla z podlogi kawalek mojej babeczki co mi wypadla z dziobka :-D :-D :-D
jak brat nie chciał się podzielić, to chociaż z podłogi sobie skubnęła :-D
To samo sobie pomyślałam-Marcel nie poczęstował to bidulka znalazł inny sposób.
Wiola, mały jak zaśnie to śpi w nocy ale dziś znowu z zaśnięciem cyrki-płacz bo zęby dokuczają szczególnie wieczorem.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 lut 2012, 12:11

czesc
jak brat nie chciał się podzielić, to chociaż z podłogi sobie skubnęła :-D
o nie nie, brat by jej wszystko dal, tylko mama nie pozwala :ico_oczko:
Ooo, to lutowe forumowe chłopaki chyba wszystkie tak mają
:-D :-D :-D
ateusz próbuje ciapów D
Tilka lubi Marcela buty basenowe - gumowe :ico_oczko:
a zjedzone gazety znajdyjemy potem w kupie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

25 lut 2012, 13:10

Witajcie :-)

Koroneczka śliczny awek:-)

tak czytałam wasze rozprawianie o grach na FB :ico_haha_01: ja mam gierkę która mnie totalnie wciągnęła :ico_haha_01: Robot unicorn attack evolution muzyka wspaniała :ico_haha_01: biegasz sobie jednorożcem :ico_smiechbig:

Co do spania nocnego to zmieniłam metodę :-) Igor usypia na rękach albo w wózku w krórym zazwyczaj zostawał na noc bo łóżeczko w dupcie kole więc teraz jak śpi przenoszę go do siebie do łóżka (niema K to od razu więcej miejsca) :ico_haha_01: i mały naprawdę mniej się budzi a jak nawet chce się napić to butelkę mam obok daje mu i śpi dalej przez co nie muszę wstawać i o wiele lepiej się wysypiam...
A jak już mowa o moim ciągłym zmęczeniu o którym tyle pisałam to odkryłam przyczynę po badaniu krwi... mam bardzo dużą niedoczynność tarczycy co wiele wyjaśnia

Zrypałam misję z maturą (piszę w maju) wpisałam na dodatkowe przedmioty wos historię i biologię a teraz dopiero zauważyłam że kierunek studiów który mi odpowiada wymaga też chemii :ico_zly: :506: i będę musiała zmienić plany... trudno

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać... polecam wam tą gierkę na FB głupawa ale zajęcie jest w wolnym czasie...

A i ostatnio otkryłam feministyczne pismo dla matek pod tytułem "Bachor" dostępne w necie może nie zgadzam się całkiem z jego treścią ale ubaw po pachy :ico_haha_01:
Słyszałyście o tym??? Jak któraś była by zainteresowana to znajdziecie albo podam wam stronkę :ico_haha_01: bardzo pocieszające :ico_haha_01:

A no i zapomniała bym Markotka Krzysio śliczny zmienił się ogromnie

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lut 2012, 14:53

Cześć kochane!

Ja moje chłopaki wygoniłam z domu, pojechali do brata K i na spacer- 3 godziny ich nie będzie :ico_brawa_01: więc na spokojnie posprzątam i ugotuje obiad, ciasto marchewkowe siedzi już w piecu. Zrobiłam je z tego innego przepisu- odnośnik przepis II, bo nie kupiłam ananasów w końcu, zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_oczko:

Mój Maksiol podobnie jak Krzyś uwielbie jeść papcie, jak się tylko do nich dorwie, krzesło podgryza, dywanów na szczęście nie mam. Gazety też je i uwielbia je rozdzierać- spokój na 10 minut ale ileż sprzątania :ico_sorki: Pedantem nie jest :ico_haha_01: uwielbia się mazać czymkolwiek co znajdzie hehe, ale brudnej pieluszki też nie lubi, na szczęście czuć na kilometr, że jest kupa i natychmiast jest usuwana :ico_sorki:

Wiola, Maksio od 2 dni jak Twój Dawidek wszędzie za mną łazi, nie może mnie spuścić z wzroku bo ryk, jak idę do łazienki ryk, stoję w kuchni to wspina mi się po nodze :ico_olaboga: nie wiem co mu się stało! Może mnie zastąpić jedynie dziadek Jacek- wtedy ja mogę nie istnieć :ico_haha_01: Nic zrobić przez niego nie mogę :ico_sorki:
bardzo ładny avatarek :ico_brawa_01:
śliczny avatarek :-D
Dziękuję! :ico_wstydzioch:

Murchinson, hihi to sobie błotną maseczkę zrobiłaś :ico_haha_01: :ico_haha_01: Maksio też byłby do tego zdolny, bo jak zrobi kupe w nocnik zaraz łapki tam lądują ehh

A moja bratowa wczoraj była u lekarza, macica bardzo napięta, w każdej chwili pęcherz może pęknąć :ico_sorki: czekamy :ico_brawa_01: nadal nie znamy płci drugiej dzidzi- może jednak będę miała chrześniaczkę, trzymajcie kciuki :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lut 2012, 15:40

Hej,
my po zakupach i obiedzie. Nic mi się nie chce a jeszcze dziś konwersacje.
Mariola a na jakie studia się wybierasz, że jeszcze chemia potrzebna razem z wos i historią bo to dziwne połączenie? A z niedoczynnością nie ma żartów, znajdź u siebie dobrego endo i dobrze byłoby zrobić usg tarczycy. A duże masz odchylenia od normy? Powiem Ci, że jak muszę odstawić tabletki to brak hormonu odczuwam bardzo szybko a po m-cu to prawie się słaniam i telepię się z zimna. O tym piśmie nie słyszałam.

Koroneczka to bratowa ma termin na dniach, tak? Trzymam &&&&.

A słyszałyście o tej kobiecie z Wrocławia? Była w ciąży 3-trojaczej. W 21 tc urodziła 1 dziecko ale zmarło. Dalszy poród udało się zatrzymać ale ona musiała leżeć w takiej pozycji, że głowa była pochylona do przodu i niżej niż nogi. Po 75 dniach leżenia na specjalnym łóżku urodziła pozostałą 2 dzieci-oba maluchy zdrowe.

Co do gier-mnie nigdy to nie wciągało, nie lubię nawet specjalnie i szkoda mi na to czasu, wolę inne rozrywki.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość