magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 lut 2012, 22:47

My meldujemy się z kolejnym ząbkiem,więc mamy już 6
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
taki gdzieś ok 0,5 cm,a drugi mniejszy
no ja taki tez mam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 26-02-2012, 12:46 ]
witam z :ico_kawa:

u nas słoneczko swieci pieknie
Filipo spi a ja mam chwilke czasu na komputerek
miłej niedzieli

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lut 2012, 23:30

kurde Gabriel taki chprutenki, ja juz nie wyrabiam z tym jego chorowaniem, od 3 dni ma goraczke, dzisiaj od 16tej to mimo syropu i czopka mu ponizej 38 prawie nie schodzi, jutro z rana do lekarza- a dopiero bylismy w piatek, to nas odeslal z niczym doslownie i 30e zgarnal...

Polka usnela mi jakos 19.45, a 15 minut pozniej sie obudzila :ico_sorki: i do 22giej tu brykala sobie, co smieszne to ciagle na nozkach chodzila, zamiast na czworaka, zeby nam radoche zrobic, widac wyczula, ze jej nie wygodnimy spac dzieki temu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

27 lut 2012, 10:31

hej brawa za wszystkie skonczone miesiace i nowe ząbki Blanka ma juz 8 ząbklow 4 do góry i 4 na dole i nowe idą bo strasznie wszystko do buzi pakuje i sie denerwuje przy tym
no i z 10kg tez juz wazy ubranka na 80 jej zakładam
roczek w omu bedziemy robic tak jak chrzciny i tez koło 20 osób bedzie ;))
dzis ide sobie cos kupic na chrzciny do siostry choc nie za bardzo na to mam ale juz tak dawno sobie nic nie kupiłam a chce sie dobrze czuć ;/
zdrówka dla Gabcia ach te choróbska niech juz bedzie ciepło ...
Tabogucka powodzenia na rozmowach oby sie udało cos załapac ja na te 12 godz sie nie zgodziłam czasem załuje bo kasy brak na 8 od razu bym sie zgodziła al epuki co nie ma takiej oferty musze poszukac moze gdzie indziej
jutro dziadek wraca ze szpitala az sie boje go zobaczyc podobno żywy trup ;/ oby wrocił do siebie lampy mu przerwali bo organizm był za bardzo wykonczony gardło go tak bolało ze nie mogł jesc i nikomu nie powiedział bo bał sie tej rurki załozyc i przez 2 tyg nic nie jedł ehh i tak schudł co to choroba robi z człowiekiem :ico_olaboga: teraz ma tą rurkę podłoczoną w brzuchu do żołądka i strzykawką bedzie go trzeba karmic ...
Blanka nauczyła sie pokazywac paluszkiem jak sie jej pytam gdzie jest lampa czy baja i pokazuje na telewizor i papa ładnie robi nie nie jak jej sie cos nie podoba a złosnica jest czasem jak nie wiem ;)) i chodzi przy meblach otwiera wszystkie szafki i szuflady i podskakuje jak leci piosenka ;))

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

27 lut 2012, 14:11

Hej dziewczyny :-)

Ja się nie odzywam,no w ogóle czasu nie mam na komputer :ico_noniewiem:
Martynka ciągle chora od prawie dwóch tygodni :ico_olaboga: :ico_placzek: poszło jej na oskrzela i musieliśmy zwiększyć dawkę antybiotyku, jednak nadal kaszle :ico_noniewiem:
Jutro popołudniu idę z nią do kontroli i mam nadzieję,że jest lepiej.
A rano jadę z Karolinką do dentysty, więc pewnie do 15 nam zejdzie, później do kontroli z Martysią, w czwartek znów z Karolcią na usg brzucha,a w następny wtorek z Martynką do ortopedy... oszaleć można z tymi ciągłymi wizytami u lekarzy :ico_olaboga:
A na dodatek za wszystkie wizyty trzeba płacić i dojeżdżać 40 km w jedną stronę :ico_olaboga:
W przyszłym tygodniu postaram się poprawić i zaglądać częściej :ico_sorki:
Martyś ciągle wisi mi na rękach, więc same wiecie jak to jest :ico_noniewiem:

17 marca roczek i 5 urodziny Karolci będziemy robić w domu. Zapowiada się 15 osób + 5 dzieci :ico_szoking: :ico_olaboga: Mam nadzieję,że jakoś damy radę :ico_oczko:

Fintifluszka, dużo zdrówka dla Gabcia !!! Może to trzydniówka albo ospa skoro temp nie schodzi ??

patrycjaaa, nieźle Blaneczka rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niej :-D

Miłego dnia dziewczyny :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 lut 2012, 14:48

Gwona napisał/a:
My meldujemy się z kolejnym ząbkiem,więc mamy już 6
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
4 do góry i 4 na dole
sporo :ico_szoking: :ico_szoking: u nas widac dolne dwojki, ale cos sie przebic nie chca...
a złosnica jest czasem jak nie wiem ;)) i chodzi przy meblach otwiera wszystkie szafki i szuflady i podskakuje jak leci piosenka ;))
u nas tez... a najlepiej to w kwiatkach grzebc, garnki wyciagac z szafki
Aniaaa, zdrowka dla Twoich dziewczynek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u Was tez taka masakra z ubieraniem i przebieraniem pampersa?? mala sie wywija we wszystkie strony, ucieka mi n czworaka. Jak mam jej cokolwiek ubrac to macha rekami, a czapke zdejmuje z glowy :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

28 lut 2012, 00:16

Witam na chwilkę
Ja musialam dzis papierkowe sprawy załatwić tzn Urzad skarbowy i takie tam i
dzis mam ogólnie zły dzien ,jak popatrzyłam na kolezanki córcie tą 7 kilową to wiecie jakoś tak zle się czuję z tym dziś nie zazdroszcze jej takiej duzej córci ale mój wazy tyle samo a chudzina straszna i tak mi przykro jest bardzo ze on taki chudzinek jest a inni maja za duzo cialka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

i tak mi sie nawet dzis nic pisac nie chce

wybaczcie :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

28 lut 2012, 11:14

hej, ale mam do doczytania :ico_olaboga:

u nas wszystko w porządku, Miki już prawie chodzi, robi 2 kroczki i woli na czworaka przejść, ew. się podtrzymuje jedną ręką np. stołu i śmiga.. Ząbki idą, idą jak zwykle strasznie długo, ale na szczęście Miki przesypia już całe nocki, budzi się ok. 2 na herbatkę, potem po 5 na mleko i wstaje sobie ok. 7, także można sobie pospać :D ja chora już 3 tydzień.. najpierw mnie zatoki wzięły, potem gardło a teraz ucho :/ no i dziwny okres mam znowu , jak leżę to nic nie leci a jak wstanę to aż chlusta :/ pochlusta i normalnie jest.. :ico_noniewiem:

Mój M. dalej żadnej wypłaty nie przyniósł, pieniędzy nam brakuje strasznie, pożyczamy, rodzice pomagają, ale M. nerwowy, strasznie go to dołuje że nie może rodziny utrzymać...

Wgl.. moja teściowa znowu jazdę robi, bo oni na całe święta mieli wyjechać, jak powiedziałam, że roczek mikiego wypada w pierwszy dzień świąt to oni zostają tylko na ten jeden dzień. No to mówię,że zapraszamy na świąteczny obiad, a ona na mnie z ry.em że u nich tradycja to śniadanie, i ona sobie nie wyobraża inaczej, i ona zaprasza wszystkich do siebie (łącznie z moimi rodzicami)... Myślałam że jej coś na twarzy rozwalę.. oczywiście ja upieram się przy swoim, tym razem nie dam się na nic namówić.. no bo chyba mogę własnemu dziecku wyprawić urodzinki, i to pierwsze?! :/ :ico_zly:

sorki, zawsze mnie ponosi jak o niej myślę.. chciałam mieć dobre stosunki ale chyba nie da rady :/

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wszystkie postępy i ząbki, będę próbowała Was doczytać jak miki pozwoli :ico_sorki:

to Was doczytałam, Miki się obudził.. choć zwykle śpi do 12 :/ grrr... miłego dnia życzę :*

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 lut 2012, 12:18

hej dziewczyny!!!
a co tu tak cicho się zrobił,ejjjjjjj :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie ładnie,
wracać tu ale już :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas znowu śnieg zaczoła padać
a już myślałam że wiosna będzie
jutro może uda nam się na narty wyskoczyć
Paulinka wczoraj zasneła i przebudziła się zaraz bo ząbki jej nowe idą i płakała
dałam nurofen i spała do rana
a mojej szwagierki mała która ma 14 mc ma zapalenie stawu biodrowego
bidusia kuleje i musi leżeć ale jak tu takie dziecko utrzymac w bezruchu
wczoraj tak myślałam o tym roczku
i beda tylko chrzestni i dziadki
w sumie bedzie10 osób dorosłych i 3 dzieci
i torta upiecze mi chrzestna,ja ciasto jakieś zrobie
i zamówie catering który mnie wyniesie gdzieś ok 350 -400 zł

dostaliśmy pchacza,mała fajnie zasuwa tylko u nas mało miejsca i nie ma bardzo gdzie

Inuno, fajnie że mały w końcu lepiej śpi i zdrówka życzę ,a teściowa szkoda gadać :ico_zly:
magda1614, powinnaś wyluzowac,czy Filipkowi że jest chudziutki to w czymś ujmuje i przeszkadza???pewnie nie,ciesz śię że maluch zdrowy wesoły i pogodny i nie zamartwiaj się tak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana, u nas jest to samo,muszę jej coś do łapki dać żeby się zajeła :ico_sorki:
Aniaaa, zdróweńka dla was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 lut 2012, 15:09

a mojej szwagierki mała która ma 14 mc ma zapalenie stawu biodrowego
ojejciu, zdrowka dla corki szwagierki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Inuno, ehh.. tesciowe niestety lubia miec wlasne zdanie... :ico_noniewiem:

a mnie znowu moja mama zaskoczyla :ico_szoking:
ale zaczne od poczatku.... roczek Marceliny wyprawiamy w kwietniu w Polsce, w knajpce na wiosce... no i postanowilam zaprosic wszystkie ciotki, bo 2 lata nas juz w PL nie bylo i nikt Marceliny nie widzial. Wczoraj poczta powysylalam zaproszenia.
Wydawalo mi sie logiczne, ze skoro mieszkamy w Niemczech i mala tutaj sie urodzila to zaproszenia wysylam po niemiecku i takie wyslalam. Dzisiaj mowie o tym mamie, a ona do mnie, ze "wielka niemka jestem, 3 lata w Niemczech i zaproszenia po niemiecku" :ico_szoking:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

28 lut 2012, 16:26

zaproszenia wysylam po niemiecku
wiesz co nie obraż się ale ja tez chyba bym wolała po polsku dostac takie zaproszenie będąc babcią :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość