Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 lut 2012, 12:34

witam,

od rana byłam z Izą u lekarza i jest dobrze, :ico_brawa_01: dziś ostatni dzień antybiotyk, jeden syrop mam jeszcze ze 3 dni dawać i kropelki na oczka do tych 10 dni :ico_sorki: jutro jak będzie ładnie możemy iść w końcu na spacer :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas nocki są od jakiegoś czasu do niczego :ico_placzek: jak zaśnie koło 19 to coś koło 12 budzi się na jedzenia i później co 2 godziny po czym nie może zasnąć bo za dużo tego jedzenia :ico_placzek: i lekarka dała syrop mam 3 razy dziennie dawać przed albo w trakcie jedzenia i am to pomóc na perystaltykę jelit :ico_sorki: i ma to pomóc że w nocy zje raz lub 2 więcej i będzie spała no zobaczymy bo ja już wymiękam c noc po 3 godziny nie śpię tylko siedzę koło łóżeczka :ico_placzek:
dziś też na 16 do dietetyczki :ico_sorki:
bo oczywiście dostałam @.
współczuję :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 lut 2012, 12:39

byłam z Izą u lekarza i jest dobrze
No to fajnie i oby już tyle chorowania .
ja już wymiękam c noc po 3 godziny nie śpię tylko siedzę koło łóżeczka
Współczuję
dziś też na 16 do dietetyczki :ico_sorki:
Napisz co tam po wizycie .

Ja z siostra piję kawkę , wcinamy owoce i buszujemy na allegro.Mała ma drzemkę

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lut 2012, 12:39

kwiatunio, super ze już zdrowa, a na jelitka warto podawać probiotyki pomimo zakończenia antybiotyku, ja dawałam dłuzej o tydzień dwa :ico_noniewiem:
a kiedyś mi koleżanka polecała zawiesine na trawienie :ico_noniewiem: Lakcid chyba :ico_noniewiem: nie wiem bo nie kupiłam :ico_noniewiem: ale podobno działa :ico_sorki:

[ Dodano: 27-02-2012, 11:40 ]
szkieletorek, jak malutka? moze ząbki jej idą? widzisz cos w buźce?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 lut 2012, 12:41

Wpadłam się pochwalić, że kupiliśmy małemu nocniczek i od dziś zaczynamy naukę robienia kupki do nocniczka :ico_brawa_01:
czego ty jeszcze nie wymyslisz :ico_noniewiem: ech, powodzenia, szkoda tylko dziecka.... :ico_noniewiem:
po co tak wcześnie? przecież jak nie rozumie po co nocnik to ci nie powie ze chce, jak bedziesz co 15 minut sadzała i przez przypadek zrobi siku (bo na pewno nie swiadomie) to wtedy bedziesz sie chwalic ze zdolny bo taki mały a już sika do nocnika?
:ico_noniewiem: tak to każde dziecko umie
to naucz się czytać i zejdź ze mnie w końcu bo ciągle o coś się czepiasz. Napisałam wcześniej, że nauczę go robić kupkę nie siku, kupkę robi raz dziennie i wiem dokładnie kiedy, potrafię wyczuć ten moment, więc nie ma potrzeby sadzać dziecka co 15minut na nocnik. I też nie chodzi o to, żeby się chwalić jakie moje dziecko zdolne, bo robi kupkę czy siusiu do nocniczka tylko, żeby potem przypału nie było, ze ma 3lata a sika w pampka!!!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lut 2012, 12:42

kurcze mój Kondziu też marudził wczoraj az mu czopek z paracetamolem dałam bo płakał ponad godzine, :ico_olaboga: ajjjj przechodzi te zabkowanie strasznie ciekawe co taerz mu idze bo dziasła ma całe czerwone :ico_olaboga:

[ Dodano: 27-02-2012, 11:43 ]
żeby potem przypału nie było, ze ma 3lata a sika w pampka!!!
heh, przypomne ci to zdanie za 2,5 roku :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 lut 2012, 12:46

zresztą co ja wam będę tłumaczyć. I tak zrobię jak będę uważała za słuszne. Widzę, że to forum to zdaje rezultat tylko wtedy jak się wszystkim poklaskuje i odpowiada grzecznie i ładnie i się ze wszystkim zgadza. Jak ktoś ma inny pomysł na swoje dziecko to zaraz pełno najazdów. Głupie to. Bo każdy ma prawo wychowywać i uczyć dzieci czego chce. I rozumiem, że każdy też może wyrazić swoją opinię i powiedzieć, że coś mu się nie podoba, ale nie najeżdżać, że głupia ja albo moje dziecko biedne :ico_puknij:. Zastanówcie się troszkę nad swoimi wypowiedziami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lut 2012, 12:46

nina0226, mam znajomą taką która wszędzie musi nocnik zabierać ze sobą bo jej 2 letni syn nie zrobi siku w parku na trawe czy pod krzaczek a o kupie zapomnieć moze bo musi robić w domu :ico_haha_01: tak go nauczyła bo wczesnie sadzała na nocnik o tak mu zostało, wiesz jak zabawnie wyglada jak idzie z nami na zakupy a pod jej wóżkiem wiecznie nocnik w koszu?????

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 lut 2012, 12:48

nina0226, mam znajomą taką która wszędzie musi nocnik zabierać ze sobą bo jej 2 letni syn nie zrobi siku w parku na trawe czy pod krzaczek a o kupie zapomnieć moze bo musi robić w domu tak go nauczyła bo wczesnie sadzała na nocnik o tak mu zostało, wiesz jak zabawnie wyglada jak idzie z nami na zakupy a pod jej wóżkiem wiecznie nocnik w koszu?????
ze skrajności w skrajność

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lut 2012, 12:48

zresztą co ja wam będę tłumaczyć. I tak zrobię jak będę uważała za słuszne. Widzę, że to forum to zdaje rezultat tylko wtedy jak się wszystkim poklaskuje i odpowiada grzecznie i ładnie i się ze wszystkim zgadza. Jak ktoś ma inny pomysł na swoje dziecko to zaraz pełno najazdów. Głupie to. Bo każdy ma prawo wychowywać i uczyć dzieci czego chce. I rozumiem, że każdy też może wyrazić swoją opinię i powiedzieć, że coś mu się nie podoba, ale nie najeżdżać, że głupia ja albo moje dziecko biedne :ico_puknij: . Zastanówcie się troszkę nad swoimi wypowiedziami :ico_noniewiem:
a ty pzrestań juz na nas najeżdzać bo niektóre z nas maja doświadczenie ze starszymi dizecmi lub w rodzinie i wiedzą co piszą a ty non stop jakies "ciekawostki" i bzdury wypisujesz
a to zę dziecko 2,5 miesiaczne siedziec potrafi a to 6 miesiecy i na nocnik :ico_puknij:
do czego ci tak spieszno????????????
bo ja nie rozuymiem po co ty tak dziecko poganiasz :ico_puknij:

[ Dodano: 27-02-2012, 11:50 ]

ze skrajności w skrajność
bo na wszytsko przychodzi odpowiedni moment a rozwoju dziecka nie przyspieszysz na siłe bo zabierzesz mu beztroskie dzieciństwo

jak bedzie miał 9 miesiecy to bedziesz go za rece ciagła zeby chodził?????????????

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 lut 2012, 12:50

a ty pzrestań juz na nas najeżdzać bo niektóre z nas maja doświadczenie ze starszymi dizecmi lub w rodzinie i wiedzą co piszą a ty non stop jakies "ciekawostki" i bzdury wypisujesz
tak bo Ty jesteś najmądrzejsza we wszystkim, ach zapomniałam ...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości