elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 lut 2012, 16:09

szkieletorek, pisze tak tylko dlatego, że jestem zwolenniczką karmienia piersią i tym razem sama zadecydowałam o odstawieniu:):):) Ale kawa to tylko taki przykład był, bo piję teraz tylko dlatego, że nie kamię, a nie że niekarmie bo chce pić kawę:) No i w sumie to bardziej bo nocki ciezkie a jakoś dni trzeba przetrwac, choć nie wiem czy źle nie robię, bo czuję się jak na spidzie po kawie i nerwowa znów się robie. Hehehehe mi to nie można dogodzic coś:):):)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

27 lut 2012, 17:06

tak go nauczyła bo wczesnie sadzała na nocnik o tak mu zostało, wiesz jak zabawnie wyglada jak idzie z nami na zakupy a pod jej wóżkiem wiecznie nocnik w koszu?????
moja też była sadzana bardzo wcześnie i nie musiałam na spacer zabierać nocnika :ico_oczko: trawka wystarczała :ico_brawa_01:
Ale wiadomo są różne dzieci i każde w końcu się nauczy co i jak.... w swoim czasie

Tak sobie właśnie przypomniałam. Jak miała jakieś 1,5 roku w lato wysadzałam ją na dworze pod drzewkiem, bo nie chciało mi się za każdym razem do domu wracać.... i mała się przyzwyczaiła :ico_smiechbig: do tego sikania pod drzewkiem, a pech chciał że u niej w pokoju na ścianie było namalowane drzewko i trawka. Raz wchodzę a tam dywan mokry, pytam co się stało... a ona: bo siusiu pod drzewkiem się robi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 lut 2012, 17:35

Cześć :-)
bo siusiu pod drzewkiem się robi
ale się uśmiałam :-D Dzieci są rewelacyjne :ico_brawa_01:

Zuzia zaczęła kumać bazę jak miała 2 lata, jak chodzi o nocnik.
A dajcie spokój, nauczenie korzystania z nocnika czy toalety to jak do tej pory było moim najtrudniejszym macierzyńskim doświadczeniem :ico_olaboga:
Jak pomyślę,że jeszcze raz mam przez to przechodzić to :ico_zly:
Ale nie zamierzam uczyć wcześniej niż po roku, moim zdaniem to nie ma sensu i jak się uda to czysty przypadek, dziecko tego nie kuma.
Są wyjątki, ale nie podejrzewam o to moich dzieci, że takie zdolniachy :ico_haha_02:

izuś a Ty kurdęęę, nie odsypiasz nocki???
Klikasz z nami, a Ty nocy nie przespałaś :ico_spanko:
Ja to bym chyba lewitowała :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 lut 2012, 19:00

a moje dziecko próbuje na czworakach stać :ico_szoking: :ico_olaboga: do tyłu zaczyna pełzać :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

27 lut 2012, 19:35

a moje dziecko próbuje na czworakach stać :ico_szoking: :ico_olaboga: do tyłu zaczyna pełzać :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lut 2012, 20:02

elibell, no to widze ze mała daje ci wiecej pospac :ico_oczko:
bo siusiu pod drzewkiem się robi :ico_olaboga:
no widzisz każde dziecko coś moze "załąpać" on jej nie sika nigdzie, tylko do nocnika i to TYLKO swojego :ico_puknij: a od koleżanki synek znów jak idzie do babci to sika tylko do wiadra :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo ona ma ubikacje na kaltce schodowej i jak zimno to nie puszcza do kibelka na sień :ico_nienie: i tak sie nauczył czy lato czy zima sika do wiadra :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
izuś a Ty kurdęęę, nie odsypiasz nocki???
miałam z soboty na niedziele wiec już odespałam :ico_oczko: jutro ide znów na noc

[ Dodano: 27-02-2012, 19:06 ]
izus to ruchu widzę w nocy za dużego nie macie :ico_haha_01: Z jednej strony fajnie :-)
niestety :/ a szybciej by zleciała na pewno :ico_sorki:
w sobote tankował u mnie Rutkowski :ico_oczko: z jakąś kobietą w ciemnych okularach o 21.00 raczej słońce jej w oczy nie raziło :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: czyżby Katarzyna W.?????????
nie wiem, tak podejrzewa nasz podjazdowy :ico_noniewiem:

kasowałam juz też Bednarka (jako pasazera) i Piotrka Kupichę :ico_oczko: i jego żone :ico_oczko:

[ Dodano: 27-02-2012, 19:08 ]
a moje dziecko próbuje na czworakach stać :ico_szoking: :ico_olaboga: do tyłu zaczyna pełzać :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój bąk coraz częsciej sie budzi pod przewijakiem, wstaje w nocy a dziecka nie ma :ico_szoking: a on śpi w nogach schowany pod kołdrą :ico_puknij:

[ Dodano: 27-02-2012, 19:09 ]
Ja muszę sobie wagę kupić :ico_haha_01: Bo nawet nie wiem jak tam moje kilogramy :ico_haha_01: Ale widziałam na allegro fajne w dobrych cenach, bo chciałam tą elektryczną ze szkła i patrze raz w tesco a tam po 70-100zł :ico_puknij: :ico_puknij: a na allegro z przesyłką góra 30zł :ico_puknij:
w biedronce były za 29zł takie wypasione :ico_oczko:
ja mam łucznika szklaną :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 lut 2012, 20:26

do tyłu zaczyna pełzać :ico_sorki:
heheh zdolniacha
Moja jak leży na plechach to też przemieszcza się i właśnie do tyłu.
mój bąk coraz częsciej sie budzi pod przewijakiem, wstaje w nocy a dziecka nie ma :ico_szoking: a on śpi w nogach schowany pod kołdrą :ico_puknij:
Moja rano leży w poprzek w łóżeczku .

Lili śpi a ja zaraz zrobię sobie frytki.

Wiecie co muszę sobie popisać to może mi lżej będzie.
Chodzi o to że wkurza mnie to iż ludzie gadają na mój temat że źle robię. Bo wiecie że mała jest uczulona na kilka rzeczy , ma chrostki na ciele i na buźce.A ja uparta i karmie nadal. No i chodzi o to że gadają na mój temat do mnie też że źle robię.Że krzywdzę dziecko przez to że tak trzymam się tego karmienia piersią. Sama już nie wiem co powinnam.
Bardzo lubię karmić piersią ,sprawia mi to tak jak by przyjemność. Wierze że to zdrowe dla małej.Przybiera dobrze choć może nie jest grubaskiem .

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 lut 2012, 21:19

ja mam ciszę w domku, dzieci śpią, A polazł do kochanki, ją dopieszczać bo wczoraj odebrał części od malowania :ico_oczko:
w biedronce były za 29zł takie wypasione
ja właśnie taką mam :ico_brawa_01:
Przybiera dobrze choć
i tego się trzymaj a gadanie ludzie niech sobie wsadzą w ucho :ico_sorki: wiem ze takie gadanie boli ale Mała jest najważniejsza i tego się trzymaj :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 lut 2012, 21:59

Mała jest najważniejsza i tego się trzymaj :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
No tak ale oni mówią że ja właśnie krzywdę jej robię bo przeze mnie ma chrostki a ja nie chce odstawić od piersi.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 lut 2012, 22:02

ja właśnie krzywdę jej robię bo przeze mnie ma chrostki a ja nie chce odstawić od piersi.
mi niestety nie było dane długo karmić ani Julii ani Izuni i żałuje tego bardzo więc jeśli dajecie radę z tymi krostkami, mała ładnie przybiera to aj bym karmiła

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość