Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

27 lut 2012, 22:28

jagodka24, chyba tak zrobię

[ Dodano: 27-02-2012, 21:29 ]
ze sie pozniej pomecze z rana ale to juz jest taki inny bol
ja sie niespecjalnie męczyłam z tą na brzuchu, wiec moze i u Ciebie tak będzie

[ Dodano: 27-02-2012, 21:30 ]
do jutra kobitki, ide za radą jagódki

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lut 2012, 22:32

dobranoc,ja tez zmykam - maz mnie ciagnie na gre - mass effect jest na multiplayera i mozemy razem zagrac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 lut 2012, 22:44

A ja dopiero przylazłam :D


też mam kołysko -kosz :D
Obrazek
Taki, tylko to zdjęcie sklepowe jest ciut podrasowane :D I ja mam jaśniejszy stojak.
Zrobiłam nawet własne foto, ale jeszcze zrzucić je muszę :D
I nie mam materacyka, ale to w każdym sklepie tutaj mają. Także kupię.

Pościele piękne pokazujecie! Ja nie kupuję. Mam 3 kpl do łóżeczka. Śpi pod tym Milena. Jak Maluś wyrośnie z kołyski, przeniesiemy go do łóżeczka- a Milena dostanie pościel-dorosłą wraz z nowym lóżkiem

A do kołyski mam kocyk... dorobię jeszcze na szydełku (jak zdażę) kocyk w paseczki w podobnej kolorystyce co kołyska. :ico_oczko:

cisza w domu zapadła, ja sobie siedzę i kur...fa słyszę jak myszy piszczą!!!!!!!!!
nie chcą się wstrętne paskudy złapać w łapki no!!!!!
Dzisiaj przed 12 odkurzałam, i teraz mam znowu kupki wszędzie :/

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 lut 2012, 22:47

moj już gra ale z auta a ja nie lubie tego i nie umiem

[ Dodano: 27-02-2012, 21:49 ]
Martalka, piekny ten koszyk
i nie pisz mi o myszach bo świństwa nienawidze
dlatego kocham koty niestety sie na nie uczuliłam

a gdzie ci włażą świnie?

ide se robić kolacje bo sie nie doczekam pizzy

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

27 lut 2012, 23:11

Rybka fajna kołyska, też o czymś takim myślałam, ale chyba sobie daruję tym bardziej, że mój mąż powiedział, że na kilka miesięcy nie będzie sie pierniczył ze składaniem ki rozkładaniem łóżeczka , noi remont przed nami, to będzie miał chłopina i tak zajęcie ...
Czas pokaże czy kupię czy nie - niezbędne mi to na pewno nie jest, tyle że łądniusie :ico_oczko:
Martalka, fajny koszyczek, na allego widziałam te kosze - zdjęcie faktycznie bardzo reklamowe, ale i bez tego one takie przytulne

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 lut 2012, 23:27

ładne to raz, a dwa, maluszek chyba dobrze się będzie czuł w takiej małej przestrzeni, postawię obok łóżka, nie będę musiała za bardzo wstawać, a w dzień, przeniosę sobie to do kuchni/salonu, bo leciutkie toto :D
Jedyny minus- szybko z tego wyrośnie (jak zacznie się podciągać do siadania moze być niebezpiecznie)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lut 2012, 00:10

Martalka, fajowy kosz :ico_brawa_01:

A myszy nie zazdroszcze - fujjj :ico_zly: Dlatego bardzo kocham mojego kota Zgredka,ktory swoim zapaszkiem myszy odstrasza,bo od kiedy u nas mieszka - myszy byly dwie prze 3 lata - z czego obie upolowal i przyniosl dumny z siebie pod moje nogi :-D


Myszka_, no fajowa,mi sie juz marzyla dla Zuzi taka kolyska ale dla niej duuuuuzo kupowalam rozowosci,wiec kaski bylo mi szkoda - a dla Szymusia wszystko mam od kogos w prezencie,po straszakach albo kupione za grosze,to chociaz kolyske bedzie mial fajna :ico_oczko: No i nam pokoju nie zagraci,a jak juz pisalam,bedziemy za beciki i ubezpieczenie robic remont - straszaki pojda do wiekszego pokoju,a Szymon juz z lozeczkiem pojdzie do ich mniejszego :-D A meza z komputerem upchniemy w 4 - najmniejszym pokoju :ico_oczko:

Martalka, wlasnie,na poczatku w tej kolysce mozna malucha targac po calym domu,a jak wyrosnie,to juz bedzie na tyle duze,ze bedzie je mozna targac w lezaczku :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

28 lut 2012, 08:47

:ico_ciezarowka: Hej :)

Ja juz po sniadanku....

Ciekawe jak tam Agasio :ico_sorki: mam nadzieje ze urodziła....
Jagodka ty tez juz sie zbieraj :) wygoń małego :) :ico_sorki: :ico_brawa_01:

a Brodzikowa co ona sie nic nie odzywa? może już urodziła Ziemka :ico_sorki: :ico_sorki:

Dzieciaczki nie ociągąc sie i wychodzic raz dwa !

Rybka / Martalka piękne te kołyski :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

28 lut 2012, 09:08

Ja własnie wcinam sniadanko i kawa czeka :ico_haha_02:
Sylwia, nawet nie wiesz jak bardzo bym już chciała urodzić, a ja ostatnia z Was....

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

28 lut 2012, 09:34

Hej.
Fajowe te kołyski, moja taka uboga :ico_placzek: i nawet nie chce mi się myśleć żeby coś z tym zrobić.
Byłam wczoraj u lekarza no i co..., znowu mocz do nonono i mam leki na nery :ico_placzek: Szyjka miękka i skrócona ale zamknięta - mam zielone światło na rozpakowanie. Za dwa tygodnie wizyta ale nie wykluczył, że spotkamy się wcześniej w szpitalu - oby.
Mały ma ok 2800 g +- ok. 600 g, czyli narazie spoko, byle za wiele nie urósł już do porodu.
Martalka za to dla Ciebie :ico_prezent: za te wszystkie rady dotyczące diety przy anemii - hemoglobina wzrosła do 13 :-D ale i tak mam nadal wcinać żelazo, nie wiadomo po co :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość