Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

29 lut 2012, 12:57

Może, moja mama po tabletkach na rozrzedzenie krwi też kiepsko się czuje, i moja mama ma odwrotnie- wysokie ciśnienie i słaby puls

miska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2012, 17:15

29 lut 2012, 12:58

No mozliwe ze tak ale tez tak jak mowilam porobia jej badania i zobaczysz bedzie ok a ile tesciowa ma lat?? moze te zastrzyki byly jakies za mocne albo za slabe, daj koniecznie zanc co z nia no i trzymamy kciuki

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

29 lut 2012, 13:05

Teściowa ma 68 lat od godziny ją badają - mąż pisze mi smsy, że dalej nic nie wiadomo.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 lut 2012, 13:29

i jak dobra? Bo na reklamie tak zachęcająco wygląda.
mi smakuje ciasto ok jak taki lekki chlebuś :-D
u mnie chyba pracodawca płaci za zus a zus mu zwraca
u mnie na szczęście Firma płaci bo inaczej to bym po 2 msc czekała na kase :ico_olaboga:

Mamusia nie martw się z teściowa będzie wszystko ok zrobią badania i się okaże nie ma się co zamartwiać na zapas :ico_nienie:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 lut 2012, 13:52

mamusia w szpitalu na pewno dobrze się zajmą teściową :ico_sorki: :ico_sorki: daj znać jak coś będzie wiadomo
ciasto ok
no właśnie na reklamie te ciasto pysznie wyglądało.
u mnie na szczęście Firma płaci
no i u mnie a dzisiaj dostałam pensję i niższa była niż zwykle zadzwoniłam do kadrowej bo i w tamtym miesiącu miałam mniej a ona że to z zusu to 100% ale średniej z ostatniego roku a ja w kwietniu dostałam podwyżkę tak więc średnia jest niższa niż moja wypłata.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

29 lut 2012, 13:57

No, biorą średnią z ostatnich 12 miesięcy od pierwszego zwolnienia ciążowego

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 lut 2012, 14:09

a za luty jeszcze mniej dostanimey bo ma tylko 29 dni :ico_zly: ale za to za marzec będzie więcej :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

29 lut 2012, 14:38

A propo pensji mnie od grudnia od kiedy jestem na zwolnieniu wyplaca pracodawca zamiast ZUS bo zatrudniamy 1000 pracowników. Pensja to zasiłek chorobowy i za obydwa miesiące był taki sam. Co do samej kwoty to dostaje prawie 600zł wiecej niz normalnie na wyplate bo do sredniej zalapaly sie premie grusze itp:)
Wiec tutaj nie narzekam.
Co do tesciowej to cisnienie sie unormowalo, serducho ladnie pracuje podali jej potas bo leki ktore brala wyplukaly jej wszytsko i jeszcze magnez - teraz lezy pod kroplowka ale ma dzisiaj wyjsc. Wybiera sie jeszcze na USG nerek wiec niepotrzebnie sie denerwowalam. Puls sama mialam 120 teraz spadl mi do 98 ehhh rodzinka:) dzieki za wsparcie dziewczyny

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 lut 2012, 14:41

mi płacił pracodawca póki miałam z nim umowe. pisałam wam kiedyś- miałam zlecenie wiec ono w ciązy sie nie przedłuża :ico_zly: no i teraz ma mi płacić zus od 12 lutego a pani w zusie powiedziała że pracodawca nie ma limitu czasowego do kiedy ma dostarczyć L4 :ico_placzek: gadałam z księgową z pracy tydz temu, obiecała w tym tyg dowiezć do zusu ale chole.a jasna ja im to dałam 1lutego! m. jutro do zusu podjedzie, zapyta czy mają ,jak nie to zadzwonie do księgowej i powiem że uderze do dyrektora i zapytam ile mam czekać to myślę że wtedy zawiezie łaskawie. już bym wolała sama to załatwić ale musi być przez pracodawce. teraz to już prosto do zusu wioze następne skoro umowa wygasła. tak szczerze mówiąc to ja nie wydaję ani złotówki z mojej wypłaty, odkładam na "po porodzie" bo mam zamiar rok- dwa w domu być to oszczędności konieczne :ico_sorki: apotem szukanie pracy, brrrr. kocham to :ico_oczko:
Mamusia mam nadzieję że teściowa już zdiagnozowana i że OK. my mieliśmy mega przejścia z tata od paru lat, lekarz jeden to nie wierzy że on jeszcze żyje :ico_oczko: ale mój tatko na szczęście twarda sztuka :ico_sorki:

że też te laborantki ode mnie takie skrupulatne z tą cytryną :ico_puknij: ale może dobrze bo jakby to miało zaniżać cokolwiek to by mi ten cukier po wypiciu też niski wyszedł

ja miałam dziś wene do roboty, sypialnia błyszczy, pościel się pierze, zupka pieczarkowa zjedzona. teraz licze na spacer z urwisem ale wieje tak że :ico_szoking:

[ Dodano: 29-02-2012, 13:44 ]
Co do samej kwoty to dostaje prawie 600zł wiecej n
szczęściara :ico_brawa_01:
no widzisz, dobrze że już OK :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

29 lut 2012, 14:59

Czesc dziewczyny :-)


Tak pocichu od jakiegos czasu podczytuje was ,moze mnie tu przygarniecie ?

Termin mam na 12.06. i bede miala coreczke Anie .

pozdrawiam serdecznie wszystkie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość