mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 lut 2012, 17:19

Martalka, no gablota pierwsza klasa!!!!!!!! :ico_brawa_01: Reszta rowniez :ico_brawa_01:

Rybka, no to masz dylemat :ico_noniewiem: ja bym chyba wybrala ten sam szpital co dziecko :ico_sorki: nie znioslabym rozstania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 lut 2012, 17:21

iw_rybka, A jak sie nazywa ten twój ginek co w Sławnie by ci robił cc ?

[ Dodano: 29-02-2012, 16:24 ]
hej moje laski
Wczoraj miałam usg by sprawdzic łożysko wody i czy Ulka rośnie wiec wsio ok tylko coś malutko [rzybiera bo na wczoraj miała 2330 wiec od ostatniego usg czyli przez 5 dni tylko 30 gram przybrała. Dziś rano obchód mieliśmy jak codzien i ordynator coś chlapnął że może mnie w przyszłym tyg wypisze ale ja nie chce bo po co żeby zaraz na cc wrócić bo chce mie dociągnąc do 37 tyg teraz bo wyniki spadają muszę zagadać z moim ginkiem że chce zostac bo to tylko tydzień wiec już mi to różnicy nie robi a przynajmniej jestem spokojna o Ulke.

Pozdrawiam was przepraszam że piszę tylko o sobie ale net tu w szpitalu mi tak wolno chodzi że mnie cholera bieże

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 lut 2012, 17:28

surtsey, nie, zupełnie wygodnie się prowadzi, nie uderza się nogami. Wózek ogólnie jest dość długi, masywny. Ale prowadzi się po prostu jedną ręką! Miejsce na nogi jest zdecydowanie, po domu z Mileną dzisiaj spacerowałyśmy :D hehe
Ponad pół roku śmigałam z dostawką-deseczką dla Damiana przy spacerówce znacznie mniejszej- to był hard core.

Rybka, ja bym jednak wybrała Koszalin z zaplaczem dla noworodków jakby była taka potrzeba, a tego nigdy nie wiadomo. Będziesz przy maluszku. No i nawet jak Cię wypiszą szybciej, to będziesz miała do niego blisko.
Daj znac co dzisiaj prywatny powie w Koszalinie.

Tak się zbierałam z tymi zdjęciami, to teraz hurtowo wkleiłam :D Mam nadzieje, że nie zanudziłam :ico_haha_01:

[ Dodano: 29-02-2012, 16:29 ]
iw_rybka, A jak sie nazywa ten twój ginek co w Sławnie by ci robił cc ?

[ Dodano: 29-02-2012, 16:24 ]
hej moje laski
Wczoraj miałam usg by sprawdzic łożysko wody i czy Ulka rośnie wiec wsio ok tylko coś malutko [rzybiera bo na wczoraj miała 2330 wiec od ostatniego usg czyli przez 5 dni tylko 30 gram przybrała. Dziś rano obchód mieliśmy jak codzien i ordynator coś chlapnął że może mnie w przyszłym tyg wypisze ale ja nie chce bo po co żeby zaraz na cc wrócić bo chce mie dociągnąc do 37 tyg teraz bo wyniki spadają muszę zagadać z moim ginkiem że chce zostac bo to tylko tydzień wiec już mi to różnicy nie robi a przynajmniej jestem spokojna o Ulke.

Pozdrawiam was przepraszam że piszę tylko o sobie ale net tu w szpitalu mi tak wolno chodzi że mnie cholera bieże
Pisz tylko o sobie i się nie przejmuj. ważne, że dajesz znać co u was słychać. Dobrze, że dobrze!!! :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

29 lut 2012, 17:37

Martalka, a jakiej firmy sa te body?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lut 2012, 17:45

nie znioslabym rozstania :ico_noniewiem:
- ani ja,juz pare dni roznicy mi nie robi,no i klopot,bo jedno dziecko urodzone Gdansk,drugie Koszalin a trzecie Slawno :ico_noniewiem:
iw_rybka, A jak sie nazywa ten twój ginek co w Sławnie by ci robił cc ?
- Danes,wlasnie z nim dzis o Tobie rozmawialam :-D Mowilam,ze moja kolezanka z cholesteza tam lezy - a on na to - "ah to ta? czasem jej USG robie"

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 lut 2012, 17:56

Cytat:
iw_rybka, A jak sie nazywa ten twój ginek co w Sławnie by ci robił cc ?
- Danes,wlasnie z nim dzis o Tobie rozmawialam :-D Mowilam,ze moja kolezanka z cholesteza tam lezy - a on na to - "ah to ta? czasem jej USG robie"
masakra, jaki ten swiat maly :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Masz racje kilka dni w ta czy w ta to zadna dla Ciebie roznica a jednak na miejscu to na miejscu! Ja sama wybralam szpital do ktorego mam 5 minut samochodem mimo ze mam klinike 20 km dalej. W sytuacjach praktycznych lepiej sie sprawdzaja blizsze miejsca, tym bardziej jak ma sie jeszcze inne dzieci itp

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lut 2012, 18:01

mama_zuzi1980, dokladnie,co u siebie,to u siebie :ico_sorki: Ja i tak od poczatku bylam z tym prywatnym umowiona na CC,ze on zrobi - bo pracuje u nas w szpitalu.Tylko ten od poczatku mi mowil,ze zrobi na poczatku maja,ale wtedy nie wiedzielismy o cukrzycy i insulinie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

29 lut 2012, 18:25

hej mamuśki :-)
rybka ja też nie zniosłabym rozłąki z dzieckiem, ciekawe co powie prywatny lekarz, może więcej zdziała :ico_oczko:
evvelka leż kochana, dla dziecka trzeba przeboleć :-) a fenoterol trzeba przeżyć, mnie ciągle głowa od niego boli, z początku tragedia była, ok.15min po wzięciu tabletki nie byłam w stanie szklanki unieść, miałam wrażenie że nie mam mięśni i zawroty głowy straszne.. ale teraz jest luz, parę dni i organizm przyzwyczai się :-)
martalka super zakupy :ico_brawa_01:
asiab najważniejsze że u Was wsio ok :ico_brawa_01:
ja padam na twarz, prasowałam dziś ciuszki dla małego.. kilka minut i nie mogłam na kręgosłup wytrzymać.. wyglądałam jak stara babcia przy desce do prasowania- ja na krześle, wokół pełno ciuszków :ico_sorki: ale dałam radę, jutro doschnie reszta, potem tylko pościele i wsio :ico_brawa_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

29 lut 2012, 19:59

Ufff dzisiaj caly dzien ktos albo cos przeszkadza mi caly dzien :ico_zly: Jutro to chyba wylacze telefon i caly dzien przeleze na sofie :ico_wstydzioch:

Asiab dobrze ze u Was wszystko dobrze :-D

Martalka super Twoje dzieciaczki beda mialy limuzyne :ico_brawa_01: , a ubranka i kosz do spania super :-D

Rybko ja tez wolalabym byc w tym samym szpitalu co dzidzius :-)

Jagodka wiem co Twoja coreczka przechodzi bo mam juz afte tydzien :ico_olaboga: i mam nadzieje ze na dniach mi zejdzie

Mamazuzi super ta narzuta na sofe tylko ze u mnie juz jasne nieprzejdzie bo ciagle brudza :ico_zly:

evelka lez i wypoczywaj :ico_oczko:

A ja jeszcze wozka niekupilam i chyba niebede zamawiac juz z Pl tylko tutaj kupie i tak sie zastanawiam nad BRIO sing :ico_noniewiem:
No i jeszcze lozeczko zostalo do kupienia a na koniec zostawie kosmetyki i jakies male pierdolki :-D

A teraz lece Veronike kapac bo juz siodma :ico_szoking:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 lut 2012, 20:13

Justynka, ja mam z BRIO spacerowke Racer i nie sprzedaje jej bo wiem ze bede jej uzywac przy malym tez. Jestem z niej bardzo zadowolona! A nie kusi cie Brio Happy jak kronprincessa hehe?

Wiem ze ta narzuta jasna ale cholera ja mam bzika na punkcie bieli, cala chalupe mam w bezach i bielach i kiedys kupilam nakrycia czekoladowe (tez moj ulubiony kolor) i wiecie ze nie wytrzymalam i je sciagnelam :ico_noniewiem: no zle sie czulam z nimi, ja lubie jasno jednak :ico_sorki: dlatego to co kupie musi byc do prania w pralce :ico_sorki:
Nawet dywam mam bialy :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość