Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lut 2012, 19:50

my po spacerku,normalnie padam :ico_sorki: Hania chciała rowerkiem pojeździć jak już trochę spacerowałyśmy i wracałyśmy do domu po rowerek,to kupiłam ryż i jabłka i upiekę :ico_oczko: jeszcze kuriera spotkałam... zatrzymał się kawałek dalej i pyta "Pani Niezgódka?" a ja,że tak to on,że pojedzie dalej i wróci no i ja już dawno w domu a jego ani widu ani słychu :ico_noniewiem: co najlepsze to nie wiem z czym ten kurier do mnie niby miał przyjechać bo paczkę przyniósł listonosz z ciuszkami dla Hani a na maila dostałam z Siódemki info,że streetcom nadał dzisiaj paczkę,a to GSL był no i teraz główkuję szczerze mówiąc :ico_noniewiem: dzwoniłam do bratowej jeszcze czy może do niej to kurier bo ona też Anna Niezgódka,ale do niej też nie :ico_noniewiem: no jest jeszcze druga bratowa ale Joanna Niezgódka...tyle,że ten kurier mnie zna to by nie pomylił przecież do kogo ma paczkę :ico_noniewiem:

teraz obie w wanience siedzą i się chlapią a ja czekam na A :-D
juz zamowilismy i sie zdziwilam bo co innego chrzciny ale ja 2 tyg temu dzwonie do kosciola przekonana ze to duzo za wczesnie a babka mowi ze juz maja zapisana 4 dzieci
:ico_szoking:
Wczoraj popakowałam ubrania małego i wyciągnęłam wszystko w 80. No i D zmierzył małego ma 78cm (urósł w m-c 5cm :ico_szoking: )
co on tak dużo rośnie na miesiąc? :ico_szoking:

markotka, "koleżankami" się nie przejmuj :ico_oczko: a nocki współczuję :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 lut 2012, 20:20

co on tak dużo rośnie na miesiąc? :ico_szoking:
Hhhhmmm, spytam jak rano wstanie ;-) i jak odpowie mi w ludzkim języku. Może nadrabia to co wcześniej nie urósł (bo miesięcznie rósł 1-2cm), fakt my do niskich osób nie należymy. On tak ma od początku w jednym miesiącu rośnie 1-2 cm, w następnym duży skok. Sądzę, że ostatnio w przychodni pielęgniarka go źle zmierzyła ale tak czy siak rozm.74 jest za mały.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

29 lut 2012, 20:24

Hejo!

U nas też dziś cudna pogoda :ico_brawa_01: byliśmy ze 3 godziny na spacerku, pojechałam do Ostrowa, byłam u babci, potem u brata K- fajny dzień :-)
Maksio ma dziś niezły apetyt, ale tylko na te inne rzeczy :ico_haha_01: mleka pije tyle co zwykle czyli 120ml w dzięń.

Też bym chciała parę rzeczy kupić w ikei , ale my to najbliżej we Wrocławiu mamy... miłych zakupów dziewczyny!

Markotka, ojj współczuję powrotu do pracy :ico_sorki: wiem jak to dołuje! Koleżankami się nie przejmuj :ico_sorki: Maksio też dziś mało spał, tylko na spacerze, coraz mniej chce spać w dzień.

Patrycja, witaj, fajnie, że zajrzałaś. Zdrówka dla Filipka :ico_sorki:
:ico_sorki: Maksio temp miał tylko raz coś ponad 37- ibuprofen podałam.

Nowa, u nas odparzeń nie było jeszcze :ico_sorki: ale synkowi mojej kuzynki co odparzoną pupę ma co chwila pomaga jakaś maść robiona w aptece.

Emilia, :ico_brawa_01: dla Toleczki! Torcik pycha :-)

Aniu, ciekawe cóż kurier ciekawego dla Ciebie ma :ico_oczko: Mój K mi ostatnio zrobił niespodziankę, za punkty na statoilu wziął taki czaderski młynek do pieprzu i soli, jak kurier przyniósł to się zdziwiłam :-)

Coś dzisiaj głodna chodzę hehe u babci raczyłam się skubańcem, przywiozłam gar ogórkowej i kupe pierogów z mięsem :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

29 lut 2012, 20:51

Koroneczka ale smaka robisz... ogórkowa mmmm....
Murchinson ja z ciuszkami nie wyrabiam :/ Igor już nosi 86 jeśli chodzi o śpioszki (i to też już powoli robi się ciasne) a body i koszulki na 98
Ale my z K też do najmniejszych nie należymy ja mam 182cm a K 192cm
Ania to ciekawe co on tam miał... jutro przyjedzie pewnie

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 lut 2012, 22:37

Witam :-D

Tez naleze do dziewczyn :-D ktore maja piekna dzis pogode :-)
Az sie nie chciało wracac ze spacerku, no i odrazu chce sie zyc jak tak pieknie za oknem :-)

Mariola_Larose, u nas to roznie bywa z ubraniami, zalezy z jakiej firmy bo rozmiarówki róznie wychodza, czasami ma 80 niektore 86 a zdarzy sie i 74.

Co do temperatury to u nas niestety jest czest, ale jak jest do 37,5 to raczej nic nie podaje, chyba ze na noc nurofen, chociaz ostatnio jak było 40 stopni do paracetamol w czopkach poszedł w ruch.


Markotka współczuje powrotu do pracy po takiej przerwie, ciezko musi byc, ale dasz rade :-)

Nowa zdróka dla Poli, oby szybko jej przeszło.


Co do roczku to ja robie w kosciele Filipkowi tez robiłam i u mnie jest taka tradycja ze najpierw idziemy na msze z dzieckiem a potem zapraszamy gosci do siebie.
U nas msze z roczkiem i chrzcinami sa zawsze w piersza niedziele miesiaca, wiec robimy 1 kwietnia, chciałam robic w maju, ale niestety w te niedziele akurat idziemy na komunie, wiec musiałam wczesniej to zrobic.

Kurcze nie pamietam co mialam jeszcze napisac :ico_wstydzioch:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

01 mar 2012, 09:37

hej

pewnie kazdy powrot do pracy jest ciezki tylko ze z pewnej perspektywy, fajnie ze jednak ma sie gdzie wracac

Mariola_Larose, to ty chyba jakiegos kolosa masz w domu. Tesciowa kupila ostatnio swojemu 3,5 letniemu wnukowi koszulke na 92 i pasuje jak ulal a jak wy 98 zakladacie to ciezko mi to sobie wyobrazic jak Igor wyglada

Murchinson, Mati jeszcze tyle mleka pije? :ico_szoking: dzis rano jak Filipa karmilam to mi sie przypomnialo ze pisalas gdzies ze 4 razy dziennie a ile ma innych posilkow?
Filip mleko zaraz po przebudzeniu i na same spanie w innych porach go nie tknie. Przez caly dzien jest herbatka ale tez w okreslonych porach bo jak damy po jedzeniu to sa wymioty. Jak powiedzialam o tym lekarce ostatnio to powiedziala ze Filip ma bardzo waskie gardlo i stad te problemy ale ze z tego wyrosnie a jak opowiedzialam o tym mojej babci to stwierdzila ze ona tez tak miala i jeszcze jej to doskwieralo jak mezatka juz byla

wiola85, bo u nas na Śląsku chyba ogolnie ta tradycja z kosciolem na roczek istnieje i bedzie istniec. My tez na godz 16 na msze cala gromadka a pozniej na sale.

A pogoda dzis dla kontrastu beznadziejna. Jeszcze mi R oznajmil ze kolejny dzien w tym tyg wroci kolo 21 i szlak mnie trafia. Filipowi sie przezyna gorna dwojka i daje popalic, nie wiem co tu organizowac przez caly dzien

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 mar 2012, 09:54

hejka

u nas leciutko kropi ale zaraz po zakupki śmigamy,a potem mała pewnie na drzemkę pójdzie,bo ostatnio przed 10 już śpi :ico_noniewiem:

mój wczoraj telefon gdzieś w Gorzowie zgubił :ico_zly: a ja tyle dzwoniłam do niego by się dowiedzieć kiedy będzie,a zawitał przed 21 dopiero i to jeszcze Milena go usłyszała (bo dopiero zasypiała) to się rozbrykała i do 22 wojowała z tatusiem :ico_sorki: dobrze,że telefon rupieć,ale duplikat karty musi wyrobić i jakiś telefon sobie kupić bo umowę ma jeszcze na rok :-/

od dzisiaj dietka i myślę troszkę poćwiczyć ale to jak mała uśnie,ciekawe ile w ćwiczeniach wytrwam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

mój mi nie wierzy,że ja do czerwca zrzucę 15 kg :-D to się facet zdziwi :-D

co do kuriera to się okazało,że do drugiej bratowej A telewizor kurier przywiózł :ico_oczko:
bo miesięcznie rósł 1-2cm
no i u nas Milena tak 2 cm co miesiąc rośnie i teraz ma 77 cm
czytałam gdzieś że dziecko w ciągu pierwszego roku rośnie 24 cm
my nosimy nadal 74,choć ostatnio parę jest na 80 ale to malutko,bo jak mam bluzeczki czy tuniki na 80 to nie dość że jak sukienka to jeszcze rękawy długaśne :ico_noniewiem:
byliśmy ze 3 godziny na spacerku, pojechałam do Ostrowa, byłam u babci, potem u brata K- fajny dzień :-)
fajny dzionek miałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja póki co spacerki dookoła wioski....ale niech się ociepli to do rodziców będą na pieszo z dziećmi przez lasek szła :-D
Mój K mi ostatnio zrobił niespodziankę, za punkty na statoilu wziął taki czaderski młynek do pieprzu i soli, jak kurier przyniósł to się zdziwiłam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciekawe czy nam punktów na coś starczy
Igor już nosi 86 jeśli chodzi o śpioszki (i to też już powoli robi się ciasne) a body i koszulki na 98
Ale my z K też do najmniejszych nie należymy ja mam 182cm a K 192cm
u ciebie to jak u mamy Izuni :-D Ada podobne rozmiary nosi :-D
U nas msze z roczkiem i chrzcinami sa zawsze w piersza niedziele miesiaca, wiec robimy 1 kwietnia, chciałam robic w maju, ale niestety w te niedziele akurat idziemy na komunie, wiec musiałam wczesniej to zrobic.
to jeszcze miesiąc i roczek robicie :-D

[ Dodano: 01-03-2012, 08:56 ]
Filipowi sie przezyna gorna dwojka i daje popalic, nie wiem co tu organizowac przez caly dzien
współczuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

01 mar 2012, 10:00

Dzień dobry!

Nas od rana przywitała mgła :ico_sorki: pochmurno,ale ciepło, na spacer mimo wszystko pójdziemy!
Maksiol coraz lepiej śpi, już się nie gmyra przez sen, znacznie mniej mnie budzi, wszystko wraca do normy, juhu :ico_brawa_01:
A dziś rano jak się obudził był tam szczęśliwy, że skakał z jednego boku łóżeczka na drugi, jak taki zajączek, no ale nazwisko zobowiązuje :ico_haha_01: to i się chichrał przy tym, aż by się udusił! Już mu przeszło to łażenie za mną :ico_sorki:
Co do roczku to ja robie w kosciele Filipkowi tez robiłam i u mnie jest taka tradycja ze najpierw idziemy na msze z dzieckiem a potem zapraszamy gosci do siebie.
No właśnie miałam Wam pisać, że w mojej rodzinnej parafii też tak jest. W pierwszą niedzielę miesiąca jest msza i błogosłąwiństwo dla rocznych dzieci. Pojedziemy, ale nie wiem czy w tym samym dniu zrobimy roczek, jeszcze nie wiem kiedy.
Maksio pije 3 razy mleko i raz kaszkę, czasem 4 razy mleko i sporadycznie w nocy jak nie dopije w dzień, ale nie wiecej niż 100ml. Oprócz tego obiadek, czasem parówka jajeczko, owoce, czasem robię kisielek z malinek mojej babci, małe ilości chlebka :-)

Mariola_Larose, hehe duży ten Twój Igorek :ico_haha_01: Mój chudzielec nosi od 68 do 74, niektóre 74 jeszcze za duże. A ciuszki z USA ma na 6-9 miesięcy, bo tam inna rozmiarówka podana w miesiącach i kilogramach.

Emilka, Ty robiłaś kiedyś Red Velvet Cake nie?? Dobry? Gdzie można kupić ten barwnik?? Mój tata ma niedługo 50-tkę chce mu upiec. Jest co prawda na diecie optymalnej, ale może zrobi wyjątek od reguły :ico_haha_01:
jeszcze jej to doskwieralo jak mezatka juz byla
Nie powiem co sobie pomyślałam :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

01 mar 2012, 10:23

Witajcie :-)
Koroneczka my ciuszki z USA nosimy na 12 i 18 miesięcy a wagowo nie wiem ile tam jest naskrobane :-D
Jak chodzi o to ciasto to tego barwnika nie znajdziesz ale jakiś inny cukierniczy na pewno jest ja zapytam dziś Ciotki ona ciastkarz-cukiernik to może wie... ale fakt ciasto jest piękne aż ślinka leci :ico_haha_01:
Ania, Patrycja no spory jest :-D dzieci z jego gabarytami i mniejsze to widzę biegające na spacerach :-D

Tak się zastanawiam ile to moje "Maleństwo" jeszcze urośnie do 1 urodzin :ico_haha_01:

patrycja_g napisał/a:
jeszcze jej to doskwieralo jak mezatka juz byla

Nie powiem co sobie pomyślałam :-D

Koroneczka ja też ja też :-D hahahaha się popłakałam z rana
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

01 mar 2012, 10:31

patrycja_g napisał/a:
jeszcze jej to doskwieralo jak mezatka juz byla

Nie powiem co sobie pomyślałam :-D
Koroneczka ja też ja też :-D hahahaha się popłakałam z rana
nie ma sie czym chwalic,glodnemu chleb na mysli :-P a ja pisalam o popijaniu jedzenia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość