Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

02 mar 2012, 14:52

dziewczyny to normalne ze boli brzuch przy pepku? bo mi tak wylazl ze szok a juz nie mowiac jak boli
moze malutka akurat tam nogę wstawila... Nie mam pojęcia, mi nie wylazł

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 mar 2012, 15:01

wisnia mi tez nie wychodzi....

jej jak u nas wieje :ico_olaboga: ja chce słoneczko !! za niedlugo po młodego do przedszkola...

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 mar 2012, 15:02

moze malutka akurat tam nogę wstawila...
ale od wczoraj wieczorem mnie boli.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

02 mar 2012, 16:29

ale od wczoraj wieczorem mnie boli.
mnie tez raz tak bolalo przy pepku ale po 2 dniach przeszlo :ico_sorki: wydaje mi sie ze mala poszalala i teraz cie boli :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 mar 2012, 16:43

hej - jestem z majówek 2007 - i Jagódka jeszcze w dwupaku :-) odpoczywa z tego co słyszałam :-) mamy z nią kontakt więc bedziemy jak coś pisac - jeżeli ona nie dotrze do komputera :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 mar 2012, 16:52

witam,

ja dopiero teraz - od rana standardowo przedszkole,rehabilitacja Zuzki,zakupy,potem musialam odebrac wyniki meza,potem przyszla kurierem kolyska i oczywiscie musialam ja zlozyc i jestem zachwycona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jest wieksza niz myslalam,wiec dopóki malec nie zacznie siadac,to spokojnie moze tam spac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pisalam z Agasio niestety nie wyjda dzis z Olusia,bo wykryli u niej szmery na serduszku i czekaja na konsultacje kardiologa i wyniki badan :ico_olaboga:

[ Dodano: 02-03-2012, 16:02 ]
u nas dzis w Biedronce truskawki takie duze chyba hiszpanskie mozna kupic i sie skusilam,zrobilam sobie koktajl z jogurtu naturalnego,truskawek i banana,a na to sliwki i powiem wam,ze cukier dobry mialam i dopiescilam zoladek tym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 mar 2012, 17:14

witajcie mamusie no i tak wypisali mnie dzis do domu :ico_zly: jestem tak wkur.....na tych lekarzy ze szok wczoraj miałam usg z przepływami i lekarz stwierdził ze nie jest za dobrze bo łożysko juz jest stare naryczałam sie jak nie wiem co a oni mnie dzis wypisali idostał i jak wyniki pójdą do góry to nie wiem co on zrobi a tak to 9 marca rano mam sie stawic na cc :ico_zly: jestem wykończona szpitalem i tymi konawalami :ico_zly: :ico_puknij: . Ten tydzien bedzie najdluższym tyg w moim życiu i najbardziej stresującym czy z malutka wszystko ok .
Franek mnie na krok nie odstepuje jak go zobaczylam tak sie poryczalam :ico_wstydzioch: . kazali w poniedziałek zrobic wyniki i w pn mam wizyte prywatną u swojego gina tego co w szpitalu tez pracuje wiec 100 musze mu zaplacic bo jeszcze chyba za malo

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

02 mar 2012, 17:17

i Jagódka jeszcze w dwupaku :-)
a juz myslalam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 mar 2012, 17:31

Pisalam z Agasio niestety nie wyjda dzis z Olusia,bo wykryli u niej szmery na serduszku i czekaja na konsultacje kardiologa i wyniki badan :ico_olaboga:
ojej ... no to pozostaje tylko zyczyc aby wszytko bylo ok !!! :ico_sorki:

asiab jej no to sie porobilo..po co oni cie na tydzien wypisywali.. jej co za lekarze maskara !!! :ico_olaboga:

[ Dodano: 02-03-2012, 16:32 ]
jagodka myslalam ze Ty juz rozpakwoana a tu kops :)
Brodzikowa co z toba ???

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

02 mar 2012, 19:38

Cześ dziewczynki,
ja mamę oddelegowała, wkurzyłyśmy się tylko, bo na internecie nie było żadnej wzmianki o zmianie godziny porannego autobusu i przejechałyśmy się nadaremno i koniec końców pojechała dopiero o 14.50 i będzie tam dopiero na 20 :ico_noniewiem: , no ale trudno...

Kupiłam chusteczki nawilżane, to jest mój aż 4 zakup dla Maleństwa - pełne szaleństwo, nie ma co, muszę jeszcze wtym mies. pokupowac parę rzeczy i Damianowi też, gł. buty, bo za chwilę ciepło się może zrobic, portki jeszcze by mu się przydały w ogóle zaś mi śmignął, co go trochę poobkupuje, to przychodzi taki dzień że zastanawiam się jak to się stało, że większośc mała :ico_olaboga:

biedna Agasio, że je przetrzymają, z drugiej strony lepiej te 2 dni zaczekac, niż potem żałować, choc sama wiem jak to jest, bo pamiętam jak Piotrkowi ryczałam w kiblu, że chce do domu jak mnie wypuścic nie chcieli po porodzie :ico_noniewiem:

Asia, szkoda że Cię wygonili do domku, ale postaraj się mimo wszystko za bardzo nie zamartwiać, nastaw się że będzie dobrze - nie ma innego wyjścia, musi byc!!

Jagoda, oj Ty niedobra tak nas tu trzymac w niepewności, my już myślimy coraz odważniej, że się sypłaś a Ty se ot tak po prostu odpoczywasz... :ico_nienie:

[ Dodano: 02-03-2012, 18:43 ]
wisnia, może pepek Cię boli dlatego że jak piszesz wywaliło Ci go a co za tym idzie skóra się ponaciągała?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość