Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

03 mar 2012, 10:26

Witam się sobotnio z :ico_kawa:

Mężu znowu w pracy, całe szczęście tylko do 14 :-)
My nadal w dwupaku ale od dwóch dni mnie wszyscy wkurzają. Kto do mnie nie dzwoni to pyta czy już urodziłam. Nosz kurde, czy to ode mnie zależne??? Co za barany. Wczoraj pojechałam odwiedzić koleżankę, co ma dzidzie 7 tygodniową a ona zestresowana że zacznę jej na kanapie rodzić i zdziwiona że sama funkcjonuję, że mąż mi pozwolił samej jechać - a ja do niej to co z mamą miałam przyjechać? Później dzwoni inna znajoma i nie odebrałam i dopiero wieczorkiem oddzwoniłam - to ta już też że pewnie nie odbierałam bo rodziłam.
Powariowali wszyscy - niech się odwalą ode mnie.

Łóżeczko przytargaliśmy do sypialni - stoi sobie i zawadza :-D bo w nocy ciągle zapominam i wchodzę na nie wstając siusiu i hałas robię a K. za każdym razem przerażony, że pewnie rodzę :-D

Jeszcze dwa tygodnie do terminu - mam nadzieję że szybko zleci.

[ Dodano: 03-03-2012, 09:29 ]
surtsey, wiesz co, nie wiem jaką masz tam miseczkę ale ja jak sobie sprawiałam takie staniki to one się trochę rozciągają więc mnie się wydaję, że wystarczy taki ktory teraz Ci pasuje. Ja swoje kupilam w na końcu listopada a do teraz są dobre, no i myślę, że i gdy laaktacja się zacznie to też dam radę bo one naprawdę fajnie się ciągną.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 mar 2012, 10:33

ja tez mam dzidziusia tylko ze proszek do prania
- no w moim ulubionym sklepiku tez byl proszek ale cenowo wychodzil drozej niz ten balsam,wiec wybralam tansza opcje :ico_oczko:
co do prania czekam na ladna pogode
- ja tez mialam czekac ale jednak popiore teraz,ja po tych 2 tygodniach rehabilitacji z Zuzka jestem tak zmeczona,ze jak sobie pomysle,ze niebawem bedzie gorzej,to wole teraz :ico_wstydzioch:
a ciuchow nie mam duzo. 5 par bodow ma 56 i 6pajacow. a pozniej juz na 62 i tez nie za wiele.
- ja za to mam jakos tak duzo,nie wiem skad sie tego tyle zebralo :ico_wstydzioch:
a on wykapal zuzie umyl jej glowe poscielil lozko i zrobil kolacje w szoku :ico_szoking: bylam
- no moj nawet po pracy to robi,bez kolacji,kolacje ja przygotowuje jak on ich kapie i ubiera :ico_oczko:

A przedwczoraj wychodzil na noc do pracy i jak zawsze polecial Andrzej,zeby mezowi dac buzi i przytulic,potem Zuzia i na koniec ja,maz sie smial,ze za dwa lata bedzie musial pol godziny wczesniej wychodzic,zeby wszystkich obcalowac :-D

wisnia3006, a te Twoje bole dziwne,kurcze :ico_olaboga:
Mnie boli dookola pepka ale to przez zastrzyki :ico_sorki:


surtsey, jeden rozmiar wiekszy kup,ja kupilam jeden o rozmiar wiekszy,drugi o dwa i jak mi sie po 2-3 tygodniach mleko unormowalo,to ten wiekszy dwa rozmiary byl za wielki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 mar 2012, 10:36

biniu_s, to chyba wiem jakie masz, ja takie kupiłam przy Łukaszku, ubrałam 2 razy i wiecej nigdy, tak mnie wkurzały, ja musze miec nierozciagliwy jednak i dlatego sie zastanawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 mar 2012, 10:38

Powariowali wszyscy - niech się odwalą ode mnie.
- to Ty im powiedz,ze masz termin za dwa tygodnie a nie teraz :ico_puknij:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 mar 2012, 10:39

surtsey, jeden rozmiar wiekszy kup,ja kupilam jeden o rozmiar wiekszy,drugi o dwa i jak mi sie po 2-3 tygodniach mleko unormowalo,to ten wiekszy dwa rozmiary byl za wielki
o boginio :-D ok to wybieram :-D

[ Dodano: 03-03-2012, 09:42 ]
W zasadzie to i teraz u biniu byłoby dziecko terminowe... :-D a poza tym ludzie nigdy nie wiedzą kiedy ciężarna rodzi

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 mar 2012, 10:46

wisnia3006, a te Twoje bole dziwne,kurcze
z zuzia mialam takie bole na samym koncu jak juz miala naprawde malo miejsca. wiem ze dzidzia jest duza ale az tak. bo nie kopie tylko czuje jak sie rozpycha.

oo stanika tez jeszcze nie mam. wybiore sie do h&m i tam sobie kupie.
- no w moim ulubionym sklepiku tez byl proszek ale cenowo wychodzil drozej niz ten balsam,wiec wybralam tansza opcje
ja kupowalam wczoraj proszek i byla jakas promocja bo 3 kg za 17 zl. a lovela byla za 18zl 1.8kg

[ Dodano: 03-03-2012, 09:47 ]
a co do ciuchow to ja od nikogo nie dostaje tylko wszystko sami musimy kupowac.
a wole teraz zuzi kupic wiecej i z lepszego materialu to chociaz Karola bedzie miala pozniej

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 mar 2012, 10:49

ok to wybieram :-D
- hehe

[ Dodano: 03-03-2012, 09:51 ]
a wole teraz zuzi kupic wiecej i z lepszego materialu to chociaz Karola bedzie miala pozniej
- dokladnie,tym bardzej,ze roznica wieku nie duza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 mar 2012, 10:57

ja tez mam za dużo ciuszków :ico_wstydzioch: to jeszcze po Łuku. I tak nie wszystkie sie nadadza, bo za ciepłe, ale te późniejsze jak już dziecko chodzi to jak najbardziej. Teraz chodzi w nich mój bratanek :ico_haha_02:

[ Dodano: 03-03-2012, 09:59 ]
Obrazek ten kolor mnie zachwycił :ico_brawa_01: większego zdjęcia sie nie da wstawic :ico_zly:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2012, 11:01

dziewczyny naprawde nie musicie mnie pocieszać bo tego nie oczekuje
ciężko jest zrozumieć moje pokręcone myślenie

dzisiaj nocka fatalna bo Majka musiała mnie ukarać za nieobecność i domagała ise mojej stałej obecnośći
dwa razy sie budziła z takim rykiem i fochem że ojcu sie nie dała dotknąć

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 mar 2012, 11:01

Obrazek a chyba kupię ten

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość