Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

03 mar 2012, 10:46

Witajcie z rana :ico_oczko:
Koroneczka, przykro mi z powodu dotacji, to jest naprawde chory kraj :ico_puknij:
No to jest fakt...
Słyszałyście jaki numer z tą sprawą małej Madzi, miałam się dawno pytać ale zapomniałam...
Rodzice Madzi dostali od detektywa apartament żeby spokojnie żyć na dodatek za darmo... żadnych rachunków, no to już jest lekka przesada :/
U nas slonko super swieci
U nas też pogoda piękna ale nie wiem czy teraz wyjdziemy może koło 11-12 nam się uda

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 mar 2012, 10:56

hej

ja się dzisiaj już z moim od rana gryzę,normalnie mnie facet do szału doprowadza!! :ico_zly: on dziecku kupy rano nie przebierze bo będzie wymiotował :ico_szoking: po południu też ma wymówkę :ico_puknij: ale jakoś Hani przebierał jak była mała,teraz to się taki leń do dzieci zrobił,że głowa mała :ico_olaboga: ja serio pomyślę o rozwodzie bo już mam dość jego nieróbstwa w domu!!! dzieci nie są tylko moje,ale jeśli są to po jaką chole** ja mam z nim siedzieć?! sexu też nie ma i nie będzie bo ja bez plastrów,poza tym już nawet ochoty na niego brak,jest mi całkiem obojętny... :ico_noniewiem:
chyba wezmę się za pisanie papierów rozwodowych w końcu i wyślę,może to go otrząśnie z życia kawalerskiego...

poza tym u nas słonko,rano przymroziło na -5
Miluś już pobudkę strzeliła po 6 i teraz sobie śpi od 9

nic dzisiaj nie robię w domu,nie mam zamiaru się przemęczać,zresztą i tak mnie głowa boli już 2 dzień :-/ no ale to od diety i pewnie jutro albo pojutrze już przejdzie :ico_sorki:

Koroneczka szkoda,że dotacji nie dostałaś :ico_sorki: pozostaje ci jakoś poszukać pracy :ico_sorki:

patrycja_g może jakaś alergia u Filipka,że po każdym spacerze kaszel albo zapalenie gardła :ico_noniewiem:
Słyszałyście jaki numer z tą sprawą małej Madzi, miałam się dawno pytać ale zapomniałam...
Rodzice Madzi dostali od detektywa apartament żeby spokojnie żyć na dodatek za darmo... żadnych rachunków, no to już jest lekka przesada
słyszałam,ale już mnie to nie rusza szczerze mówiąc :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 mar 2012, 11:08

czesc
A wy jak myślicie ile różnicy jest najlepsze???
hmmm dla dzieci najlepiej chyba aby byla jak najmniejsza roznica wieku, a dla doroslych hmmm, min 2 lata wg mnie

Koroneczka, przykro mi, polska rzeczywistosc :ico_puknij:
nic tylko znajomosci i znajomosci :ico_puknij:
ja już nie karmię piersią
wcale?
Słyszałyście jaki numer z tą sprawą małej Madzi, miałam się dawno pytać ale zapomniałam...
tak slyszalam :ico_olaboga:
chyba wezmę się za pisanie papierów rozwodowych w końcu i wyślę,może to go otrząśnie z życia kawalerskiego...
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: az tak zle? rozmawialas z nim o tym? :ico_noniewiem:

u nas tez slonecznie ale mrozno

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 mar 2012, 11:17

emilia7895, może tak źle nie jest,ale w domu jestem z tym wszystkim sama... już mi dzisiaj palnął,że "on pracuje,robi drzewo,dorabia i jeszcze ma w domu robić?" i taka w tym aluzja,że nic nie robię :ico_puknij: no ale nie moja wina,że mamy drugie dziecko i nie mogłam iść do pracy,bo ja chciałam się zabezpieczać on nie,i na serio czasami żałuję,że mamy Milenkę,choć ją kocham bardzo,ale pokrzyżowała mi wszystkie plany :ico_wstydzioch:
ja napiszę ten pozew i wyślę,jestem ciekawa jak on wtedy zareaguje,bo chyba myśli,że ja żartuję,a sama bez niego sobie jeszcze lepiej poradzę!

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 mar 2012, 12:01

Cześć dziewcznki!

U nas też piękna pogoda :ico_brawa_01: aż humorek i nastrój lepszy :ico_brawa_01:
Małż na zakupy pojechał, dzieć śpi, a ja się za porządki zabieram :ico_sorki:
Rano wspólne śniadanko, potem wspólna kawa i jakoś wcześniej czasu nie było.
Bratowa jeszcze w dwupaku...ordynator wyjechał na weekend i nie ma kto zadecydować o planowej cesarce, a że narazie nic się nie dzieje czekają...ciśnienie czasem jej skacze.

Mariola, ja to zawsze chciałam, żeby między moimi dziećmi było 2 max 3 lata różnicy i tak bym chciała. Mam nadzieję , że się uda :ico_oczko: O tej sprawie nie słyszałam, też uważam że to chore, dziwni ludzie... Bardzo skorzystali na śmierci córeczki :ico_sorki:

ANiu, dzięki, aż tak bardzo się nie przejęłam tą dotacją, bo przecież firma to duża odpowiedzialność, bałam się czy podołam....ale nie ma tego złego...wykończymy sobie drugą część domku i zrobię sobie gabinecik...co się odwlecze to nie uciecze :-)
A co do Twojego rozwodu...nie wiedziałam, że tak Wam się nie układa :ico_olaboga: wyobrażam sobie jakie to ciężkie dla Ciebie, żyjesz tylko dla dzieci, a przecież one mają także tatę, który mógłby się nimi zająć byś miała czas dla siebie :ico_sorki:
Mam propozycję- spakuj dzieci i wpadnij do mnie na dni kilka :-D niech sobie facet radzi sam i zobaczy jak jest fajnie :-D
wcale?
No już wcale :ico_sorki: :ico_sorki: Maksio po kilku dniach odstawiania już wcale nie chciał cycucha, pokarm jeszcze mam, długo go jeszcze mieć będę?? Czasem mi jest strasznie przykro, że już nie karmię go piersią :ico_sorki:
Koroneczka, przykro mi, polska rzeczywistosc :ico_puknij:
nic tylko znajomosci i znajomosci :ico_puknij:
ehh, trudno :ico_sorki:
Mąż mnie namawia, żebym złożyła wniosek ze środków UE, ale tam to już naprawdę plecy potrzebne , hehe

My po obiadku jedziemy na spacerek, pojedziemy bratową odwiedzić, do rodziców i pewnie dzień szybciutko przeleci.
Na obiad filet z grilla i małe marcheweczki na parze z czosnkiem- mąż nadal na diecie, wczoraj dostał dyspense na dwa piwka hihi kawałek mojego ciasta.
A Wam dziewczyny jak idzie??

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 mar 2012, 12:29

Mam propozycję- spakuj dzieci i wpadnij do mnie na dni kilka :-D niech sobie facet radzi sam i zobaczy jak jest fajnie :-D
z chęcią jakbym miała za co pojechać,to bym się od razu spakowała :ico_sorki:
mam już dość tego siedzenia tutaj i męczenia się
nawet już pozew cały napisałam :ico_szoking:
Bratowa jeszcze w dwupaku...ordynator wyjechał na weekend i nie ma kto zadecydować o planowej cesarce, a że narazie nic się nie dzieje czekają...ciśnienie czasem jej skacze.
dla dzieci lepiej jak jeszcze posiedzą w brzuszku :ico_sorki:
wykończymy sobie drugą część domku i zrobię sobie gabinecik...co się odwlecze to nie uciecze
no pewnie :-)
Maksio po kilku dniach odstawiania już wcale nie chciał cycucha, pokarm jeszcze mam, długo go jeszcze mieć będę?? Czasem mi jest strasznie przykro, że już nie karmię go piersią :ico_sorki:
zawsze szkoda jak się przestaje karmić,ale i tak długo karmiłaś :-) a pokarm to zależy,po Hani miałam tydzień,a po Milenie miesiąc
Na obiad filet z grilla i małe marcheweczki na parze z czosnkiem- mąż nadal na diecie, wczoraj dostał dyspense na dwa piwka hihi kawałek mojego ciasta.
A Wam dziewczyny jak idzie??
no to mąż się zawzięcie trzyma :ico_brawa_01:
a mi np póki co ok,tylko głowa dokucza ale tego się spodziewałam :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

03 mar 2012, 12:46

nawet już pozew cały napisałam :ico_szoking:
a nie trzeba uiscic oplaty 600 zl przy skladaniu pozwu?
Pytam, bo tez juz kiedys myslalam zeby tak R postraszyc ale nie mam na wydaniu tej kasy. A poza tym podobnie jak tobie juz mi wszystko zobojetnialo i kazdy chodzi swoimi drogami.

Jakby go cos uczulalo to kaszlalby chyba tylko bezposrednio po spacerze a on pozniej tydzien sie dusi. Ale alergie tez podejrzewamy od samego poczatku.
Mąż mnie namawia, żebym złożyła wniosek ze środków UE
jesli skladanie wniosku nic nie kosztuje to ja bym probowala, a noz widelec :ico_oczko:
pokarm jeszcze mam, długo go jeszcze mieć będę
ja nie jestem dobrym przykladem, pozbylam sie go miesiac temu choc Filip nie ciagnal od kiedy skonczyl 2 czy 3 tygodnie. I nawet ten paskudny Bromergon nie pomogl, dopiero hormony.

Ja sprawy Madzi nie sledze, moim zdaniem jakby tego nie naglasniali byloby dla nich ok. Niczego bac by sie nie musieli i chowac tez nie. Jak kolo nas w lipcu zginela ta 5 tyg dziewczynka i podobno z winy matki to nigdzie nic o tym nie bylo i ludzie spokojnie zyja pewnie z poczuciem winy ale jednak nikt im nie wygraza.

My po spacerze, wieje chlodny wiatr ale az mi lepiej jak sie dotlenilam. Mam nadzieje ze Filip sie nie pochoruje. Jemu zamiast spacery pomagac to szkodza

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 mar 2012, 13:37

a nie trzeba uiscic oplaty 600 zl przy skladaniu pozwu?
chyba nie,muszę się dowiedzieć,bo jak jest opłata to pewnie m,niejsza,poza tym ja nie zarabiam to niby z czego mam opłatę uiścić :ico_noniewiem:
dowiem się,dopiero napisałam i podzwonię po wypłacie do sądu i popytam

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

03 mar 2012, 13:44

Ania no to ładnie... Mój K jak pracował to też zawsze słyszałam że on pracuje blebleble itd teraz to samo jak ja nie mam czasu z nim rozmawiać godzinami to wielki foch bo mam czas włączyć komputer na przykład, kiedyś miał taką fobię że nawet sprawdzał co piszę na forum, założył sobie konto i heja czytać... myślałam że zabiję normalnie
Ale cóż faceci tak mają że myślą ze siedzenie w domu z dzieckiem to leżenie do góry brzuchem, a jak sam ma coś zrobić to taki zmęczony...
z chęcią jakbym miała za co pojechać,to bym się od razu spakowała :ico_sorki:
a to dużo taki wyjazd? dzieci w autobusie pkp czy czym tam za darmo, nie wiem jak reszta kosztów
Mariola, ja to zawsze chciałam, żeby między moimi dziećmi było 2 max 3 lata różnicy i tak bym chciała. Mam nadzieję , że się uda :ico_oczko: O tej sprawie nie słyszałam, też uważam że to chore, dziwni ludzie... Bardzo skorzystali na śmierci córeczki :ico_sorki:
ja też chciała bym tak 3 lata różnicy ale to już zależy od finansów a z tym bywa różnie

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 mar 2012, 15:38

a to dużo taki wyjazd? dzieci w autobusie pkp czy czym tam za darmo, nie wiem jak reszta kosztów
do Koroneczki to kawałek mam :ico_noniewiem: raczej pkp bym jechała bo wygodniej :ico_noniewiem: no ale w razie co będę pamietać :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość