Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

04 mar 2012, 23:37

dziewczyny kupilismy małej fotelik ale nie taki jak chciałam bo ten co mi sie podobał sprawdziłam i nie figurował w testach i nie miała nawet tej homologacji i po przeanalizowaniu wad i zalet zakupilismy fotelik nania I-MAS SP PLUS i nie był drogi bo nie całe 200zł kosztował i własnie myslalam ze jak taki tani kupie to moze byc jakas lipa ale ma wszystkie testy przeszedł był testowany w tym roku tylko ciezko go dostac a na allegro kolory były nie takie jak mi sie podobały ale wkoncu kupilismy rózowo czarny a niech ma ;p i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona my bralismy taki od 9-36kg Blance bardz osie podoba jazda w tym foteliku a teraz zastanawiam sie nad kupnem bucików i nie wiem jakie wybrac a wy jakie kupujecie wiem tylko ze chce nowe i puki nozka sie kształtuje to jakies porządne zeby były wy juz kupiłyscie takie do chodzenia z twrdą podeszwą?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 mar 2012, 08:36

a teraz zastanawiam sie nad kupnem bucików i nie wiem jakie wybrac a wy jakie kupujecie wiem tylko ze chce nowe i puki nozka sie kształtuje to jakies porządne zeby były wy juz kupiłyscie takie do chodzenia z twrdą podeszwą?
ja napewno kupie stabilne butki, sztywne z tylu zeby stopke mocno trzymaly...
narazie jeszcze nie kupilam, bo mala nie chodzi, ale jak kupie to wlasnie sztywne z tylu zeby stopke trzymaly...
zakupilismy fotelik nania I-MAS SP PLUS i nie był drogi bo nie całe 200zł kosztował
ja tez duzo nie zaplacilam za fotelik dla malej i tez ma atesty i malej wygodnie :ico_sorki: :ico_sorki:
Inuno, zdrowka dla Mikolaja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 mar 2012, 10:48

dzien dobry :-D

zdrowka dla Mikiego

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

05 mar 2012, 21:02

hej dziewczyny, przepraszam że ostatnio mnie nie było, jakoś weny nie miałam

w weekend miałam pierwszy zjazd na studia na zaoczne... czułam się jak na 1 roku, nikogo nie znałam i nawet sal nie mogłam znaleźć;p
I w roczek Witusia byłam późno wieczorem, ale uściskałam go mocno, w sobotę robimy imprezkę.

Przepraszam, że tylko o sobie, jutro postaram się was doczytać :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 mar 2012, 23:35

Dobrusia, z okazji roczku Witusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-03-2012, 22:37 ]
A ja z fotelikiem mam problem bo ten co chce kosztuje sporo kasy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 06-03-2012, 10:21 ]
witam z :ico_kawa:
a co tu taka cisza
ja juz okienka pomyłam i na dole zostały jeszcze 2 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

słoneczko pieknie swieci a mój mały kaszle :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

miłego dzionka

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 mar 2012, 14:13

dzien dobry :-D


ciagle czekam az mi powiedza kiedy mam zaczac a to zalezy jak szybko dostana referencje i czy im podpasi i ...troche sie denerwuje :ico_noniewiem:


poza tym w koncu udalismy sie do ksiedza zeby ochrzcic tego naszego malego "diabelka" :ico_oczko: takze i to trzeba przygotowac :ico_sorki:

wogole niby juz wszystko okey "mam prace"zaczynamy z niania itp...ale jakos sie denerwuje chyba podswiadomie bo to jednak duze zmiany :ico_sorki:

Strasznie jestem taka poddenerwowana osatnio i o wszystkowybucham.... :ico_placzek:

poza tym jem jak dzika ...no nie moge sie opamietac i to juz nawet nie slodycze tylko zwykle posilki ale w konskich porcjach :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 mar 2012, 11:08

Strasznie jestem taka poddenerwowana osatnio i o wszystkowybucham.... :ico_placzek:
wcale ci sie nie dziwię tyle tego szukanie pracy niania itd :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 mar 2012, 14:28

hej ja jestem na chwilunie
ale nie mam ostatnio czasu
załatwiamy kredyt i jak się uda to się przeprowadzamy
ta sama klatka nawet tylko pietro 2 a nie 11
i 3 pokoję będą
mam nadzieje że wszystko się uda :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 mar 2012, 16:24

mam nadzieje że wszystko się uda :ico_sorki:
no to byloby fajnie trzymamy kciukaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 mar 2012, 19:15

mam nadzieje że wszystko się uda :ico_sorki:
no ja tez trzymam kciuki z apomnyslny przebieg sprawy :ico_brawa_01:

a te referncje do pracy to o malo o zawal mnie nie przypraweily :ico_puknij:
jedndna referentka w Australii Druga nagle walnela foche ze niby sie nie kontaktowalam w sprawie referncji... :ico_puknij: ah dziewczyny szkoda gadac...ta babk z tego biura co nsprawdzaja te referncje nie odpisywala na moje maile wiec nie wiedzialam zcy dostal namiary na innych referntow....koszmar jakis....

koniec koncow
jedne referencje dostali rano od mojegop bylego pracodawcy drugie przeslala tez dentystka od nich z gabinetu ta co jest w Australii plus poprosilam mojego poprzedniego dentyste i powiedzial ze to zaden problem wiec mam nadzieje z esie z nim skontaktowali dzis i ze juz jutro beda mieli :ico_sorki:

tyle referencji im powinno wystarczyc z nawiazka ...ale musze jeszcze do tej co focha walnela zadzwonic/wyslac maila....dzis jestem zbyt wsciekla ...wiec zrobie toj utro...

mam nadzieje ze Ciod p[racy jutro dadza znac ze referncje juz maja wiec jej bym tylko powiedziala ze jej dziekuje i ze sie moze w nos pocalowac :ico_zly:
a wydawala sie normalana ... :ico_noniewiem:
a tu kurde dzieki niej moglam oferete pracy stracic....

mam nadzieje ze to sie jednak wszsytko dobrze skonczy :ico_sorki:

Szymek dzis byl 2 godzinki u niani ...

obydwoje zadowoleni :-D :-D :-D

[ Dodano: 07-03-2012, 18:37 ]
pupke ma starsznie odparzona bo mial wczoraj rozwolnienie i bylo juz wieczorem naprawde zle az ranki sie porobily ale mamtaka masc od lekarza z kortyzonem i czyms tam jeszcze i ona bardzo pomaga... :ico_sorki: a i kupki lepsze dzis ...w zasadzie to tylko jedna :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość