Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

05 mar 2012, 20:49

surtsey, wskoczysz na wątek letni i już Ci będzie lepiej :ico_haha_01: a tak serio to mi się coś zdaje że mi ten trzeci trymestr cały się bedzie dłużył :ico_noniewiem: jak pracowałam to szybciej leciało :ico_haha_01: wracać do roboty czy co? eee, nieeeee.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 mar 2012, 21:02

surtsey, ja ci powiem,ze najfajniej bylo w 2007 roku,kiedy to na kazdy miesiac byly mamy osobno - czyli my bylysmy kwietniowki 2007 i wtedy bylo fajnie,bo przyszedl 1 kwietnia i jak kolezanki zaczely rodzic,to czlowiek juz chodzil taki ucieszony,bo niedlugo jego termin i bylo fajnie. W 2009 jak rodzilam Zuzie,to juz bylysmy mamy grudzien-styczen,a teraz to juz hurtowo cala wiosna i jak nam Dzwoniec w lutym urodzil,to sobie pomyslalam - kurcze,to zanim ja urodze,Patryczek bedzie juz mial 3 m-ce :ico_olaboga:
eee, nieeeee.... :ico_oczko:
- hehe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

05 mar 2012, 21:27

iw_rybka, jak ja w czerwcu 2008 rodziłam to też miesiącami szłyśmy. dopioero na noworodkach się łączyłyśmy po 2 miechy bo tam mniejszy ruch. szkoda że wątek słabiej uczęszczany :ico_placzek:

[ Dodano: 05-03-2012, 20:32 ]
a, dziewczyny mające starsze dzieciaki. kupujecie starszakom prezent od nowonarodzonego dzidziusia? bo własnie sie zastanawiam co by tu mojemu ancymonkowi kupić. zawsze to odwróci jakoś uwagę że mama nie ma tyle czasu, jak myślicie?
i te co mają przedszkolaki - robicie jakąś przerwę od pkola jak wrócicie z noworodkiem do domu? bo ostatnio stwierdzam że muszę się zacząć organizować z tym wszystkim :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 mar 2012, 21:32

dopioero na noworodkach się łączyłyśmy po 2 miechy bo tam mniejszy ruch
- no niestety,niektore babeczki siedza na L4,to z nudow pisza na wspolnym terminie,a potem rzucaja sie w wir opieki nad maluszkiem,spacerki,kupki itd i jesli maja w poblizu druga mame,taka z reala,to wola spotkac sie w parku niz w sieci :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

05 mar 2012, 21:35

iw_rybka, ja przy smyku miałam trochę zmarttwien przez pierwsze 3 miechy i w sumie pozniej też ciągle ale na wątku byłam ale niestety teraz już wątek zamarł, dziewczyny sie wykruszyły- ja też :ico_wstydzioch: ale te miesiące pisania na wątkach starankowym, wspólnym terminie i noworodkach wspominam bardzo dobrze, super takie wsparcie i w ogóle :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 mar 2012, 21:36

Marta26, my kupilismy Andrzejkowi duza ciezarowke i to byl swietny pomysl,maly jak sie mna nacieszyl poszedl do swojego pokoju bawic sie nowa zabawka - a ja mialam czas,zeby sie rozpakowac i zorganizowac w domku :ico_brawa_01:
Teraz tez kupimy mu jakas fajowa zabawke a Zuzi lale,zeby mogla mnie nasladowac w opiece nad Szymusiem :-D A od przedszkola chyba przerwy mu nie zrobie,bo on lubi chodzic :ico_oczko:

[ Dodano: 05-03-2012, 20:37 ]
iw_rybka, ja przy smyku miałam trochę zmarttwien przez pierwsze 3 miechy
- ja tez poczatkowo nie pisalam,jak Zuzie urodzilam,bo bylam obrazona na caly swiat za to co mnie spotkalo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ale pozniej jak sie pogodzilam z sytuacja,to wrocilam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

05 mar 2012, 21:54

iw_rybka, tylko ja mam dylemat co kupić. mojego smyka na dłużej to tylko puzle i klocki zainteresują ale ile można tego mieć :ico_olaboga: poza tym bedzie wołał towarzysza do układania :ico_haha_01: on by sie z lalki i wózka ucieszył. a najbardziej z kotka albo pieska- żywego. ale tego sobie nie zrobię :ico_haha_01:
,bo bylam obrazona na caly swiat za to co mnie spotkalo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
oj nie dziwię się. a tak a propos to od nas jakieś złotóweczki już dla Zuzi w picie wpisane. nie jest tego dużo ale grosz do grosza...fajnie że mozna ten procent podarować, szkoda że nie 10% :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

05 mar 2012, 22:19

Heloł, melduję się i ja...
Młody wykąpany w łóżku leży, do pieca dołożone i teraz mam chwilę :ico_oczko:
była dziś u mnie koleżanka, ta co Wam pisałam że ma taką deprechę, napisała czy jestem i i się zebrała z małą i przyszły, fajnie bo obie sobie towarzystwa dotrzymywałyśmy :ico_oczko:
nic mi się nie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 mar 2012, 22:20

mojego smyka na dłużej to tylko puzle i klocki zainteresują
- a moj uwielbia autka i mimo,ze ma tegomase,to kazde nowe przez kilka dni jest tym ulubionym i zajmie go na troche :ico_oczko:
on by sie z lalki i wózka ucieszył.
- heh,no Andrzejek nasz czasem wozi swojego ukochanego pieska w wozku Zuzi :ico_oczko:
a tak a propos to od nas jakieś złotóweczki już dla Zuzi w picie wpisane.
- dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
W zeszlym roku z tych zlotoweczek zebralismy 1800 zl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-03-2012, 21:23 ]
Mysza - moje dzieciaczki tez juz spia od 19.30 ,Andrzejek biedny kaszle przez sen - pojde z nim jutro,niech go oslucha doktorka ale pewnie nic nowego nie powie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

05 mar 2012, 22:23

Marta26, mysmy juz kupili puzzle, w tesco za 14 zl były z jego ulubionymi bohaterami , to wziełam :)
A od przedszkola nie robię przerwy, w końcu zostanie mu tylko czerwiec, a w lipcu przedszkole nie pracuje, wiec przerwa będzie tak czy siak, a ja sie moze zdaże z noworodkiem ogarnać przez miesiąc

[ Dodano: 05-03-2012, 21:25 ]
A moje dziecię nie śpi :ico_zly: poprosiło jeszcze o kanapkę z szyneczką, to dalam, bo on patyczak, moze przez noc trochę tłuszczyku mu się odłoży :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość