Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 mar 2012, 12:21

asiab dasz radę - to tylko 48 h, już tak niewiele.

[ Dodano: 06-03-2012, 11:22 ]
Nic - idę myć okna, może mnie coś ruszy :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 mar 2012, 12:26

A jak sie czujesz z mysle,ze jeszcze dwa dni i bedziesz tulic coreczke?
boje sie jak cholera czy wszystko bedzie dobrze największa obawa czy malutka sobie poradzi czy nic nie spieprzą lekarze po ostatnim pobycie naoglądałam sie za dużo :ico_zly: czekali z moją koleżanka za długo też miała cukrzyce ciążową i mieli jej szybciej ciąze rozwiązywac a tego dnia co ja przyszłam do szpitala ona też przyszła na wywołanie 42 tydz ja sie jej pytam przecież miałaś w 38 tyg mieć rozwiązywana ciąze przez cukrzyce ona powiedziała że lekarze stwierdziali ze juz nie ma cukrzycy że wszystko wróciło do normy :ico_olaboga: nie wiem jak to możliwe no i co wywyoływali oxy i zaraz sie zielone wody zrobiły szybko na stół ale mały zdążył sie chłysnąc wodami i podtrół sie zarazili ja i małego gronkowcem i paciorkowcem i mały jechał do koszalina zryczłyśmy sie jak nie wiem co bo wszystko sie mi zaraz przypomniało jak mi franka zabierali. Dopiero wczoraj małego wypisali z
Koszalina. Wiec boję sie jak jasna cholera żeby nic nie spieprzyli :ico_zly: :ico_zly: . po pierwszej cc wstawałam po 24 h a teraz po 12 już podnoszą :ico_chory:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 mar 2012, 12:32

ja też miałam gronkowca... najgorsze że w pokarmie i mały się podtruwał i potem wylądowaliśmy na 10dni w szpitalu z 3tygodniowym noworodkiem :ico_olaboga: to był dla nas koszmar!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 12:33

asiab, o ja pierdziu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Mi Danes chcial ciecie zrobic tez w 38 tygodniu tam w Slawnie ale ten strach jest,ze dziecko wywioza do Koszalina :ico_olaboga: Wiec zrobia w 39 TC u nas,ten prywatny mi tlumaczyl,ze dziecko ma i tak utrudnione warunki przez moja cukrzyce,wiec nie chca go duzo wczesniej wyciagac,zeby mu jeszcze nie komplikowac ewntualnymi oznakami wczesniactwa :ico_sorki:

U was juz tez jest dosc daleko,wiec mysle,ze Twoja kruszynka bedzie w dobrej formie :ico_sorki:

[ Dodano: 06-03-2012, 11:33 ]
tibby, a skad ten gronkowiec??

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 mar 2012, 12:38

iw_rybka, nie mam pojęcia. to jest najdziwniejsze.
w ogóle jak się zgłosiliśmy do szpitala z wiecznie wymiotującym nowodorkiem to mnie obwiniali że ja coś źle zjadłam i zaszkodziłam własnemu dziecku. jak oświeżo upieczona mama czułam się jak zmieszana z błotem! :ico_placzek: że niby zrobilam coś specjalnie żeby dziecku zaszkodzić.
potem wymyślili u małego skazę białkową i przerzucili go na mleko dla alergików.
potem dopiero wpadli na pomysł, żeby zrobić posiew mojego pokarmu i wyszło wlaśnie, że mam gronkowca. musiałam brać antybiotyk w tym czasie i małego nie karmić i pokarm zanikł. i tyle z karmienia piersią na ktorym tak mi zależało. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 mar 2012, 12:40

U was juz tez jest dosc daleko,wiec mysle,ze Twoja kruszynka bedzie w dobrej formie
no podobno dziewczynki są silniejsze :ico_noniewiem: wg wczorajszego usg płucka są rozwiniete ale jak bedzie to sie okarze , jak bedzie potrzeba wywiezienia małej do koszalina to wiem ze bedzie pod dobrą opieką tak maja najlepszy sprzet i robią wszystkie badania a ta cholestaza też podtruwa wiec bedzie dla małej lepiej jak już ją wyciągną z mojego brzucha :ico_sorki: nie bede sie martwić każdym dniem.

[ Dodano: 06-03-2012, 11:42 ]
iw_rybka, a Danes tak mnie w czwartek zdenerwował że przez niego pół nocy płakałam :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 13:19

a Danes tak mnie w czwartek zdenerwował że przez niego pół nocy płakałam :ico_zly:
- cos Ty? :ico_szoking:
ja go do tej pory nie znalam,wybralam go,bo potrzebowalam gdzies robic panstwowo badania :ico_oczko: Ale generalnie jestem zadowolona,bo kieruje mnie na rozne badania i widac,ze nie patrzy na to,zeby bylo tanio-tylko dobrze,a prywatnie chodze do Hornunga,ktory pracuje u nas w szpitalu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

06 mar 2012, 13:21

iw_rybka, trzymaj się i nie daj się, może uda Ci się zwalczyc wymioty i zerwac z "tradycją szpitalna" z powodu odwodnienia

asiab, będzie dobrze, nie martw się, zobaczysz Ulcia to na pewno silna kobietka - po mamusi - da radę :-D :ico_oczko:

biniu_s, skoro wybrana gondolka to domyslam się, że teraz problem ze spacerówką? a nie mają jakiegoś fajnego koloru do zaoferowania, w sumie nie musisz miec kolorystycznie tak samo, choc domyślam się że jak się już coś upatrzy i spodoba to cięzko znaleźc coś innego co temu dorówna :ico_noniewiem:
a w ogóle na jaki wózek się zdecydowałaś?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 13:32

może uda Ci się zwalczyc wymioty i zerwac z "tradycją szpitalna" z powodu odwodnienia
- od chwili wziecia czopka,zjadlam dwa suchary,wypilam troche mi siedzi to w zoladku :-D Kurcze - byle do wieczora ale czuje sie juz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Tylko ciiiiiii,co by nie zapeszyc :ico_chory:

Pisalam do Agasio - niestety sa dalej w szpitalu,serduszko Olenki ok ale zoltaczka brzydka sie przypaletala i nie chca spasc wyniki. Agasio kazala wszystkich pozdrowic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

06 mar 2012, 13:50

Tylko ciiiiiii,co by nie zapeszyc :ico_chory:
dobra ciiii, ale oby tak dalej :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość