patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

06 mar 2012, 13:58

Murchinson, no wlasnie ni ma nici, czyms to zasklepial ja to nazwalam mini spawarka i robil opatrunek
pewnie limfa leci, lekarz to widział?
no wlasnie kazal dzis przyjechac bo dzwonilam do niego w piatek jak juz minal tydzien od zabiegu

my po spacerze, trwal 30 min ale sie troche dotlenilismy, zimno strasznie niby slonko i grzeje ale miedzy blokami paskudnie, taki mrozny wiatr i uczucie jakby z kazdej strony wial

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 mar 2012, 14:13

To zapraszam dziewczynki na mycie okien kiedy tylko zechcecie hihi :-)

Maksio dzisiaj już zrobił 2 luźne kupki :ico_olaboga: pewnie obydwu nas coś bierze :ico_olaboga:

U nas też mroźno, byliśmy tylko w sklepie i spowrotem

[ Dodano: 06-03-2012, 13:23 ]
I właśnie zauważyłam!!

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: i pyszną :ico_kawa: z amaretto za 10 miesięcy mojej sznupci :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

06 mar 2012, 14:37

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: i pyszną :ico_kawa: z amaretto za 10 miesięcy mojej sznupci :-) :-) :-)
Ja się łapię chętnie :ico_oczko: i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maksia

U nas pogoda dopisuje może na chwilę wyjdziemy jak mały wstanie... o ile nie będzie marudzenia
no wlasnie kazal dzis przyjechac
to jak się dowiesz co się z tą raną dzieje to daj znać i oby szybko się wygoiła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 mar 2012, 15:19

no wlasnie kazal dzis przyjechac bo dzwonilam do niego w piatek jak juz minal tydzien od zabiegu
to daj znac jak wrócisz od lekarza :ico_sorki:
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: i pyszną :ico_kawa: z amaretto za 10 miesięcy mojej sznupci :-) :-) :-)
to ja tylko :ico_kawa: proszę :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 10 miesięcy
U nas pogoda dopisuje może na chwilę wyjdziemy jak mały wstanie... o ile nie będzie marudzenia
u nas podobnie
mała coś marudziła,ja zaglądam w buźkę a tam się 2 u góry przebija i chyba nawet dzisiaj albo jutro już wyjdzie :ico_sorki:
więc jak wstanie i zje i będzie humorek dopisywał to pójdziemy na plac zabaw żeby się Hania wyszalała :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 mar 2012, 16:35

czesc

ja na chwilke, po 17 idziemy do lekarza osluchac dzieciaki, Marcel juz lepiej, Tosie bardzo meczy katar, nie chce jesc, tylko cyca
jeszcze do tego wszystkiego P kuzyn dzwonil i pytal czy dzieci ok, bo jego syn ma ospe - byli u nas w sobote :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

zajrze w wolnej chwili

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 mar 2012, 17:04

cześć :-)

Byliśmy z Krzysiem dzisiaj u mnie w pracy, śmiał się do wszystkich i zaczepiał-jak tatuś :ico_oczko: kierowniczka podpisała mi urlop do końca tygodnia-wyrozumiała bardzo jest, ale widziałam, że dziewczyny złe, a same mają dzieci :ico_sorki: doradzały mi, żebym nianię zatrudniła, albo dała Krzysia do żłobka :ico_noniewiem: ja chciałabym pójść na wychowawczy na próbę na pół roku i w tym czasie zacząć działać z paznokciami, jak będą chętne, to chciałabym otworzyć salonik i pracować na swój rachunek, bo sąd mnie wykańcza głównie psychicznie :ico_sorki:

Koroneczka :ico_tort: pycha :-D za 10 miesięcy Maksia :ico_brawa_01: mój młody też wstawał ok 6 na mleko i spał jeszcze do ok 8, a teraz wstaje o 6 i spać idzie dopiero po 8 albo o 9, ogólnie bardzo przestawiło mu się spanie, w dzień śpi rzadziej ale dłużej, co akurat mnie cieszy :-D szkoda, że od decyzji nie możesz się odwołać :ico_noniewiem:

Ania Krzysiowi dzisiaj przebiła się druga górna dwójka :ico_haha_01: a jak tam mąż, nadal taki potulny? :ico_oczko:

Patrycja duże plamy zmywam najpierw zimną wodą, namydlam tym mydełkiem i zostawiam na dłuższy czas, jak plama uporczywa to zmywam znowu zimną wodą i jeszcze raz mydełko, później normalnie piorę w płynie w pralce i ładnie wszystko schodzi. Krzysiu jak nie śpi, to też nawołuje :-D leży na brzuchu i tak wysoko podnosi się na rękach, że głowa zza łóżeczka mu wystaje i krzyczy na nas :ico_haha_01: Filipek nie czuje się widocznie jeszcze do końca pewnie, ale niedługo na pewno pójdzie sam albo chociaż za jedną rękę :-) trzymam kciuki, żeby rana się szybko zagoiła :ico_sorki:

Emilia zdrówka dla dzieciaczków :ico_sorki: daj znać co powiedział lekarz.

więcej nie pamiętam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 mar 2012, 19:47

emilia7895, zdrówka dla dzieci,oby ospy nie mieli :ico_sorki: :ico_sorki:
ja chciałabym pójść na wychowawczy na próbę na pół roku i w tym czasie zacząć działać z paznokciami, jak będą chętne, to chciałabym otworzyć salonik i pracować na swój rachunek, bo sąd mnie wykańcza głównie psychicznie :ico_sorki:
spróbować przecież nie zaszkodzi :ico_sorki:
Ania Krzysiowi dzisiaj przebiła się druga górna dwójka :ico_haha_01: a jak tam mąż, nadal taki potulny?
o masz,to naszym maluchom tak samo zęby idą :-D
a mąż póki co grzeczny :-D


my poszłyśmy na spacerek,dzieci zadowolone,ja też się poruszałam co nieco :-)
teraz mała jęczy bo mało na drugiej drzemce spała,ale chcę ją jeszcze wykąpać :ico_noniewiem: ciekawe czy się uda :ico_noniewiem:

[ Dodano: 06-03-2012, 19:17 ]
udało się jednak od razu obie wykąpać
teraz kolacyjka a potem zagonię do łóżka spać :-D

od jutra mnie nie będzie kilka dni,brak dostepu do neta będzie :ico_sorki:

[ Dodano: 07-03-2012, 07:11 ]
hejka :ico_kawa:

melduję się jeszcze z rana,mała o 6.20 pobudkę zrobiła i teraz ciuchy wywala z półki co wczoraj ściągnęłam suche i nie złożyłam jeszcze :ico_haha_01:
później już mnie nie ma
chciałam na grę wejść ale mi się nie otwiera w ogóle :-/
małej zaraz ząbek wyjdzie,szczęście nocka była normalna :ico_sorki:
wczoraj nic nie zrobiłam,ale dzisiaj za to czasu będzie bo neta zabraknie :-D

zaraz śniadanko zrobię,potem zakupy i coś się w domku zacznie robić

miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 mar 2012, 12:01

Hejka!

Nie wiem co się wczoraj stało, ale wymiotowałam całe popołudnie...leżałam wyzuta na kanapie i nie miałam siły się podnieść. Każda wypita szklanka wody lądowała w toalecie :ico_olaboga: Dziś już jest lepiej, ale jestem słaba, na nic siły nie mam :ico_sorki:

ANiu, wcześnie Milenka wstaje, Maksio koło 7.30 na szczęście. Teraz siedzie i je bananka. Będziemy tęsknić, wracaj szybko :ico_sorki:
śmiał się do wszystkich i zaczepiał-jak tatuś
:ico_brawa_01: Maksio też taki zalotnik, ale od jakiegoś czasu nie chce do nikogo na rączki tylko do mnie! Pomysł z biznesem fajny, ale masz racje poczekaj, aż klientki będą zainteresowane. Będziesz spokojniejsza jak pójdziesz na wychowawczy :ico_sorki:

Emilia, jak tam dzieciaki? Już lepiej? Zdrówka :ico_sorki:

Kupiłam Maksiowi niekapek z lovi 360 active, bo on uwielbia pić ze szklanki, z takiego kubeczka będzie mógł sobie pić sam :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 mar 2012, 13:08

czesc ja na chwilke bo zaraz po mlodego
bylysmy wczoraj u lekarza, stwierdzila, ze ma chore gardlo i dala antybiotyk, dalam malej ale od razu go wymiotowala, ale widocznie mialo tak byc, bo dzis by;lysmy u naszego prywatnego lekarza i mowil, ze katar psikac, gardlo zaczerwienione katarowe i to wszystko, ponadto ide 2 gorne dwojki
i zaufac lekarzowi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
pytalam o ospe, mowil ze raczej na pewno niedlugo dzieci zachoruja :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
mam dola, nie chce mi sie rano z lozka wstawac, najchetniej bym zasnela na jakis miesiac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
wybaczcie ze Wam tu sie zale :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 mar 2012, 14:11

ojj Emilka, nie ma za co przepraszać, każdy ma prawo mieć gorsze dni :ico_sorki: Niczym się nie przejmuj, dzieciaki zawsze chorują tak to już jest. Ospe też każde dziecko przejść musi :ico_sorki: Głowa do góry, będzie dobrze, uśmiechnij się, wiosna za oknem :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość