Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

13 mar 2012, 18:23

hej dziewczyny!
przepraszam, ze ostatnio malo wpadam, ale jakos czasu brak, czytam Was praktycznie codziennie ale Olis chory i nie wychodzimy z nim na dwor - na drzemki usypiam go w domu i nie mam szans wtedy pisac bo by sie zaraz obudzil :( ciagnie mu sie kaszel od walentynek, juz 2 razy u lekarza bylismy i co? i przeczekac :ico_puknij: a on dzisiaj cala noc kaszlal :ico_placzek: jutro jedziemy znowu, zobaczymy co nam jedza powie..

dzieki za pocieszenie po tym upadku, powiem Wam, ze juz mi przeszlo i w miare zapomnialam, Olis zadnego sladu nawet nie ma, po prostu kilka dni bylam taka roztrzesiona, naprawde strasznie zla na siebie, ale tak jak mowicie, najwazniejsze ze nic mu sie nie stalo :ico_sorki: :ico_sorki: teraz go po prostu lepiej pilnuje :ico_sorki: :ico_sorki:

ladybird duzo zdrowia dla Was wszystkich, ale Wam sie cos przypaletalo, oby szybko przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki:
elibell tatuaz kozak, a powiem Ci ze po komentarzach na Twoim fb wychwalajacych tatuaze tak sie nakrecilam ze looo :ico_olaboga: ja mam swoj na srodku plecow wiec ciezko, ale mysle ze moze jakies kwiaty czy motyle dookola bym sobie pacnela, musze to przemyslec dokladnie,mam jeszcze kupe czasu poki karmie :ico_haha_01:
kwiatunio gratuluje 12kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kocura,inia sliczne zdjatka :ico_brawa_01:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich dzieciaczkow za kolejne miesiace :ico_brawa_01:

dziewczyny wiecie moze ile kosztuje w Pl MM w kartoniku? takie na jeden raz? bo cos czuje ze Oli szybko od cycka mi nie ucieknie, a jak bede w Pl to zeby miec 2-3h dla siebie zostawie babci MM na karmienie, tylko nie wiem czy bardziej sie bedzie oplacalo kupic tu czy w Pl :ico_noniewiem: tutaj kosztuje ok 70p to by bylo z 3zl :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

13 mar 2012, 19:03

dziewczyny wiecie moze ile kosztuje w Pl MM w kartoniku? takie na jeden raz? bo cos czuje ze Oli szybko od cycka mi nie ucieknie, a jak bede w Pl to zeby miec 2-3h dla siebie zostawie babci MM na karmienie, tylko nie wiem czy bardziej sie bedzie oplacalo kupic tu czy w Pl :ico_noniewiem: tutaj kosztuje ok 70p to by bylo z 3zl :ico_noniewiem:
_________________
tutaj najtańsze jest po 14zł więc się bardziej u Ciebie opłąca:)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

13 mar 2012, 19:23

tutaj najtańsze jest po 14zł
:ico_szoking: ale to napewno o tym samym mowimy?? chodzi mi o takie w kartoniku, 200ml cos takiego
Obrazek

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

13 mar 2012, 20:16

czegoś takiego to u nas nie ma w ogóle. chyba :ico_noniewiem: przynajmniej nigdy czegoś takiego w sklepach nie widziałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 mar 2012, 20:33

przynajmniej nigdy czegoś takiego w sklepach nie widziałam
to samo miałam pisać ja nigdy nie widziałam chyba ze po prostu nie zwracałam na to uwagi :ico_noniewiem:

iza śpi, jestem ciekawa jak nocka będzie :ico_noniewiem: , ja za 30 minut spadam na rowerek i na tv :ico_oczko: jutro od rana mnie nie będzie bo jadę do ZUS i na Kuronia się zapisać bo mam czekać za telefonem z pracy kiedy mam niby wrócić :ico_noniewiem: do tego jakieś małe zakupy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 mar 2012, 21:59

Cześć :-)

Agus, no i ja się obawiam,że w Pl nie znajdziesz takiego mleka :ico_noniewiem:
Ja nigdy nie widziałam.

U nas dziś był dzionek bezspacerowy.
Udało mi się Maćka przechytrzyć w nocy i spaliśmy do 6.20, bez pobudki na lulanie i usypianie.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 mar 2012, 22:06

Udało mi się Maćka przechytrzyć w nocy i spaliśmy do 6.20, bez pobudki na lulanie i usypianie
jak to zrobiłaś? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 mar 2012, 22:24

jak to zrobiłaś?
:-D

Zasypia koło 20. Budził się koło 1.30 i dawałam mu cyca, potem budził sie koło 4, i tu był problem, bo czy cyc, czy smok i tak dosypiał raptem do 5, 5.30. A generalnie on tego cyca to se ciumkała, a nie jadł. Więc dziś o 1.30 dałam mu smoka i potulałam, zasnął szybko i spał do 4, dałam cyca i teraz to jadł, zjadł i padł, wstał po 6 i do 6.40 urzędował po swojemu. Dla mnie gucio :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

13 mar 2012, 22:53

Hej:)
wpadam się pochwalić, że mamy pierwszego ząbka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dodatkowo stawiam za pół roczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

No i jeszcze z nowości to byliśmy dzisiaj w USC i mamy termina na 11.08.12 :ico_brawa_01:

No to tyle z nowości:D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 mar 2012, 22:58

marcz89, hehe, dziś 13, a u Was same newsy radosne :ico_brawa_01:
Potrójne gratulacje :ico_brawa_01:


Przypomniało mi się!
Maciek namiętnie nawija babababababa.
Zuzia pyta, czy ja kiedyś będę babcią, ja mówię, tak, napewno kiedyś będziesz. A ona- to Maciek już wie i mówi do mnie baba :ico_haha_01: Więc jak Maciek zaczyna nawijkę bababa to Zuzia leci do niego :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości