Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 mar 2012, 20:55

Czesc dziewczyny, ja tez ostatnio cierpie na brak czasu, no i nie chce mi sie pisac.

Dawid zaczyna chodzic, puszcza sie coraz czesciej, i na coraz wieksze odległosci, jeju nie moge na chwile z oka spuscic :ico_olaboga:
Filip jest jeszcze za mały zeby go pilnowac i mam urwanie głowy.

Teraz jest piekna pogoda, wiec cały dzien na dworze, a mały taki ruchliwy ze nawet w wozku nie chce jezdzic tylko chodzic chce.
Wiec jak przychodzi wieczor to ja nawet nie wiem jak sie nazywam i marze tylko o spaniu.
Nocki niesety tez sa daremne, bo mały dostał katrau i ciagle sie budzi :ico_olaboga:

Dziewczyny zdrowia dla wszystkich dzieci i bede zagladac jak bedzie mi sie chciało.
Wybaczcie ze o sobie, ale jakos tak bez weny i sił :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 mar 2012, 20:56

hej
spacerujcie i korzystajcie ze słoneczka, bo podobno ma być tak jeszcze tylko dziś.
właśnie oglądałam pogodę i podobno jutro ma popadać nieco ale potem ciepełko :ico_oczko:
Dzieciaki brata i bratowa już są w domku od wczoraj, podobno grzeczne :-)
super,że są już w domku :ico_brawa_01:


my dzisiaj cały dzionek aktywnie,zresztą wczoraj też
ciągle spacerki,bujanie na huśtawkach
ogólnie radość dzieci z pięknej pogody :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam kilka fotek,wrzuciłam parę na nk :ico_oczko:
jutro wrzucę tu na forum :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 mar 2012, 20:58

Hej,
pogoda super aż miło się robi-oby już tak zostało :ico_sorki:
Od razu lepiej jak tych ciężkich zimowych ubrań nie trzeba zakładać by wyjść z domu.
Mateusz co raz lepiej radzi sobie z posługiwanie się łyżeczką-nabiera i do buzi. Oczywiście 3/4 z tego co nabierze ląduje poza jego buzią, ćwiczy zawzięcie. Ma radochę jak nabierze i mówi "ooo" a potem "mniam" jak włoży do ust.
Piękna pogoda, a na forum pustki :-)
Własnie dlatego + weekend.
bo podobno ma być tak jeszcze tylko dziś.
Nie strasz, ja mam dość zimna.

Aniu, nie znam się na tym usługodawcach internetu więc nie pomogę który lepszy. Moja siostra miała radiowy i szybko z niego zrezygnowali bo co chwila nie było i wychodziło tak, że pół miesiąca nie miała łącza a płacić i tak musiała. U mnie, np.: nie można takiego internetu bo mam z jednej strony blok, a drugiej wysokie drzewa.

Kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Miłego wieczoru.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 mar 2012, 20:58

wiola85, współczuję,bo teraz to masz dopiero urwanie głowy jak Dawid zaczyna chodzić :ico_sorki: ja już nawet nie chcę myśleć co mnie z tym czeka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 18-03-2012, 20:01 ]
Murchinson, foteczki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-03-2012, 10:50 ]
Witam

co ja pierwsza dzisiaj? :ico_szoking:

u nas słonecznie,ale zimny silny wiatr jest :ico_sorki: już zakupy zrobione,a mała jeszcze śpi
na obiadek zrobię krupniczek dla dzieci a my z A mamy jeszccze pizzę z wczoraj :-D

wieczorem burza była :-D błyskało,grzmiało i lał deszcz,normalnie wiosna :ico_haha_01:

teraz i ja dorzucam nieco foteczek moich panienek :-D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 mar 2012, 12:36

hej,

aniawlkp86, Murchinson, zdjecia super, moze mi sie uda wrzucic z naszego wczorajszgo pobytu na placu zabaw, ale Filip mial ubaw na slizgawkach i hustawkach

wiola85, :ico_brawa_01: dla Dawidka za postepy

My od 3 dni noce mamy koszmarne, dni zreszta wcale nie lepsze, ale juz prawie obie dwojki w calosci sa na wierzchu.
Filip w sobote skonczyl lek i od wczoraj znow kaszle. Ja juz mam tego serdecznie dosc. Ale przy tmperaturze 23 stopni nie bedziemy w domu siedziec
Moje dziecko nauczylo sie biegac za jedna reke, juz to robi bez oporow. Puszcza sie tez i stoi sam juz bardzo dlugo ale mam wrazenie ze nieswiadomie. Jak sie zorientuje laduje na pupie i bardzo sie z tego cieszy. My mu brawo z stal a on mysli ze dlatego ze si przewrocil bo przeciez to bylo zabawniejsze, staje puszcza sie i specjalnie laduje na tylku i tak w kolko :ico_oczko:

W czartek pojechalismy do ambasady :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dla petntow otwarta jest od 8.30 wiec nauczona doswiadczniem z konsulatu w Opolu gdzie bylam po paszport a kolejka stala pozawijana az miedzy blokami daleko, daleko za konsulatem, stwierdzilam ze wstajemy o 4 i przd 5 wyjazd zeby zajac kolejke. No i wyjechalismy o 4.45 z postojami na toalete, po paliwo itd zajechalismy o 7.20 do Wroclawia. Ale jedynym kto stal pod ambasada byl jej ochroniarz. Stwierdzilismy ze zostajemy w aucie a jak ktos sie pojawi to wyjdziemy zeby ta kolejke zajac. I do 8.30 nie przyszdl nikt :ico_noniewiem: poszlam, zalatwilam co mialam zalatwic, R zalatwil dluzsze posiedzenie tam i wychodzilismy o 8.50 a tam dalej nikt nie przyszedl :ico_olaboga: :ico_haha_01: Jakbysmy wyjechali o 7 i byli tam o 9 wyszloby na to samo ale pospalibysmy 2 godz dluzej

[ Dodano: 19-03-2012, 11:36 ]
ale ze mnie gapa

:ico_tort: rozpoczynamy miesiac 11 :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 mar 2012, 15:19

moze mi sie uda wrzucic z naszego wczorajszgo pobytu na placu zabaw, ale Filip mial ubaw na slizgawkach i hustawkach
to czekamy na fotki :-)
My od 3 dni noce mamy koszmarne, dni zreszta wcale nie lepsze, ale juz prawie obie dwojki w calosci sa na wierzchu.
Filip w sobote skonczyl lek i od wczoraj znow kaszle. Ja juz mam tego serdecznie dosc. Ale przy tmperaturze 23 stopni nie bedziemy w domu siedziec
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbki,nocek jednak współczuję :ico_sorki:
no i zdrówka dla Filipka :ico_sorki: może on po prostu sobie kaszle a nie jest to oznaka choroby :ico_noniewiem:
Moje dziecko nauczylo sie biegac za jedna reke, juz to robi bez oporow. Puszcza sie tez i stoi sam juz bardzo dlugo ale mam wrazenie ze nieswiadomie. Jak sie zorientuje laduje na pupie i bardzo sie z tego cieszy.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jakbysmy wyjechali o 7 i byli tam o 9 wyszloby na to samo ale pospalibysmy 2 godz dluzej
po prostu chciałas być zapobiegawcza,widac co miasto to inaczej :ico_haha_01:
:ico_tort: rozpoczynamy miesiac 11 :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jeszcze miesiąc i roczek już :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 mar 2012, 16:05

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 19-03-2012, 15:08 ]
ok sa, kilka zdjec z naszgo pobytu na placu zabaw :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 mar 2012, 16:58

Hej,
u nas też wieje ale jest całkiem ciepło.
Aniu, te Twoje dziewczyny to modelki-jedna lepsza od drugiej (choć Miluś do Hani jeszcze trochę brakuje w pozowaniu ;-) ).

Dla wszystkich maluchów za ząbki i postępy wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale jedynym kto stal pod ambasada byl jej ochroniarz. Stwierdzilismy ze zostajemy w aucie a jak ktos sie pojawi to wyjdziemy zeby ta kolejke zajac.
Trochę się uśmiałam-dziś mi to potrzebne-ale jak to mówi przysłowie przezorny zawsze ubezpieczony. Ale udało się wszytko załatwić po Waszej myśli? Filipek bardzo się zmienił i też pyzulek.

Ja dziś mam nerwy zszarpane. Poszłam z małym na spacer i w drodze powrotnej tuż pod blokiem o mały włos nie doszło to tragedii i nie wjechał mi centralnie w wózek facet. Ja szła chodnikiem, koleś wsiad w samochód, wsteczny i ile fabryka dała. Szczęście w nieszczęściu, że właściciel sklepu obok którego przechodziłam dziś zaparkował dalej to w ostatniej sekundzie skręciła wózkiem, a sama walnęłam ręką w szybę. Myślałam, że tego pacana uduszę, a ten otworzył tylko drzwi bo ruszyć tyłek z fotela to chyba było mu za ciężko i mi się tłumaczy "przepraszam ale słońce mnie oślepiło" . A co mnie to obchodzi. Powiedziałam mu by kupi sobie okulary przeciwsłoneczne i mam gdzieś jego przepraszam bo to teren zabudowany i ograniczenie prędkości obowiązuje. Zjechałam go na maksa. Za mną szedł starszy pan i tego w samochodzie jeszcze też opierniczył za mnie i powiedział mu że niech kitu nie wciska bo we wstecznym mogło go oślepić ale ma jeszcze 2 inne lusterka z których powinien korzystać. Jak doszłam do bloku to zadzwoniłam do D i się poryczałam, a w domu od razu 2 duże ibuprofeny bo głowa z nerwów mnie zaczęła boleć. Dobrze, że małemu nic się nie stało bo chyba nawet dobrze nie zauważył co się działo bo patrzył w drugą stronę.

Zmyka się ubierać bo na 17 do alergologa.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 mar 2012, 00:02

Hejka!

Jakoś czasu brak na wszystko, właśnie skończyłam prasować wielką hołdę ciuchów :ico_sorki: Strasznie tego nie lubię więc zwykle odkładam to ile mogę.
Chłopaki moje śpią :-) a ja patrzę na Woli i Tysia i boki zrywam :-)

Jejku Murchinson, ale się strachu najadłaś, co za niepoważny typ :ico_olaboga: Jak można być takim nieuważnym. Dobrze, że Mateuszek nie zorientował się w sytuacji bo mógł się nieźle przestraszyć :ico_sorki: Zdjęcia cudne :ico_brawa_01: Śmiechotek rzechotek mały :ico_brawa_01:

Aniu, co do internetu radiowego to ja właśnie takowy posiadam ( wqcześniej miałam z orange, ale tam gdzie mieszkałam zasięg był niezły więc też nie narzekałam). Co do radiowego u nas chodzi jak laleczka, ale po pierwsze nadajnik mamy kilkanaście metrów od domu, a po drugie kupiliśmy lepszy modem. Jestem zadowolona. W każdym razie jeśli będziesz szukać radiówki, sprawdź najpierw gdzie jest nadajnik i czy na jego drodze nie ma jakiś wielkich budynków drzew itd.
Cudne zdjęcia dziewczyn, też śmieszki z nich, ciągle uśmiechnięte :-)

Wiola, :ico_brawa_01: za postępy Dawidka!

Patrycja, to sobie poranną wycieczkę zafundowaliście , nie ma co :-) Maksio robi dokładnie tak jak Filipek, puszcza się i buch na pupę. Chociaż potrafi już się puścić i ładnie usiąść bez podpórki. Za jedną rączkę też już śmiga :-) Sam się jednak boi :ico_sorki:

Maksio zafascynowany małymi kuzynami, nawet nie był bardzo o mnie zazdrosny jak je nosiłam. Fajne dziubelki, non stop śpią, ja już nie pamiętam jak to było :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 mar 2012, 11:29

Witam,
ale tu cisza :ico_szoking:
Jak któraś chętna, to proszę :ico_kawa:
Dobrze, że Mateuszek nie zorientował się w sytuacji bo mógł się nieźle przestraszyć :ico_sorki:
Tym bardziej, że samochód zatrzymał się jakieś 3 cm od niego. Wczoraj z tych nerwów padłam razem z małym po 19 :ico_wstydzioch:
Koroneczka, wstaw jakieś zdjęcia Maksia. Ja też nie cierpię :ico_prasowanko: Fajnie, że bratanki śpią to bratowa może odpocząć.

Nie mam pomysłu na obiad, najlepiej coś bezmięsnego. Ja już nie mogę doczekać się świeżych warzyw i owoców.
Mateusz cały czas mówi "brrrr" i tak przy tym pluje, ze cały jest mokry a ze śliny a ze piana się robi.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość