Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 mar 2012, 11:53

Koroneczka, wstaw jakieś zdjęcia Maksia
No ciągle mam zamiar wstawić jakieś fotki, ale K powrzucał sobie wszystkie zdjęcia z aparatu na swój służbowy komputer i chodzi z nimi przy tyłku :ico_zly: dziś je zgram!

Cześć w ogóle :-)
U mnie dziś brokułowa na indyczku. też już nie mogę się doczekać tych warzyw i owoców :ico_sorki:

Maksio śpi już prawie godzinę więc zaraz wstanie bo dłużej nigdy nie sypia w dzień.
Mateusz cały czas mówi "brrrr" i tak przy tym pluje, ze cały jest mokry a ze śliny a ze piana się robi.
U nas od jakiegoś czasu jest to samo, mokry od śliny jest po pas :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 mar 2012, 12:00

U nas od jakiegoś czasu jest to samo, mokry od śliny jest po pas :ico_sorki:
Dokładnie tak :ico_haha_01:

[ Dodano: 20-03-2012, 12:38 ]
Młody śpi od 9 a mi się już nudzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 mar 2012, 13:58

Witam

ja ostatnio na nic czasu nie mam :ico_noniewiem: robię wszystko jak mała nie śpi,ale ta skubana ciągle do nogi się uczepi jak coś robię,gdzie nie stanę to zaraz pod nogami się wciska i do szafek leci :ico_olaboga: śpi za to tak czujnie,że wtedy nic nie robię,albo tylko pranie wywieszę czy do kompa na troszkę :ico_sorki: normalnie oszaleć z tą moją małą małpką można :ico_haha_01: wczoraj sobie zabawkę w tv znalazła-stała i wciskała guziki :ico_olaboga:
Hania teraz nie chce się z nią bawić,a raczej chce wtedy kiedy któreś z nas siedzi przy Milenie :ico_noniewiem:

na obiadek dzisiaj krokiety będą a dla Milenki naleśniki z twarożkiem :-)

patrycja_g foteczki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Koroneczka fajnie,że bratanki takie grzeczne i śpioszki :ico_brawa_01: u nas antean radiowa jest może ze 100 m dalej od nas,ale to się zapytamy montera czy tu zasięg będzie dobry,bo tak patrząc to nic sygnału nie powinno zakłócać :ico_noniewiem: dowiem się w czwartek

Murchinson ale się strachu najadłaś :ico_olaboga: dobrze,że nic wam się nie stało :ico_sorki:


mała spała od 11 do teraz,w sumie 15 minut temu już wstała :ico_oczko: zrobiła sobie w nocy godzinną pobudkę na kupkę...ale za to pospała do 8.30 :ico_szoking: zatkało mnie jak na zegarek spojrzałam :-D Hania za to o 6.20 wstała na siku a że A już nie było to położyła się do mnie i jeszcze obie zasnęłyśmy,obudziła nas Milenka wołaniem "eeeee" :-D

[ Dodano: 20-03-2012, 14:05 ]
no i zapomniałam się pochwalić zdolnościami nowymi :-D

Miluś robi już papa, jak powiem daj buziaka to otworzy dziubka jak może i wtedy całuje :-D jak powie się "zrób a" to też otwiera dziubek - przynajmniej przyda się do lekarza jak w gardełko trzeba będzie zajrzeć :ico_haha_02: ,rozumie jak się powie do niej żeby coś dała,no i jak mówię,że coś jest "be" to ona to powtórzy i wyrzuca z ręki,albo patrzy na mnie i czeka aż sama jej zabiorę :ico_haha_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 mar 2012, 16:29

aniawlkp86, :ico_brawa_01: dla Milenki, u nas tez Filip wyrzuca na be, R go tego nauczyl jak namietnie wcinal skarpetki i teraz wlasnie tylko po to je bierze zeby powiedziec be i wyrzucic

Murchinson, dobrze ze tylko tak sie to skonczylo i nic Wam nie jest

Koroneczka, super ze bratankowie tacy spokojni, narazie mama nie odczuwa swojego podwojnego "szczescia" :ico_oczko:

U nas tez slinotok ze wszystko plynie.
My dzis znow zaliczylismy lekarza. Wczoraj pojechalam z Filipem na szybko, przyjela nas lekarka ktorej nigdy nie widzialam w przychodni. Pokazalam jej ze cos mlodego wysypuje w oczach. W poludnie mial wokol jednego oka potem wokol drugiego i kazala dac mu fenistil i dala jakas masc. Aha, wokol ust tez byla ta wysypka. Rodzaj taki liszajowaty. Kupilam ta masc a w ulotce ze bezwzglednie zakazuje sie smarowania wokol oczu i ust !!!
Rozplakalam sie i chyba z pol godziny szlochalam. Oczywiscie nie wysmarowalam go tym a dzis rano wstajemy a Filip cala buzie ma w tej dziwnej wysypce, caly brzuszek i plecki, wzielo sie to tez za raczki i teraz przed chwila widzialam ze i nozka jest juz obsypana. Lekarka przyjela nas dzis juz ta nasza i stwierdzila ze wkurza ja to ze ona nie wie co to jest. Wyglada na alergie a wszystkie choroby zakazne mozna wykluczyc. Na dodatek ni z tego ni z owego dostal plesniawek. Od razu kazala mu zrobic morfologie z rozmazem i zaplacilam za IgE, tez z krwi. Jutro beda wyniki, lekarka powiedziala ze w tym stanie jak on wyglada powinny byc zle, a jak beda zle dobrze byloby zrobic mu tzw. panel pediatryczny na wszystkie alergie pokarmowe i wziewne. Kosztuje to 180 zl. Ja bym zrobila ale boje sie ze bedzie to nie wiarygodne tak jak w przypadku skazy i testow z krwi u Mateusza. Oh dziewczyny siedze u rodzicow, Filip drzemie a ja wyje z bezsilnosci. Jestem chyba blizsza depresji niz po poodzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 mar 2012, 16:34

patrycja_g, biedny Filipek,najgorzej,że nie wiadomo co mu właściwie jest :ico_olaboga: zdróweczka dużo i oby się wszystko wyjaśniło :ico_sorki:
może załóż temat na "Pilne" o tych testach bo dziewczyny na forum pewno tu robiły i powiedzą czy wiarygodne czy nie i wtedy też zdecydujesz :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 mar 2012, 17:11

może załóż temat na "Pilne" o tych testach
dobry pomysl, dzieki. Jak wroce od rodzicow i bede miala troche czasu to napewno sie tym zajme :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 mar 2012, 18:15

Młody spał 4h. Na spacerze byliśmy krótko bo starszny wiatr dzisiaj u mnie.
Aniu, :ico_brawa_01: dla Miluś.
Od razu kazala mu zrobic morfologie z rozmazem i zaplacilam za IgE,
Nam z IgE nic nie wyszło, ba nawet eozynofile ma w środku normy.
a jak beda zle dobrze byloby zrobic mu tzw. panel pediatryczny na wszystkie alergie pokarmowe i wziewne. Kosztuje to 180 zl.
Odradzam, wywalanie pieniędzy w błoto. Mój siostrzeniec miał 3 razy. Raz jak miał 1,5roku, 2i3raz jak miał 2,5roku (coś tam w aparaturze do pomiaru było nie tak i kazali im powtórzyć)-za każdym razem wyszło co innego. Koleżanka robiła ostatnio córce i też nic nie wyszło poza kazeina i to na granicy normy-tylko Zuzia pije też pepti więc nic dziwnego że wychodzi. A mała jak tylko wypije choć łyk mleka to zsypana.
Może Filip ma uczulenie na coś w powietrzu albo jak macie kwiatki w domu na któryś z kwiatów (szczególnie jak kwitną)? Możliwa jest też alergia krzyżowa-po zjedzeniu/wdychaniu dwóch różnych alergenów-najczęściej jeden wziewny (pyłki), a drugi to pokarm i wtedy wysypuje, np.:brzoza+jabłko lub marchew.

[ Dodano: 20-03-2012, 18:46 ]
Patrycja posłałam Ci pw.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 mar 2012, 09:45

hej, ja znowu mam zaleglosci

swietne zdjecia dzieciakow, jakie one juz duze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

my jestesmy u mamy, dochodzimy do siebie po chorobach, jutro wracamy do domu

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postepy

i zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 mar 2012, 10:18

witam

Miluś coś się pochorowała...wczoraj po południu był katar,dzisiaj z rana doszedł kaszelek i lekka temperatura :ico_noniewiem:
jak do sklepu będę wychodzić to zadzwonię do lekarza czy dzisiaj po południu przyjmuje,bo A teraz w pracy,choć mała tak źle nie wygląda,bo i je normalnie :ico_noniewiem:
my jestesmy u mamy, dochodzimy do siebie po chorobach, jutro wracamy do domu
jak ten czas szybko leci :-)
a zaległości chyba tak dużych nie masz,bo ostatnio tu mały ruch

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 mar 2012, 12:33

Hej,

ja niewyspana bo młody zbudził się z płaczem i "mama ała" przez zęby-długo nie mógł zasnąć, a jak w końcu usnął to po 30 min znowu ryk. Zasnął w końcu u nas i albo wtulał się we mnie albo w D.
swietne zdjecia dzieciakow, jakie one juz duze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Rosną maluchy, rosną, a Tosia też już pewnie się zmieniła i urosła. Jak wrócicie do domu to wstaw jakieś zdjęcia Twoich szkrabów. A, zapomniałam zapytać, jaki wierszy na konkurs wybrałaś?

Aniu, zdrówka dla Milenki :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość