ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 mar 2012, 12:29

elibell gdyby u nas byla lepsza organizacja pracy to nie byloby kolejek az takich, a jak recepcjonistka zamiast obslugiwac, lata jeszcze z kartami do lekarzy, albo pomaga innej bo ta se nie radzi, gdyby NFZ wywiazywal z kontraktow to lekarze moze tez inaczej by podchodzili do pacjentow, nie spozniali by sie, nie robili by prywaty..temat rzeka.. :ico_noniewiem: my niestety nic nie poradzimy mozemy sobie tylko jeden przez drugiego pobuczec zeby troche ulzylo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 mar 2012, 12:32

Pierwsza noc doriana w nowym pokoju dość dobrze, wstawałąm ze 2 razy na karmienie, a ze 4 by sprawdzic czy oddycha, hehehehe wiec jest dobrze, łóżeczko mu się podoba:)
super, oby tak już zostało a nawet było lepiej :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 mar 2012, 12:36

ladybird23, no niestety można pobuczeć tylko, ale powiem ci, że jaby sie kary nakładało za takie a nie inne traktowanie szybko by zmienili postępowanie, tutaj po tyłkach dostają za takie traktowanie, na przykłdzie, koleżanka czekała do okulisty 40 min (w miedzy czasie pytała dlaczego jeszcze nie jest wzywana) złożyła skargę na obsługę szpitala (bo tutaj w szpitalach specjaliści) i na kolejną wizytę nie czekała nawet 5 min. a taka skarga wniesiona przez pacjenta ma znaczenie, robią coś z tym, nawet (co dla mnie było smieszne) plan porodu jest i dobrze, zrobią coś nie tak możzesz iść do sądu i sprawe wygrywasz, a w PL ludzie się boją sądów bo opieke dostaną gorsza później. wiem, żze nie ma co porównywać bo co kraj to obyczaj, ale skoro gdzieś można to dlaczego w PL nie można? Bo sie nikomu nie chce starać bo po co, nawyżej pacjent pójdzie prywatnie. i to jest straszne.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 mar 2012, 13:20

Cześć!

Zdrówka dla Waszych dzieciaczków :-)
Bo sie nikomu nie chce starać bo po co, nawyżej pacjent pójdzie prywatnie. i to jest straszne.
oj, to prawda. W przychodniach, szpitalach, same święte krowy siedzą, począwszy od rejestratorek, co to kuźwa ważniejsze od specjalistów :ico_zly: Ale co tam, polski pacjent cierpliwy, poczeka, posiedzi albo pójdzie prywatnie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 mar 2012, 16:15

kurczę to zaczynam się martwić waga mojej malutkiej
Kochana nie pamiętam ile twoja ma wagi.Przypomnij mi.
Moja dziś była ważona i wazy 6100g tak że chyba mniej niż twoja ale rozwija się ok więc nie ma się czym martwić.
Bo u Oliwki ząb już jest a wczoraj to tak wyła z bólu że masakra
A może jeszcze jeden jej wychodzi ?
Pierwsza noc doriana w nowym pokoju dość dobrze, wstawałąm ze 2 razy na karmienie, a ze 4 by sprawdzic czy oddycha, hehehehe wiec jest dobrze, łóżeczko mu się podoba:)
hehe ja tez pierwsze 2-3 noce Lili ciągle się budziłam i sprawdzałam czy z nią wszystko ok.
Teraz już śpię twardo i budzę gdy Lili pokwękuje głośno.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 mar 2012, 16:27

elibell napisał/a:
Bo sie nikomu nie chce starać bo po co, nawyżej pacjent pójdzie prywatnie. i to jest straszne.
oj, to prawda. W przychodniach, szpitalach, same święte krowy siedzą, począwszy od rejestratorek, co to kuźwa ważniejsze od specjalistów Ale co tam, polski pacjent cierpliwy, poczeka, posiedzi albo pójdzie prywatnie.
no niestety tak jest :ico_olaboga: ale moim zdaniem nie można sobie na to pozwalać :ico_zly: może jak jedna osoba złoży skargę na daną babę to nic nie da, ale jak 100 to ktoś coś zadziała :ico_noniewiem:

Ja właśnie jem obiadek :) Teściowa zabrała Antka jeszcze na spacerek(najpierw był ze mną). Taki plus, że mieszka 2 ulice dalej :D

Piszecie o wagach dzieci, a mnei się bateria wyczerpała i ciągle zapominam kupić :ico_noniewiem: a ciekawa jestem ile Antek waży :)

Ladybird byliście już na bilansie 9 miesięcznego dziecka? Bo ja się już pogubiłam czy to ma być po skończonym 8 czy 9 miesiącu :)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

21 mar 2012, 17:52

Kochana nie pamiętam ile twoja ma wagi.Przypomnij mi.
Moja dziś była ważona i wazy 6100g tak że chyba mniej niż twoja ale rozwija się ok więc nie ma się czym martwić.
moja wazy 7100g z tym, że Majeczka bedzie miala teraz 8 miesięcy a Twoja dopiero skończyła 5, hm chyba zaptyam lekarki następnym razem.
A z Kuba byłam dzis jeszcze raz u lekarza no i bez antybiotyku ani rusz, tak mi go szkoda bo caly czas tylko lezy i sapie ech....

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 mar 2012, 17:56

moja wazy 7100g z tym, że Majeczka bedzie miala teraz 8 miesięcy a Twoja dopiero skończyła 5, hm chyba zaptyam lekarki następnym razem.
No wiesz ale moja ostatnio przybiera max 500g na miesiąc i trzeba brac to pod uwagę że teraz coraz mniej będą przybierać.

Moja zasypia na ostatnia drzemkę .A ja pakuję kolejne rzeczy do wysłania. Nawet mi idzie ta sprzedaż.
W piątek mamy pogrzeb dziadka.Dziś zmarł. Jest to kawałek bo jakieś 120 km od nas i postanowiliśmy że ja z mała nie jade .Pojedzie mąż za nas.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 mar 2012, 22:27

Dzisiaj się pochwaliłam że już lepiej jest, no to już... Drugi ząb idzie... Już jest ostry i pewnie będzie tak jak ten ze trzy dni będzie się wyrzynał i znów trzy dni i noce nie przespane :ico_chory: :ico_chory:

A z lepszych wiadomości to sala na przyjęcie już zarezerwowana:) Teraz tylko się szykować:)
marcz89 napisał/a:
Bo u Oliwki ząb już jest a wczoraj to tak wyła z bólu że masakra

A może jeszcze jeden jej wychodzi ?
no się okazało że idzie drugi :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

21 mar 2012, 22:47

hej.. czytam ile ważą wasze... ja sie boje napisać.. BARTek 11 kilo , rozmiar 86 .... butelka dopiero od 3 dni... i mamy 6 zębów 4 na górze i 2 na dole :ico_brawa_01: spi... tak sobie w nocy - zasypia o 7 potem 10 - daje teraz smoczka i zasypia i budzi sie różnie .. albo 11 albo 12- je potem 1- , 3 je 6 je.... ekstar nie - ale ja teraz jest butelka to te dwa razy to tak po 60 ml góra .ale woda nie daje sie oszukac ... :ico_noniewiem: dopiero 3-4 je 120- 150 .... ma ktos pomysl jak to obejsc ???
witam wszytkich ide was poczytac - u mnie zamieszanie w pracy ...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość