Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

23 mar 2012, 17:25

Goia współczuj hemoroidów :-( wiem moze to zabrzmi głupio ale jak one się objawają? boli odbyt wiem ze może krew lecieć ale wcale nie musi to jak rozpoznać że to hemoroidy :ico_wstydzioch:

na FB widziałam że Madleine obroniła się na 5 więc gratuluje kochana i po co te nerwy i stresy... wiem wiem tak się mówi dopiero po :-)

Ktosiek zdrówka :ico_sorki:

ja ze szczęścia na pogodę wysprzątałam sobie pokój a jutro schowam zimowe ubrania a wyciągnę letnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-03-2012, 16:27 ]
Mamusia nie stresuj się tylko leżleż leż jedz jedz jedz i pij pij pij nie chodź prosze Nas tu słuchać!!! Niestety ja nie znam nikogo ale napewno nie jesteś pierwsza i nie ostatnia więc napewno się uda tylko trzeba słuchać zaleceń lekarzy!!!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 mar 2012, 19:53

na FB widziałam że Madleine obroniła się na 5 więc gratuluje kochana i po co te nerwy i stresy... wiem wiem tak się mówi dopiero po
Dziekuje dziekuje :-)

Mamusia28, Uda sie napewno,spokojnie donosisz coreczke,tylko sie oszczedzaja i nie stresuj bo stres tez robi swoje. Wszystko bedzie dobrze :*

Dziewczyny normalnie dzis mam taka ochote na biale ,zimne wino,ze oszaleje wrrrr nawet oblac obrony nie mozna :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

23 mar 2012, 20:50

Madleine, gratulacje!!!!
Mamusia28, witaj w gronie leżących :ico_placzek: wiem co to znaczy liczyć każdy dzien bo sama to robię. Ty potrzebujesz więcej cierpliwości niż ja ale każdy dzien zbliża nas do naszych pociech!!!! Będzie dobrze!!!!
gosia888, hemoroidy miałam po porodzie, ten posterisan mi pomógł. Teraz mam baaardzo luzne nr 2 :ico_oczko: mam wrażenie że po magnezie :ico_szoking: pisze na ulotce że może wywoływać biegunki, u mnie tylko rozluznia- sorry za opis :ico_haha_01:

ja leżakuję, staramsię grzecznie ale wiosna temu nie sprzyja. wizyta za 4 dni, boję się co tam z szyją. oby była bez zmian bo nie chce do szpitala. :ico_noniewiem:
Kurcze, Dziewczyny, a ja się zastanawiam kiedy w końcu poczuję ruchy :ico_olaboga: Już się troche martwię, że jeszcze nie czuję no i boję się czy Dzisdzią wszystko ok :ico_noniewiem:
tydzien -dwa i Cię skopie na pewno :ico_sorki:

moja akrobatka ciągle zmienia pozycje- raz głowa w górze, raz w dole. to już boli :ico_nienie: ciekawe kiedy się panna zdecyduje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 mar 2012, 22:51

Madleine, i trzeba było marudzić? :ico_nienie: Gratuluję Kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888, ja używam posterisan w kremie i naprawdę pomaga. Po I ciąży też zdziałał cuda...ale tak samo jak Ty boję się co będzie po porodzie skoro już teraz są :ico_zly:
wiem moze to zabrzmi głupio ale jak one się objawają? boli odbyt wiem ze może krew lecieć ale wcale nie musi to jak rozpoznać że to hemoroidy :ico_wstydzioch:
Nie przeoczysz ich na pewno :ico_zly:
U mnie początkowo pojawiała się krew ale nie bolały a później wylazły na wierzch (takie guzki) i wtedy bolą nawet podczas siadania :ico_zly:
znacie kogos kto mial szew i udalo mu sie?
Ja znam...Jolki niania miała 2 razy. Za każdym razem po 4 mc już jej się rozwarcie robiło i dzieciaki urodziła terminowo i zdrowe, więc nogi do góry i odpoczywaj :ico_sorki:

ktosiek, zdrówka :ico_sorki: Taka wiosenna pogoda jest podobno najbardziej zdradliwa :ico_noniewiem:

A my dziś skorzystaliśmy z pięknej pogody i wybraliśmy się do rezerwatu Śnieżycowy Jar podziwiać kwiatki bo za tydzień mogą już zniknąć :-) Chyba z 5km zrobiłam pieszo po lesie :ico_szoking:
Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 mar 2012, 23:35

wiem moze to zabrzmi głupio ale jak one się objawają? boli odbyt wiem ze może krew lecieć ale wcale nie musi to jak rozpoznać że to hemoroidy :ico_wstydzioch:
Quanchita dobrze Ci pisze nie przeoczysz ich na pewno po prostu coś wystaje Ci z tyłka najczęściej po wypróżnieniu a potem wraca z powrotem :ico_zly: mi podczas porodu wyszły :ico_zly: i nie chciały wrócić na swoje miejsce :ico_zly: nie krwawiły ale tak strasznie bolało. Na tyłku nie mogłam siadać. Używałam 3 tygodnie czopków hemorectal i maść rectosal i się wchłonęły :ico_sorki: ale potem co jakiś czas wychodizły więc znowu czopki chciałam nawet je usunąć ale jak byłam u proktologa to mi powiedział że jak planuję ciążę to bez sensu bo znowu pewnie wyjdą :ico_zly: Ja nie czuję jakiegoś wielkiego bólu tylko taki straszny dyskomfort :ico_zly: teraz wychodzą i się chowają masakra :ico_zly:
Quanchita musze dokupić jeszcze tą maść do kompletu. Bo same czopki używam. A zmieniając temat fajne kwiatki :ico_brawa_01:

madleine wielkie gratulacje :ico_brawa_01: no i co było tak źle?
moja akrobatka ciągle zmienia pozycje
ja tam nie wiem jak pozycje ale kopie mnie cały czas :-D

Mamusia28, dobrze dziewczyny piszą nerwy nie są wskazane. Pomyśl już połowa minęła. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

24 mar 2012, 00:44

Witam późnym wieczorem... :-)

Marta nie wiem czemu ale czuje to że u Ciebie wszystko ok jakoś tak mi to się wydaje i że skorzystasz z tego słoneczka za nim jeszcze urodzisz :-D a co do akrobatki to moja tez nieźle figluje nawet lekarz na ostatniej wizycie stwierdził że to "wiercipięta" :ico_szoking: i nie raz potrafi tak się tam wywijać ze coś zaboli ale dla mnie to pozytywny ból przynajmniej póki co :ico_haha_01:

Gosia to ja nie mam jeszcze hemoroidów bo właśnie na każdej wizycie lekarz mnie pyta "czy ma Pani juz hemoroidy?" i powiem szczerze że strasznie mnie to drażni chodzi mi o to "już" czy każda kobieta w ciąży i po porodzie je ma?

Qanchita ale kwiatuszki piękne to znaczy nie ważne jakie by były ale chodzi o to że już coś kwitnie :ico_brawa_01: to spcerek udany super :-)

Madleine za mną chodza ostatnio papierosy a nie pale półtora roku a dzisiaj z koleżanką się umówiłam która kopci :ico_zly: oczywiście nie zapalę no ale... no i mam ochotę na piwko i wziełam łyka od niej piwka z sokiem :ico_wstydzioch: no ale nie sądze zeby 1 łyk coś zaszkodził i myślę że jak byś pół lampki białęgo wina się napisłą też by synkowi nie zaszkodziło ale to oczywiście moje zdanie :-)

Dzisiaj się odchamiłam mianowicie wyprostowałam włosa na głowie, zrobiła wiosenny ( żółto-zielono fioletowy) makijaż, trochę przypudrowałam nosa i wyszłam z domu na spotkanie z koleżanką która nie widziała mnie ponad miesiąc i stwierdziła ze brzucholek już pokaźny- dosłownie "ale ona już duża" i ze wyglądam kwitnąco na co jej powiedziałam ze to wyjątkowo dzisiaj bo się trochę odchamiłam to mi posłodziła ze co się z nią widze to dobrze wyglądam a to tylko dlatego że jak się z nią widze to mi sie coś chce ze sobą zrobić. No a teraz czas zmyć swój piękny makijaż i kłaść się do wyra... mąż mnie wkurzył- nie ma go jest w barze (wcześniej był na meczu) i jutro mu pokaże jaka jestem nie dobra mianowicie nie dam mu się wyspać bo zapewne wróci koło 1-2 w nocy pewnie nie pijany ale podchmielony a ja o 9 będę robić pożądki w szafie, o tak tylko mu na złość za to ze mnie dzisiaj wnerwił wiem wiem zołza ze mnie, w dodatku muszę sama sobie łóżko rozłożyć wrrrrrr i dywan zwinąć bo jak się go nie zwinie to łóżka się nie rozłoży bo on taki włosiasty mięciutki jest i kółka po tym nie jeżdżą a mamy sofę do przodu rozkładaną... kurde piszę i pisze normalnie poemat uciekam już z dzieckiem się "pobawić" :-D Pomarudziłam, pozaliłam i idę spać :-D DOBRANOC!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 mar 2012, 00:59

"czy ma Pani juz hemoroidy?"
dziwny lekarz w sumie sam powinien zobaczyć :-D z drugiej strony w tej początkowej fazie tylko co jakiś czas wychodzą. Nie pozwól byś znowu zaparcia miała to Cię ominą :ico_sorki: znaczy mam nadzieję :ico_sorki: :ico_sorki:
Marta nie wiem czemu ale czuje to że u Ciebie wszystko ok
mi się tak samo wydaje że jeszcze Marta będzie nam narzekać że nie rodzi :-D
no ale nie sądze zeby 1 łyk coś zaszkodził i myślę że jak byś pół lampki białęgo wina się napisłą też by synkowi nie zaszkodziło ale to oczywiście moje zdanie :-)
też mi się tak wydaje. Wiecie jak byłam z Tomkiem w ciąży to była teoria że od czasu do czasu można się napić kieliszek czerwonego wina. I przyznam się że mi się zdarzało nie często ale co jakiś czas piłam pół kieliszka. Teraz jest taka teoria że nie można że nawet kieliszek może zaszkodzić dziecku :ico_noniewiem: nie piłam nic w tej ciąży ale z ciekawości się zapytam ginekologa o jego zdanie.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

24 mar 2012, 13:43

Witam :ico_ciezarowka:

ale tutaj puchy ze ho ho :ico_szoking: wszystkie pewnie :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: albo spacerek a ja dzisiaj mam chrześnice 4 i pół latkę w domu bo siostra w pracy a szwagier jutro jedzie do Warszawy ma egzamin na maklera i chce jeszcze powtózyć. Wiecie ja to podziwiam mego szwagra on jest taki ambitny rozumiecie że codziennie od jakiegoś pół roku wstawał koło 3 rano uczył się później szedł do pracy po pracy zabawa z dzieckiem jakaś mała nauka do spania i tak codziennie a w weekendy do biblioteki, czytelni dlaje się uczyć :ico_szoking: no ale jak widzi się zę coś się ma z tego to jest sens takiego poświęcenia się wiec ja dzisiaj spacerek na plac zabaw zaliczę i pewnie mnie tu nie będzie moze wieczorem sie pojawię na noc siostrzenica do mamy mojej a za dnia znowu ze mną dobrze ze jest usłuchana to nie będę musiała biegać z nia :ico_sorki: u Nas słoneczko śliczniusie i w cieniu 18 stopni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-03-2012, 13:08 ]
Wiecie co tak sobie myślę co u Aniuli? Dawno się nie odzywała :( Może napiszę któaś smska bo z tego co pamiętam to jej córunia była w szpitalu i były na przepustce i od tamtej pory cisza :( ja nie mam numeru niestety :(

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 mar 2012, 17:06

Kasiala, ja też niestety nie mam..., a z tym :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: :ico_prasowanko: u mnie trafiłaś idelanie + gotowanie. No a teraz Małżonek wybył drugi raz z Syniem na spacerek, a ja z Córcią w ramach przerwy na grejpfruta przed komp na chwilę :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Co do alkoholu w ciąży - mój gin pozwala tylko piwo bezalkoholowe (najlepiej Lecha bo ma najmiej alkoholu) :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 mar 2012, 18:49

hej dziewczyny
my dzisiaj standardowo na basenie byliśmy. Wróciliśmy o 16 potem obiad u mamy i tak zleciało.

Dziewczyny znacie coś mocniejszego na zaparcia niż ten kompot ze śliwek i śliwki suszone?

Ja też numeru do Aniuli nie mam :ico_olaboga: A właśnie dobrze by i Mamusia28 dała komuś numer bo też znika i dobrze by wiedzieć co u niej. No i reszta tak samo co nie dała :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FrancisDuT i 1 gość