emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 mar 2012, 22:18

Murchinson, fajnie Wam sie udalo z tymi bucikami :ico_brawa_01:
Emilia, a jak Tosia- śmiga na 4 czy nie raczkuje?
tak, tak, zasowa na czterech juz od jakiegos czasu :ico_oczko:
a od dzis jak stoi na czterech, podnosi dupke i na raczkach i stopach stoi :ico_oczko:
Ja też. No ale może za jakiś czas obie będziemy miały własne domy i ogródek :ico_noniewiem:
szkoda, ze nie mozna miec wszystkiego, teraz najbardziej by sie przydal dom i podworko dla dzieci :ico_oczko:
A na ciasto zaraz zerknę.
moje sie chlodzi w lodowce na jutro :ico_oczko:
Cytat:
Filip mimo iz zjadl w domu sniadanie a przed samym wyjsciem jeszcze i drugie to zjadl tam wedline, kurczaka, marchew baby i lososia a o ziemniakach bym zapomniala :ico_oczko:

Chłopak musi sobie pojeść by mieć siłę na zabawę :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja poprasowalam wielka sterte, az mnie reka boli :ico_olaboga:

dzis zaliczylismy dlugi spacer a Tosia caly czas jechala we wozu, tylko ćśśśś zeb nie zapeszyc :ico_oczko:

spijcie dobrze

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

25 mar 2012, 08:25

witam się z godziną snu mniej :-D i zapraszam na :ico_tort: i :ico_kawa: na moje imieniny :-)
Miałam iść na spacerek z małym wczoraj to padł spać i koniec wstał jak już zimno było... dziś sobie odbijemy, mamy ładny bulwar nad Wisłą to posiedzimy na placu...
Muszę małemu buty kupić jakieś bo jeszcze niema, poszukam dzisiaj czegoś
szkoda, ze nie mozna miec wszystkiego
A no szkoda szkoda, jak już nie domek z ogródkiem to chociaż mieszkanie na niższym piętrze :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 mar 2012, 09:04

Hej,
witam się z godziną snu mniej :-D i zapraszam na :ico_tort: i :ico_kawa: na moje imieniny :-)
Mariola, zdrówka i szczęścia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Chetnie sie częstuje i :ico_kawa: i ciachem (ja się nie odchudzam)
A no szkoda szkoda, jak już nie domek z ogródkiem to chociaż mieszkanie na niższym piętrze :-D
Ja już D powiedziałam, że jak nie dom to mieszkanie na 1.piętrze wyżej się nie przeprowadzam.
tak, tak, zasowa na czterech juz od jakiegos czasu :ico_oczko:
a od dzis jak stoi na czterech, podnosi dupke i na raczkach i stopach stoi :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jeszcze za wózek specjalne :ico_brawa_01: i :ico_urodzinki:
Naszych znajomych córka tak zasuwała z pupskiem w górę ale nie w domu a na dworze bo trawa ją kuła w nogi :ico_haha_01:
A ja tam kupuje pieluchy z biedronki i Filip nigdy nie mial zadnych problemow z przeciekaniem, odparzeniem itp.
Grunt by Wam pasowały a firma nie ma tu znaczenia.

Mateusz przestawił się już na nowy czas i pobudka tradycyjnie 5.40, teraz śpi od 9 czyli też normalnie, ciekawe o której pódize spać wieczorem :ico_noniewiem: Szkoda tylko, że nie przestawił się tak szybko jak była zmiana z letniego na zimowy i trzeba było go trochę przetrzymać do 19. A, i nauczył się przybijać piątkę i żółwika.

Miłego niedzielnego leniuchowania.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 mar 2012, 11:22

witam

u nas piękna pogoda,mała niby bez temperatury ale marudna i nie będziemy chyba dzisiaj niegdzie wychodzić,o dziwo tylko 2 pobudki w nocy,gdzie ostatnio 10 to było minimum :ico_sorki:
zmiana czasu nie wpłynęła na nas póki co,mała wstała normalnie jak zawsze,znaczy starego czasu po 6,więc lepiej na zegarku wyglądało,że jest po 7 :-D

Murchinson to tanio butki kupiliście :ico_brawa_01: pokaż jakie
a od dzis jak stoi na czterech, podnosi dupke i na raczkach i stopach stoi :ico_oczko:
Milena też tak robi od jakiegoś czasu

Mariola_Larose, wszystkiego najlepszego z okazji imienin :ico_prezent:
ja się nie odchudzam więc wezmę 2 kawałki-ten drugi za Anię )
i za Emilię 3 :-D
A, i nauczył się przybijać piątkę i żółwika.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas Hania uczy małą piątkę przybijać :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 mar 2012, 13:21

czesc
Muszę małemu buty kupić jakieś bo jeszcze niema,
Antosia tez jeszcze nie ma :ico_noniewiem:

Murchinson, pokaz buciki
a jaki rozmiar ma Mati?
Ja już D powiedziałam, że jak nie dom to mieszkanie na 1.piętrze wyżej się nie przeprowadzam.
heheh a ja powiedzialam, ze jak nie dom, to mieszkanie na patrerze z ogrodkiem :-D
A, i nauczył się przybijać piątkę i żółwika.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tosia tez umie piatke, a zolwika jej jeszcze nikt nie pokazal :ico_oczko:
cwaniara bardzo lubi czytac i ogladac ksiazeczki, zna juz zwierzatka z gospodarstwa domowegi i pokazuje paluszkiem jak spytam gdzie jest np kot :ico_oczko:
jej ulubionym zwierzatkiem jest zyrafa :ico_oczko:

Mariola_Larose, sto lat :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
i za Emilię 3
o tak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

25 mar 2012, 13:23

hej

Ja w biegu ostatnio i teraz też nie popiszę za wiele, bo mała się budzi.

My z mężem mocno przeziebieni, Liwia ma lekki katar, a Pola zdrowa-chociaż to :ico_sorki:

Pogoda napawa optymizmem, wczoraj mielismy myć z męzem okna, ale sil nie mielismy, za to ogródek wysprzątany :ico_brawa_01: (mielismy w cholerę kretówek), krzesła i stoł wyciągnięte.
Teraz męczę męża o jakis mały placyk zabaw dla dziewczyn :ico_sorki:

Ja kupiłam młodej buty Gucio (Bartek je sprzedaje), to takie typowe na pierwsze kroczki, są super miękkie, a jednocześnie stabilnie piętkę utrzymują-naprawdę polecam.

Mamy już 4 zabki, 5 w drodze :ico_sorki: , Liwia już ślicznie nocki przesypia, pobudka jest miedzy 5, a 6 na mleczko i przeważnie śpi do 7-7.30

mariola wszystkiego najlepszego

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

w ogóle ogromne :ico_brawa_01: za postępy maluchów, ząbki i skończone miesiące, niedługo urodzinki będziemy szykować, ale czas zasuwa :ico_olaboga:

patrycja oj, ale sie zalatwiłaś, współczuje :ico_pocieszyciel:

murhinson to Ci sie udalo z tymi bucikami :ico_brawa_01:

koroneczka :ico_brawa_01: za rozpoczęty sezon grillowy, mężowi się marzy dzis pstrąg z grilla, ale u nas dziś okropnie wieje i chyba odpuści :ico_sorki:

więcej nie pamiętam niestety

A przybijać piątkę nauczyłam mała wczoraj, ile radochy przy tym jest :ico_brawa_01:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

25 mar 2012, 13:43

Dzień doberek ,,śliczny dziś dzionek a ja dawno nic nie pisałam ..Moja gwiazda maszeruje przy meblach ścianach otwiera szafki wyrzuca zawartośc ...
Ma 4 zębole nadal jest na cycku ..

W przyszłym mięsiącu zaczynamy forumowe roczki :ico_tort: ależ zleciało ..Ania zaczynacie stawkę /?

Co do bucików mamy gufo choć małą po domu na bosaka maszeruje ..

dziewczyny jak u was porządki wiosenne ? Ja już właściwe po najgorsze to okna zamarzyło mi 4 w salonie dwa w jadalni o reszcie nie piszę gdybyśmy drugi raz dom budowali na pewno tyle okien bym już wstawiła :ico_puknij:

Mnie czeka za dwa miesiące komunia syna potem roczek małej ...

Miłej niedzieli życzę :-)
Ostatnio zmieniony 25 mar 2012, 13:52 przez Martusia30, łącznie zmieniany 1 raz.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 mar 2012, 13:46

ja się nie odchudzam więc wezmę 2 kawałki-ten drugi za Anię )
i za Emilię 3 :-D
Nie ma problemu-wchodząc na 3 piętro i na zumbie zaraz ten kawałek zgubię.
Emilia, mały nosi 19 ale ma bardzo wysokie podbicie więc tylko buty na rzepy pasują. Te z memo trochę większą maja numerację więc jeśli nawet w wakacje będą za duże to później będzie miał po domu.
heheh a ja powiedzialam, ze jak nie dom, to mieszkanie na patrerze z ogrodkiem :-D
Też może być, aby nie wyżej niż 1.
jej ulubionym zwierzatkiem jest zyrafa :ico_oczko:
Matuś tez uwielbia wszystkie zwierzątka ale ma naj...-psa do spania, zebrę i konika. Książeczki czyta-jedząc więc muszę go pilnować, pokazywać nie chce.
Ja kupiłam młodej buty Gucio (Bartek je sprzedaje), to takie typowe na pierwsze kroczki, są super miękkie, a jednocześnie stabilnie piętkę utrzymują-naprawdę polecam.
Kiedyś oglądałam DDTVN i był wywiad z właścicielem Gucia-zaprosili bo to ulubione buty dzieci Angelina Jolie. A tak z ciekawości ile kosztują w Bartku?, bo można zrobić zamówienie przez ich stronę.
Nowa, zdrówka dla Was.

[ Dodano: 25-03-2012, 13:47 ]
W przyszłym mięsiącu zaczynamy forumowe roczki :ico_tort: ależ zleciało ..Ania zaczynacie stawkę /?
Nie, Patrycja z Filipkiem pierwsi picolocolo otworzą :ico_haha_01:

Ania, Emilia-buty na pw posłałam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 mar 2012, 15:09

Ania, Emilia-buty na pw posłałam.
link z Deichmana mi się nie otwiera :ico_noniewiem:
ale sandałki fajne
cwaniara bardzo lubi czytac i ogladac ksiazeczki, zna juz zwierzatka z gospodarstwa domowegi i pokazuje paluszkiem jak spytam gdzie jest np kot :ico_oczko:
jej ulubionym zwierzatkiem jest zyrafa :ico_oczko:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas to wyrywanie książek z rąk jest i nie intersują Milenę na razie obrazki :ico_noniewiem: bardziej to pokazuje palcem jak coś chce i przy tym mówi swoje "e" :-D

NOWA, dużo zdrówka dla was :ico_sorki: :ico_sorki: a pstrąga z grila nigdy nie jadłam,ciekawe jak smakuje :ico_noniewiem: kupujecie świeżego czy mrożonego?
Moja gwiazda maszeruje przy meblach ścianach otwiera szafki wyrzuca zawartośc ...
to już chyba większość jak nie wszystkie tak robią :-D a oczy to trzeba wszędzie mieć :ico_haha_01:
Ania zaczynacie stawkę /?
ja 3 w kolejności :-D najpierw Patrycja z Filipkiem a potem Wiola z Dawidkiem i dopiero ja z Milenką :ico_oczko:
dziewczyny jak u was porządki wiosenne ?
u nas to właściwie podwórko trzeba sprzątnąć :ico_sorki:
Mnie czeka za dwa miesiące komunia syna potem roczek małej ...
to cię nie mały wydatek czeka :ico_sorki:


u nas jakoś lepiej jest z Milenką,nawet apetyt jej dopisał,bo zjadła 2 kanapki i frytek kilka ode mnie :ico_sorki: teraz zalicza drugą drzemkę i właściwie z uśmiechem póki co była :-) temperatury nie ma i byśmy wyszli na spacer,ale za silny i zimny wiatr jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 mar 2012, 09:32

część dzoszki!

U nas słonecznie, aczkolwiek chłodno, mimo to ubieramy się niedługo i idziemy do sklepu bo buraki bo małż burakową dzisiaj sobie zażyczył.
Maksio dostał od swojej kuzynki resoraki ferrari z podwójnym napędem i ma niezły ubaw, biega za nimi po całym salonie, uwielbia samochody, jego najulubieńsza zabawka :ico_oczko:
Rozgadał też się ostatnio strasznie, ciągle paple, już za każdym razem mówi na mnie "mama" na K "tata", jak mówię jemy mówi "am", jak wychodzimy to "dada", mówie do niego chodź a on "nie" , zadziora moja jedna :ico_oczko: Taki nicpoń z niego czasami, wykłada z szuflad, wie że nie wolno, ale też wie że jak szufladę otworzy to ja zaraz tam podejdę, ehh latam za nim ciągle!

Nowa, fajne te buciki, ale ja u nas chyba takich nie dostane :ico_sorki: Bartka buty mamy, ale takich chyba nie, chociaż pójdę i sprawdzę. Ja myślałam nad butami z ecco.Plac zabaw na ogrodzie to też moje marzenie, chciałabym Małemu zrobić też piaskownicę i zjeżdżalnię, basen będzie w sezonie letnim :ico_oczko:

Aniu, dobrze, że z Milenką już lepiej :ico_sorki: a jak dzisiejsza nocka?? W orange na 100% jest miesięczny okres wypowiedzenia!

Emilia, z Tosi mądra dziewczynka jest :ico_brawa_01: Maksio książeczek nie lubi, szybko go nudzą, albo tak jak Mati pożera je :ico_oczko: Muszę mu właśnie kupić takie twarde z obrazkami :-)

Martusia, fajnie, że wpadłaś, komunia, raczek, same imprezy u Was :-)

Murchinson, Maksio też ma wysokie podbicie i w większość butów od teściowej nie wchodził, mimo, że na długość były za duże :ico_sorki: dlatego ciężko pewnie będzie wybrać buty dla niego.

Co do wiosennych porządków ja raczej sprzątam na bieżąco :-) mam tylko ambitne plany, żeby Maksia pokój w końcu wysprzątać, bo tam graciarnia się zorbiła, ale szafy już niedługo będą to będę mogła graty poukładać.

No i już wszystko z szuflady w sypialni leży na podłodżę, idę zobaczyć co mój łobuz tam narobił :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość