dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

26 mar 2012, 22:08

witam

kochane ja podaję małemu butle na wieczor...wypija prawie 150ml....ale w nocy i w dzien staram sie tylko cycę..bo i tak szybko przybiera na wadze...choc czasem i w dzien idzie w ruch butla...dużo moje dziecię ulewa...raczej mozna to nazwać wymiotami...a jak wasze dzieciaki???
Caly czas ma bole brzuszka i sam nie da rady sie wypróznic...caly czas mam nadzieje ze jak odstawimy żelazo to wszystko wróci do normy :ico_sorki:

dziś uciekłam od małego i zostawiałm go mamie...pojechałam z Dawidem po buty dla niego i kupiłam sobie bluzeczke na chrzest...od razu odżyłam...a jutro do fryzjera...Boże ...co ja bym zrobiła bez mamy :ico_sorki:
przybrała 150g lekarka stwierdziła zę ok
no to super!!!
Ola waży 4620!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
prawdopodobnie na kosmetyki.
a jakich używałaś??? Biedactwo. My na szczęście nie używamy żadnych...no tylko mydełka do kąpieli Bambino :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 mar 2012, 22:12

hoc czasem i w dzien idzie w ruch butla...dużo moje dziecię ulewa...raczej mozna to nazwać wymiotami...a jak wasze dzieciaki???
Moja do dzis ulewa raz mniej raz wiecej zalezy od dnia. Raz serkiem, a innym razem chlusta mlekiem.

My juz 2 miesiace na cycusiu :-) Jestem z siebie dumna.

Powiedzcie mi wy na wazenie siespecjalnie umawiacie maluchow, czy przy okazji wazycie ?

[ Dodano: 26-03-2012, 22:13 ]
Myuzywamy Nivea do kapieli a po kapieli tez mleczka z tego od samego poczatku i bardzo nam sluzy :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

26 mar 2012, 22:14

Powiedzcie mi wy na wazenie siespecjalnie umawiacie maluchow, czy przy okazji wazycie ?
u nas ważony jest "przy okazji"...my ostatnio duzo bywaliśmy u lekarzy... :ico_noniewiem: z Dawidem tyle nie byłam co z Patrykiem :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 mar 2012, 22:21

Gabi odpisałam Ci :ico_sorki:
Mad a mogłabyś mi przeslać stronkę na PW z tym Twoim nosidełkiem, może tam będzie ten kolor co ja mam, bo ja nie mogę znaleźć na allegro, a chciałam Gabi pokazać kolorek :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 mar 2012, 22:46

buzok14, od tego co ja kupowalam to maja tylko jeden kolor. Wpisz w allegro firme womar i przejrzyj aukcje za kolorkiem :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 mar 2012, 22:51

Mad ok :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

27 mar 2012, 08:43

hej
u nas kolejna spokojna nocka :ico_sorki:

dzwoneczek
u mnie identycznie z kupkami jak u Ciebie ,mimo ,że żelaza mała nie dostaje :ico_olaboga: już mi jej szkoda bo widzę ,że się męczy ,ale nie daje jej czopków bo jak się przyzwyczai nonono to później bez czopka nie będzie umiała zrobić. Mam nadzieję ,że się to jakoś unormuje
Butle też tylko na wieczór daje ,a w dzień na cycu i wczoraj co godzine wołała ,pod wieczór byłam wykończona :ico_szoking:

a Lena mało ulewa , prawie wcale zdarza jej się jak sie przeje albo po jedzeniu jak sobie bekuśnie.
Stawiam :ico_tort: za 3 miesiace mojej Lilianki :-)
:ico_szoking:
już :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

27 mar 2012, 08:51

To sie nazywa kateter rektykalny chyba, zaraz poszukam w necie.
jak znajdziesz to podrzuć :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 27-03-2012, 08:52 ]
szybka jesteś :ico_haha_01:

dzieki

Kasiaa25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:04

27 mar 2012, 09:38

witam z :ico_kawa: dzis jeszcze ciepłą

i też stawiam :ico_tort: ale z okazji miesiąca, który minie doładnie o 10 :)

ja mam dziś humor jak tykająca bomba bo miałąm w poniedzialek wybrac sie na zakupy, potem we wtorek czyli dzis, wczoraj juz mezowi przygotowałam ciuszki zeby mial pod ręką a on wraca z tekstem ze dopiero w czwartek, myślałam ze zabije, dopiero jak wypiłam troche wina to mi przeszły te nerwy :ico_wstydzioch:

jutro wybieram się po jakieś ubranko na chrzest, mam nadzieje ze uda sie coś kupić od razu bez zadnego zamawiania itp

ja byłam tydzien temu u fryzjera i to jest super sposób na zmiane nastrou, człowiek od razu inaczej się czuje

my mieszkamy z moimi rodzicami więc mam mame pod ręką ale szczerze powiedziawszy to więcej problemów z tym związanych niz korzysci, mam siostre której szaleją hormony i zbiegło sie to z tym ze mamie tez szaleją i w domu jest masakra. Jak jade na max dwie godzinki na zakupy czyli do naszego małego miasteczka w ktorym niewiele jest to jeszcze ceny kosmiczne, to mama zostaje z dzieciakami ale raz na jakiś czas pasowałoby mi wybrać sie do wiekszego miasta znaczy Tarnowa zeby sobie pochodzic po sklepach, zrobić zapasy kosmetyków w rosmanie itp. to pasuje zeby mąż z dzieciakami siedział, mama niby wyraza chęc ale wydaje mi sie ze w duchu ma nadzieje ze nie bedzie musiala długo zostawać

wczoraj uswiadomilam sobie ze za dwa tygodnie święta :ico_szoking: dziś, najpozniej jutro musze wziac siostre jako bagazową i wybrac sie na zakupy przed świętami bo w wielkim tygodniu to juz bedzie masakra
i juz od rana mam stresa bo bede musiala jechac samochodem a nie jeździłam 4 miesiące, a wczesniej nie zdazylam nawet nabrac wprawy po zdaniu egzaminu :ico_placzek:

fajnie że maluszki przybieraja na wadze :ico_brawa_01:
Wiktoria tez napewno podskoczyla z wagą bo juz odłozyłam reklamówke ciuszków za małych, moze w czwartek jak bedziemy jechali do tesciowej to podskoczymy do przychodni zeby ją zwazyć

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 mar 2012, 11:53

Witajcie :-)

Dzisiaj Martynka ma 2 miesiace takze stawiamy :ico_tort:
A teraz uciekam, bo do USC jedziemy :-D

Brawa dla Lilusi za 3 miesiaczki :ico_brawa_01:

Pozniej sie odezwe.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości