Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

28 mar 2012, 15:44

ale super, że Kinga już po :ico_brawa_01:
to teraz tylko czekac na zdjęcia "naszych" maluszków :-D

Jagoda, fajnie że Iwo ładnie śpi, ale szkoda że Majka znów kaszle, oby się nie rozkręciło i młodego nie zahaczyło

evvelka, brzuszek piękny

mama_zuzi1980, rozumiem Cię że masz już dośc, znam to z autopsji
też mnie kurzają ograniczenia i to samopoczucie do kitu i chroniczne osłabienie i niechcenie :ico_noniewiem:
na szczęście już coraz mniej nam zostało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 mar 2012, 16:00

hej ho.

Bylam po mlodego i na malych spozywczych zakupach,tylko nie wiem jak ja to robie,ze niby mam kupic tylko ser i mleko a 100 zl nie moja :ico_zly:
No i zamowilam torcik na swoje urodziny :-D

A w Biedronce mlody mi takie akcje zrobil,ze musialam az przykucnac :ico_zly: Brzuch jak skala a ten jakas akrobacje robil - gdyby nie to,ze wiem,ze lezy juz glowa w dol,to myslalabym,ze zrobil to dzis :ico_zly:

[ Dodano: 28-03-2012, 16:04 ]
Mezus dzis wyplate dostal i dali premie + kartki na swieta i jestem do przodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

28 mar 2012, 16:39

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla kingusi :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

28 mar 2012, 16:39

,ze niby mam kupic tylko ser i mleko a 100 zl nie moja
oj wiem cos o tym. dlatego na zakupy wysylam zawsze meza

ale sie wnerwilam bo dzwonila meza bratowa i w sobote przyjezdzaja na 15-16 a myslalam ze beda wczesniej to im zrobie obiad a reszta na kawe i ciasto. a w takim wypadku wszystkim obiad. kuzwa ile znow kasy pojdzie a ile przygotowania na 15 osob

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

28 mar 2012, 17:11

witajcie :-D
ale super wieści, biniu i kinga już po :ico_brawa_01:
Gusia któraś z forumek już pisała, u nas jak się sypie to grupowo, a że my następne w kolejce to wiesz musimy się jakoś umówić :ico_oczko:
Doczytałam Was, ale mało co pamiętam :ico_wstydzioch:
evvelka brzuszek śliczny :ico_brawa_01: ja się zabieram na fotkę swojego brzuszka ale aż się boję zobaczyć go z boku :ico_wstydzioch:
jagódka super że po patronażu ok :-D
rybka to już tak bywa że z reguły idziesz po kilka rzeczy a przy kasie zawsze niespodzianka Cię czeka :ico_zly:
Ja dziś się średnio czuję, katar mnie dopadł, co chwilę do łazienki biegam a ręce to mam tak napuchnięte że ledwo palce mogę zgiąć :ico_sorki: Jutro wizyta u ginki, a kurcze 1,5 tygodnia temu mówiła że do tej pory to ja już po będę, małpa jedna :ico_olaboga:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

28 mar 2012, 17:15

Asieńka86, od wczoraj tu epidemia panuje z rodzeniem wiec moze sie załapiesz:P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 mar 2012, 17:18

dlatego na zakupy wysylam zawsze meza
- hehe,jak mam malo kasy,to tez tak robie,bo on zawsze kupuje tylko to co jest na kartce,nigdy wiecej :ico_oczko:
kuzwa ile znow kasy pojdzie a ile przygotowania na 15 osob
- daj spokoj,ja obiadu nie robie - stwierdzilam,ze zaprosze rodzine na tort i ciasta wlasnie na 15-sta,do tego wiadomo napoje wyskokowe i wieczorem upieke palki z kury,bialak kielbaske,wystawie salatki i przygotowane wczesniej jakies koreczki i zawijance z szynki i do widzenia,nie chce mi sie z tym brzuchem stac przy garach :ico_noniewiem:
ale aż się boję zobaczyć go z boku :ico_wstydzioch:
- pok poka :ico_sorki:
1,5 tygodnia temu mówiła że do tej pory to ja już po będę,
- a widzisz,tak to jest z tym gadaniem ich.

A ja mam dzis takie skurcze,ze juz nie wiem co jest :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A tu fotka malego Czarusia od Biniu :-D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 28-03-2012, 17:19 ]
ja wam powiem,ze jak go wczoraj zobaczylam,to sie doczekac swojego chlopczyka nie moge :ico_haha_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

28 mar 2012, 17:23

Ajjjj... Czaruś jest słodki :)) Rybciu, tez doczekac sie nie mogę. Mnie ciekawosć zżera, chciałabym wiedzieć jak mój synek wyglada :)

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

28 mar 2012, 17:29

ale Biniu, ma slicznego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wysłałam chłopakow na spacer i mam chwilke odpoczynku :ico_oczko:

Asieńka86, lekarze zawsze coś mowią, a potem i tak jest inaczej :ico_puknij:
w pierwszej ciązy wychodziłam w wigilie ze szpitala to mialam 3 cm rozwarcie i miekka szyjke wiec mi lekarz powiedzial ze po tyg wroce napewno na oddzial i co? :ico_puknij: 21 stycznia urodziłąm :ico_puknij:

ja mam tylko nadzieje ze nastepnej wizyty nie doczekam i maluszek bedzie z nami :ico_sorki:

iw_rybka, kasa strasznie sie rozchodzi :ico_olaboga: czasami nie wiem na co wydajemy nie kupujac konkretow

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 mar 2012, 17:32

chciałabym wiedzieć jak mój synek wyglada :)
- ja tez ja tez. Pamietam jak bylismy w szkole rodzenia,to polozna kazala nam sobie wyobrazac jak wyglada maluszek i maz mi na brzuchu rysowal podobizne :ico_oczko: Tylko nam sie wydawalo,ze to bedzie taki kudlaty czarnulek - a Andrzejek byl lysolkowatym blondynkiem.

Potem jak miala sie urodzic Zuzia,to bylam nastawiona na lysiejaca blndynke - a urodzila sie calkiem kudlata czarnula.

No i teraz im sie pozmienialo - bo z blondynka jest ciemny chlopczyk,a z czarnuli blondyna :ico_oczko: Strasznie jestem ciekawa Szymusia :ico_sorki:

Mam truskaweczki z Biedronki,komu?

Obrazek

[ Dodano: 28-03-2012, 17:34 ]
czasami nie wiem na co wydajemy nie kupujac konkretow
- no dokladnie :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość