Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

26 mar 2012, 18:46

Widzę, że opinie dobre, więc może i ja się wybiorę, zobaczymy :ico_oczko:
W sumie Angelita zachęciła mnie tym swoim opisem dotyczącym tego filmu :-) A i książkę chętnie przeczytam. Chyba nawet od tego zacznę.

Awatar użytkownika
bez_obcasa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:10

28 mar 2012, 00:27

Ja właśnie tak zrobiłam i dzięki temu pewnie więcej rzeczy kojarzyłam. Film również bardzo ci polecam, ja bym chętnie obejrzała jeszcze raz i jeszcze raz. Lubię dobre filmy oglądać po kilka razy :)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

28 mar 2012, 14:04

Ach -Igrzyska śmierci... Trochę mnie wkurza, ze ten film jest wszędzie reklamowany, ale jest tak dobry (wbija w fotel na całe 2,5 godziny!), że wybaczam, bo warto, aby dobre filmy zarabiały ;)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

29 mar 2012, 00:48

fanatyczka gatunku nie jestem :) Nie zauwazyłam, ze uplynęły 2 h, bylam w szkou, że tak późno jest ;))
Jak byłem młodszy to zawsze słuchałem od kolegów, że kobiety nie lubią fantastyki. Jednak moje doświadczenia trochę się z takim zdaniem kłóciły. Może i nie przepadają za conanem i gwiezdnymi wojnami tylko wybierają jakieś historie gdzie coś się dzieje sensownego a nie tylko łupanina i trupy. I to akurat pochwalam bo mnie te klasyki fantastyki nigdy nie zachwycały.
Według mnie Igrzyska dorobiły się poziomu władcy pierścieni jeżeli chodzi o sam film. O dziwo też Katnis w igrzyskach była mniej hollywoodzka niż elfy z władcy:) Ładna dziewczyna, w końcu jakaś odżywiona postać kobieca na planie.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

29 mar 2012, 19:58

Może i nie przepadają za conanem i gwiezdnymi wojnami
Ohoho, ja akurat GW lubię, nawet wrzuciłam je do dzieł omawianych podczas ustnej matury z polskiego :-D A ogólnie, to łatwiej mi chyba przychodzi czytanie fantastyki niż jej oglądanie - pamiętam, że np. Lovecrafta czytało mi się całkiem przyjemnie. Ale tak generalnie, to nie jest to po prostu mój ulubiony gatunek - niektóre dzieła mi się z niego podobają, niektóre nie; po prostu w porównaniu z innymi gatunkami jest wg mojego upodobania mniej ciekawy, ale to już jest kwestia gustu chyba niezależna od płci, tak myślę :-)

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

30 mar 2012, 10:10

Właśnie a propos temat, wczoraj czytałam na filmwebie dyskusję o filmach o wampirach. Ktoś napisał całe wypracowanie, że kobiety nie lubią filmów typu Blade, bo są kobietami, a ponieważ są kobietami to wszystkie lubią Zmierzch. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

30 mar 2012, 19:38

kobiety nie lubią filmów typu Blade, bo są kobietami, a ponieważ są kobietami to wszystkie lubią Zmierzch.
:ico_smiechbig:
To kim ja jestem, że nie lubię ni jednego, ni drugiego? :ico_haha_01:
No cóż, takie wypowiedzi, to najlepiej jednym uchem wpuszczać, a drugim wypuszczać, bo to szkoda nawet dyskutować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

02 kwie 2012, 10:12

Sprawa jest jasna, nie lubisz Zmierzchu nie jesteś kobietą. :p Ja lubię Blade'a więc pewnie jestem mężczyzną, ale co do Ciebie to nie mam pojęcia.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

02 kwie 2012, 20:06

ale co do Ciebie to nie mam pojęcia.
może ja nie jestem istotą osobową? Idę sprawdzić czy jeszcze widać moje odbicie w lustrze :-D :-D

Tak mnie coś korci, żeby obejrzeć "Demony", bo w sumie dawno żadnego świeżego horroru nie oglądałam. A to chyba jedyny jaki aktualnie puszczają, przynajmniej u mnie.

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

03 kwie 2012, 10:19

Tak mnie coś korci, żeby obejrzeć "Demony", bo w sumie dawno żadnego świeżego horroru nie oglądałam. A to chyba jedyny jaki aktualnie puszczają, przynajmniej u mnie.
O nie, widziałam zwiastun i nie chce tego oglądać. Tak tych ludzi wykręca, że aż nie mogłam patrzeć.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość