dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 kwie 2012, 09:55

asiab, jak dobrze wiedziec ze ktoś tak samo robi jak ja... :ico_oczko: ja tez po pierwszej pobudce biore go do siebie , cyca na wierzch i spimy...bo ja tez nieprzytomna ..., ze wazględu ze i w dzien daje mi popalic :ico_olaboga:

wisnia3006, jaki brzuchol słodki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 kwie 2012, 09:56

asiab, ja z kuba mialam tak samo... bralam go do wyrka cyc w buziaka i szlam spac..przyznaje sie ze nei zawsze bralam go do odbicia bo zasypialam..

iw_rybka, no moj kuba tez ta dore ogladał a to mnie tak grażniło.. jak gadali ---- >i the map in the map.. rabuś nie kradnij rabuś nie kradnij maaaskara !!

teraz siedzi w laptopie i oglada filmy na You tube :D jakies z tomkiem i przyjaciółmi, a ja na stacjonranym musze siedziec.....

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 kwie 2012, 09:57

dzwoneczek82, ja Andrzejka sumiennie odkladalam po kazdym karmieniu,odbiciu itd i chodzilam taka do d....y,a Zuzke tez zostawialam w lozku i tylko cycki wymienialam i rano bylam wyspana :-D
Teraz tez tak plauje :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 kwie 2012, 09:58

dzieki ale powiem wam ze zle sie czuje taka gruba juz mam dosc i chce aby ten czas jak najszybciej zlecial bo nie moge na siebie patrzec. plamy na buzi
wiem cos o tym..ja mam dosc :( wiecie ze mnie juz nawet ruchy wkurzać zaczynają?? wstyd m ze tak mysle ale to tak boli :( siedziec nie mozna stac :( o plamach na ryjku nie wspomne.... luster najlepiej jak by w domu nie bylo

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 kwie 2012, 09:58

i the map in the map.. rabuś nie kradnij rabuś nie kradnij maaaskara !!
- wlasnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

02 kwie 2012, 09:58

wisnia, zdjęcia super, brzuszek piękny, Zuzia jaka śliczna super ma fryzurkę :ico_brawa_01: , torcik fajny - wygląda jakby był cały z bitej śmietany :-D ,
Kurcze i już sie do rączek przywiązała bo jak nie spi troszkę w dzień to nie poleży tylko jeczy a na rączkach jest spokój :ico_olaboga:
a może do Ciebie bardziej niż rączek, jak CIę nie ma to się domaga i dlatego najlepiej jak blisko :ico_oczko:
Sylwia,mnie tak drazni bajka Dora zwiedza swiat,jak slysze to dore to mam ciarki :ico_zly: A moje dzieci to lubia :ico_olaboga:
znam to hehe, no ale w końu to bajki dla dzieci - nie dla nas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 kwie 2012, 09:59

a ja nie mam plam na buzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale ruchy tez czasem bola :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 kwie 2012, 10:01

wyrodna matka ze mnie.. ruchy mnie wkurzaja, pol ciazy marudze ehh niech to sie kocnzy szybko !!! czuje sie jak orka !!!

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

02 kwie 2012, 10:06

dzwoneczek82, ja Andrzejka sumiennie odkladalam po kazdym karmieniu,odbiciu itd i chodzilam taka do d....y,a Zuzke tez zostawialam w lozku i tylko cycki wymienialam i rano bylam wyspana :-D
ja Damiana odkładałam zawsze, ale przyznam się że zdarzyło mi się usnąc na początku przy karmieniu, ale z czasem nie, on jadł 10 min z zegarkiem w ręku i w sumie 3 max.4 karmienia i siup z powrotem do łóżeczka, nie odbijał mi po karmieniu, lekarz powiedział, że dlatego że się dobrze dostawia, ale jak go odkładałam to w pozycji na boczku w razie jakby się ulac miało, nie lubiłam z nim spac bo się nie wysypiałam - za bardzo na czuja wtedy spałam

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 kwie 2012, 10:07

asiab a czemu zmieniasz w nocy pieluszke jesli nie placze i ja wybudzasz ? :ico_noniewiem:
wisnia, brzusio masz sliczny! Zuzia cudowna buzinke ma. A Ty tez super kobietka jestes. No i corcia bardzo podobna do Ciebie :-)
kingoza malutka potrzebuje Twojej bliskosci w tych pierwszych tygodniach. Lozeczko moze wydawac sie jej za duze, za puste. Sproboj ja otulac kocykiem czy klasc w rozku spac. Albo wkladaj do wozka jak my. Pomoglo :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość